Ga naar de inhoud
Op basis van het AI-model NT Apex
RAAL La Louvière

RAAL L Voorspellingen, statistieken & vorm

AI-wedtips, statistieken & vorm — dagelijks bijgewerkt.

€23.70m Ø 23.4 Jupiler Pro League
57
Voorspelde wedstrijden
78.9%
Voorspelbaarheid
LWWLLW
Recente vorm
1.53
Goals / wedstrijd
RAAL La Louvière won met 3+ doelpunten verschil in de laatste 2 wedstrijden
RAAL La Louvière had meer dan 1,5 doelpunten in de laatste 11 wedstrijden
Nog geen voorspellingen

We berekenen onze voorspellingen ongeveer 4 dagen voor de aftrap, dus de komende wedstrijden verschijnen hier binnenkort.

Recente wedstrijden

RAAL La Louviere vs Club Brugge KV, Jupiler Pro League, aftrap 17:15. Quoteringen: 8.50 thuis, 5.40 gelijkspel, 1.40 uit. Best Tip: uitploeg wint, quotering 1.40, vertrouwen 6.0/10. Eindstand 1–4, tip uitgekomen.
Eind
RAAL L1
Club Brugge4
▴8.50
▴5.40
1.40
2
1.40
U3.5
1.64
Nee
2.00
2
1.40
6.0
✓ 2
1.406.0
OH Leuven vs RAAL La Louviere, Jupiler Pro League, aftrap 15:00. Quoteringen: 2.20 thuis, 3.40 gelijkspel, 3.70 uit. Best Tip: thuisploeg wint of gelijkspel, quotering 1.34, vertrouwen 8.5/10. Eindstand 2–0, tip uitgekomen.
Eind
Leuven2
RAAL L 0
▾2.20
3.40
▴3.70
1
▾2.20
U3.5
▴1.34
Nee
2.05
1X
▾1.34
8.5
✓ 1X
▾1.348.5
RAAL La Louviere vs Kortrijk, Jupiler Pro League, aftrap 18:15. Quoteringen: 2.45 thuis, 3.40 gelijkspel, 3.05 uit. Best Tip: minimaal 2 doelpunten gescoord, quotering 1.31, vertrouwen 5.5/10. Eindstand 3–0, tip uitgekomen.
Eind
RAAL L3
Kortrijk0
2.45
▴3.40
▾3.05
X
▴3.40
O1.5
▾1.31
Nee
▴2.12
O1.5
▾1.31
5.5
✓ O1.5
▾1.315.5
St. Truiden vs RAAL La Louviere, Jupiler Pro League, aftrap 19:45. Quoteringen: 1.56 thuis, 4.60 gelijkspel, 6.60 uit. Best Tip: thuisploeg wint, quotering 1.56, vertrouwen 8.8/10. Eindstand 4–0, tip uitgekomen.
Eind
St. Truiden4
RAAL L0
▾1.56
▴4.60
▴6.60
1
▾1.56
O1.5
▾1.24
Ja
1.83
1
▾1.56
8.8
✓ 1
▾1.568.8
RAAL La Louviere vs KV Mechelen, Jupiler Pro League, aftrap 15:00. Quoteringen: 2.43 thuis, 3.25 gelijkspel, 3.10 uit. Best Tip: uitploeg wint of gelijkspel, quotering 1.60, vertrouwen 7.3/10. Eindstand 2–2, tip uitgekomen.
Eind
RAAL L2
KV Mechelen2
2.43
3.25
▴3.10
2
▴3.10
O1.5
▴1.40
Ja
▴1.88
X2
▴1.60
7.3
✓ X2
▴1.607.3

Seizoensstatistieken

Jupiler Pro League België · Seizoen 2026
10Wedstrijden Winpercentage 20%
Prestatieoverzicht
Statistiek Thuis Uit Totaal
Wedstrijden5510
Overwinningen202
Gelijkspelen101
Nederlagen257
Doelpunten voor10313
Doelpunten tegen81523
Gem. doelpunten voor2.00.61.3
Gem. doelpunten tegen1.63.02.3
Clean sheets202
Niet gescoord033
Records en reeksen
Grootste overwinning
Thuis3-0
Uit-
Zwaarste nederlaag
Thuis1-4
Uit4-0
Meeste gescoorde doelpunten
Thuis3
Uit2
Meeste tegendoelpunten
Thuis4
Uit5
Reeksen
Winst1
Verlies3
Tijdstip doelpunten (voor vs tegen)
3–2
0-15
0–1
16-30
3–5
31-45
2–5
46-60
3–4
61-75
3–5
76-90
Gescoord Tegen
Tactiek en discipline
5-3-26 G
3-4-33 G
3-5-1-11 G
24Geel
3Rood
Gescoorde doelpunten
Over 0.570%
7 Wedstrijden
Over 1.540%
4 Wedstrijden
Over 2.520%
2 Wedstrijden
Over 3.50%
0 Wedstrijden
Over 4.50%
0 Wedstrijden

Spelers

Speler Leeft. Pos Cijfer
M. Ubandoma M. Ubandoma 21 FWD 7.36
S. Gourville S. Gourville 25 DEF 7.07
I. Coulibaly I. Coulibaly 25 MID 6.98
N. Gillot N. Gillot 23 DEF 6.96
M. Peano M. Peano 27 GK 6.89
E. Filet E. Filet 23 FWD 6.89
P. Nkoa P. Nkoa 26 DEF 6.86
Z. Gruber Z. Gruber 21 FWD 6.80
S. Delos S. Delos 27 DEF 6.78
M. Wade M. Wade 21 MID 6.74
A. Tajaouart A. Tajaouart 20 MID 6.73
L. Rousseau L. Rousseau 22 FWD 6.68
W. Faye W. Faye 32 DEF 6.66
D. Lamego D. Lamego 22 DEF 6.62
M. Kovács M. Kovács 22 MID 6.61
M. Boukamir M. Boukamir 21 DEF 6.60
Y. Okou Y. Okou 23 DEF 6.56
M. Courcoul M. Courcoul 18 MID 6.56
T. Lutonda T. Lutonda 25 DEF 6.50
T. Radelet T. Radelet 18 GK 6.30
J. Ito J. Ito 27 MID 6.28
Máté Krisztián Kovács M. Krisztián Kovács 24 MID 6.00
S. Gueulette S. Gueulette 25 MID -

Stand

België - Jupiler Pro League
# Team G D P
1 Club Brugge KV 10 26-8 27
2 Union St. Gilloise 10 29-7 26
3 Gent 10 19-6 25
4 Charleroi 10 21-12 24
5 Anderlecht 10 13-11 19
6 Genk 10 18-14 15
7 Lommel United 10 13-11 15
8 KVC Westerlo 10 25-25 14
9 Standard Liege 10 15-16 12
10 Zulte Waregem 10 12-16 11
11 Antwerp 10 16-22 10
12 SK Beveren 10 13-20 10
13 OH Leuven 10 10-17 9
14 KV Mechelen 9 10-17 9
15 St. Truiden 10 18-21 8
16 RAAL La Louvière 10 13-23 7
17 Cercle Brugge 10 13-22 6
18 Kortrijk 9 3-19 4
Promotion - Champions League (League phase) Promotion - Champions League (Qualification) Promotion - Europa League (Qualification) Promotion - Conference League (Qualification) Relegation - Challenger Pro League

RAAL La Louvière voorspellingen & wedtips

Op zoek naar RAAL La Louvière voorspellingen? NerdyTips biedt AI-gegenereerde voetbaltips voor RAAL La Louvière op basis van ons model, NT Apex. Tot op heden hebben we 57 wedstrijden met RAAL La Louvière geanalyseerd met een nauwkeurigheid van de Best Tip van 78.9%. De voorspellingen omvatten eindresultaat, Over/Under, beide teams scoren, juiste eindstand, xG, hoekschoppen & balbezit.

In het huidige Jupiler Pro League-seizoen speelde RAAL La Louvière 10 wedstrijden, met 2 overwinningen, 1 gelijkspelen en 7 nederlagen. De ploeg scoorde 13 doelpunten (1.3 per wedstrijd), kreeg er 23 tegen en hield 2 keer de nul.

In de laatste 10 wedstrijden heeft RAAL La Louvière gemiddeld 41% balbezit, 1.28 xG en 3.3 hoekschoppen per wedstrijd, met een winpercentage van 40%.

RAAL La Louvière heeft momenteel een geschatte marktwaarde van €23.70m.

NerdyTips is gebouwd op volledige transparantie — alle afgeronde voorspellingen voor RAAL La Louvière blijven zichtbaar, zodat je ons trackrecord op elk moment kunt controleren. Voorspellingen voor komende wedstrijden vereisen een abonnement.

RAAL La Louvière is slechts een van de duizenden teams die we dagelijks analyseren — bekijk onze voetbalvoorspellingen voor ruim 700 competities.