Ga naar de inhoud
Op basis van het AI-model NT Apex
Nusantara United

Nusantara Voorspellingen, statistieken & vorm

AI-wedtips, statistieken & vorm — dagelijks bijgewerkt.

€1.12m Ø 25.3 Liga 2
7
Voorspelde wedstrijden
57.1%
Voorspelbaarheid
WDLLLL
Recente vorm
0.73
Goals / wedstrijd
Nusantara United won geen uitwedstrijd in de laatste 8 wedstrijden
Nusantara United kreeg een rode kaart in de laatste 2 wedstrijden
Nog geen voorspellingen

We berekenen onze voorspellingen ongeveer 4 dagen voor de aftrap, dus de komende wedstrijden verschijnen hier binnenkort.

Recente wedstrijden

Nusantara United vs Sriwijaya FC, Liga 2, aftrap 08:00. Quoteringen: 1.85 thuis, 3.40 gelijkspel, 3.60 uit. Best Tip: minimaal 2 doelpunten gescoord, quotering 1.29, vertrouwen 3.0/10. Eindstand 2–1, tip uitgekomen.
Eind
Nusantara 2
Sriwijaya1
1.85
3.40
3.60
X
3.40
O1.5
1.29
Ja
1.80
O1.5
1.29
3.0
✓ O1.5
1.293.0
Persikota Tangerang vs Nusantara United, Liga 2, aftrap 08:30. Quoteringen: 1.67 thuis, 3.60 gelijkspel, 4.30 uit. Best Tip: thuisploeg wint, quotering 1.67, vertrouwen 3.7/10. Eindstand 3–3, tip niet uitgekomen.
Eind
Persikota T 3
Nusantara 3
1.67
3.60
4.30
1
1.67
O2.5
1.92
Nee
1.83
1
1.67
3.7
1
1.673.7
PSMS Medan vs Nusantara United, Liga 2, aftrap 08:30. Quoteringen: 1.50 thuis, 3.70 gelijkspel, 6.10 uit. Best Tip: thuisploeg wint, quotering 1.50, vertrouwen 6.0/10. Eindstand 4–0, tip uitgekomen.
Eind
PSMS Medan4
Nusantara0
1.50
3.70
6.10
1
1.50
U2.5
1.62
Nee
1.60
1
1.50
6.0
✓ 1
1.506.0
Nusantara United vs PSMS Medan, Liga 2, aftrap 08:00. Quoteringen: 2.65 thuis, 2.80 gelijkspel, 2.62 uit. Best Tip: uitploeg scoort, quotering 1.33, vertrouwen 8.1/10. Eindstand 0–1, tip uitgekomen.
Eind
Nusantara0
PSMS Medan1
2.65
2.80
2.62
2
2.62
U3.5
1.21
Nee
1.91
AS
1.33
8.1
✓ AS
1.338.1
Sriwijaya FC vs Nusantara United, Liga 2, aftrap 08:30. Quoteringen: 1.70 thuis, 3.40 gelijkspel, 4.40 uit. Best Tip: minimaal 2 doelpunten gescoord, quotering 1.29, vertrouwen 2.8/10. Eindstand 3–0, tip uitgekomen.
Eind
Sriwijaya3
Nusantara0
1.70
3.40
4.40
1
1.70
O1.5
1.29
Ja
1.91
O1.5
1.29
2.8
✓ O1.5
1.292.8
Nusantara United vs Bhayangkara FC, Liga 2, aftrap 08:00. Quoteringen: 3.00 thuis, 3.10 gelijkspel, 2.25 uit. Best Tip: uitploeg wint of gelijkspel, quotering 1.32, vertrouwen 8.5/10. Eindstand 0–1, tip uitgekomen.
Eind
Nusantara0
Bhayangkara1
3.00
3.10
2.25
2
2.25
U2.5
1.59
Nee
1.77
X2
1.32
8.5
✓ X2
1.328.5

Seizoensstatistieken

Geen seizoensgegevens beschikbaar

Statistieken zijn momenteel niet beschikbaar voor dit team.

Spelers

Geen spelersgegevens beschikbaar

Nusantara United voorspellingen & wedtips

Op zoek naar Nusantara United voorspellingen? NerdyTips biedt AI-gegenereerde voetbaltips voor Nusantara United op basis van ons model, NT Apex. Tot op heden hebben we 7 wedstrijden met Nusantara United geanalyseerd met een nauwkeurigheid van de Best Tip van 57.1%. De voorspellingen omvatten eindresultaat, Over/Under, beide teams scoren, juiste eindstand, xG, hoekschoppen & balbezit.

Nusantara United heeft momenteel een geschatte marktwaarde van €1.12m.

NerdyTips is gebouwd op volledige transparantie — alle afgeronde voorspellingen voor Nusantara United blijven zichtbaar, zodat je ons trackrecord op elk moment kunt controleren. Voorspellingen voor komende wedstrijden vereisen een abonnement.

Nusantara United is slechts een van de duizenden teams die we dagelijks analyseren — bekijk onze voetbalvoorspellingen voor ruim 700 competities.