Ga naar de inhoud

Macarthur vs Western Sydney Wanderers Voorspelling - 31 okt 2026

Macarthur €8.00m
31 okt08:40
0:0
Afgelopen
WS Wanderers €6.80m
13.05 X3.95 22.18

Wedtips

Vertrouwen
Best Tip
+2.5 1.65
Minimaal 3 doelpunten gescoord
3.6/10
1X2-tip
X21.42
1.4/10
Totaal goals
+2.51.65
3.7/10
Beide teams scoren
Ja1.57
4.8/10
Bet Builder-tip
X2 & +1.51.64
1.0/10
Ruststand
Macarthur01Western Sydney Wanderers
Eindstand
Macarthur12Western Sydney Wanderers

Statistiek

AI
Macarthur
WS Wanderers
xGMacarthur: 1.3Western Sydney Wanderers: 1.38
BalbezitMacarthur: 44%Western Sydney Wanderers: 56%
Totaal aantal schotenMacarthur: 11Western Sydney Wanderers: 14
Schoten op doelMacarthur: 4Western Sydney Wanderers: 5
Schoten naast doelMacarthur: 4Western Sydney Wanderers: 7
HoekschoppenMacarthur: 5Western Sydney Wanderers: 5
Gele kaartenMacarthur: 2Western Sydney Wanderers: 3
BuitenspelMacarthur: 2Western Sydney Wanderers: 2
OvertredingenMacarthur: 11Western Sydney Wanderers: 11
xGMacarthur: 0.68Western Sydney Wanderers: 1.55
BalbezitMacarthur: 38%Western Sydney Wanderers: 62%
Totaal aantal schotenMacarthur: 7Western Sydney Wanderers: 16
Schoten op doelMacarthur: 2Western Sydney Wanderers: 6
Schoten naast doelMacarthur: 3Western Sydney Wanderers: 7
HoekschoppenMacarthur: 6Western Sydney Wanderers: 6
Gele kaartenMacarthur: 3Western Sydney Wanderers: 1
BuitenspelMacarthur: 1Western Sydney Wanderers: 1
OvertredingenMacarthur: 12Western Sydney Wanderers: 13
xGMacarthur: 0.681.3Western Sydney Wanderers: 1.551.38
BalbezitMacarthur: 38%44%Western Sydney Wanderers: 62%56%
Totaal aantal schotenMacarthur: 711Western Sydney Wanderers: 1614
Schoten op doelMacarthur: 24Western Sydney Wanderers: 65
Schoten naast doelMacarthur: 34Western Sydney Wanderers: 77
HoekschoppenMacarthur: 65Western Sydney Wanderers: 65
Gele kaartenMacarthur: 32Western Sydney Wanderers: 13
BuitenspelMacarthur: 12Western Sydney Wanderers: 12
OvertredingenMacarthur: 1211Western Sydney Wanderers: 1311

Statistieken

Gemiddeld per wedstrijd
Macarthur
WS Wanderers
xGMacarthur: 1.18Western Sydney Wanderers: 1.34
Totaal goalsMacarthur: 3.5Western Sydney Wanderers: 3.8
Doelpunten voorMacarthur: 1.9Western Sydney Wanderers: 2.1
Doelpunten tegenMacarthur: 1.6Western Sydney Wanderers: 1.7
BalbezitMacarthur: 51%Western Sydney Wanderers: 56%
Totaal aantal schotenMacarthur: 13.8Western Sydney Wanderers: 14.4
Schoten op doelMacarthur: 4.2Western Sydney Wanderers: 5.5
Schoten naast doelMacarthur: 4.5Western Sydney Wanderers: 6.6
OvertredingenMacarthur: 11.6Western Sydney Wanderers: 13.4
HoekschoppenMacarthur: 6.3Western Sydney Wanderers: 5.4
BuitenspelMacarthur: 1.8Western Sydney Wanderers: 1.6
Gele kaartenMacarthur: 2.1Western Sydney Wanderers: 1.86
Totaal aantal passesMacarthur: 440Western Sydney Wanderers: 461

Vorm

Laatste 10 wedstrijden
Macarthur
WS Wanderers
OverwinningenMacarthur: 5Western Sydney Wanderers: 4
Over 1,5 goalsMacarthur: 10Western Sydney Wanderers: 9
Over 2,5 goalsMacarthur: 8Western Sydney Wanderers: 5
Over 3,5 goalsMacarthur: 5Western Sydney Wanderers: 4
Beide teams scoordenMacarthur: 8Western Sydney Wanderers: 6
Verrassende overwinningenMacarthur: 1Western Sydney Wanderers: 0
Verrassende nederlagenMacarthur: 0Western Sydney Wanderers: 0

H2H

Alle onderlinge duels 17
Macarthur
WS Wanderers
6Overwinningen
4Gelijkspel
7Overwinningen
Recente onderlinge duels 7
3.3Doelpunten per wedstrijd
71%Beide teams scoorden
71%Over 2,5 goals
2Macarthur1Gelijkspel4WS Wanderers
28 feb 2026: Macarthur 0–4 WS Wanderers
01 jan 2026: WS Wanderers 0–1 Macarthur
01 nov 2025: Macarthur 1–1 WS Wanderers
03 mei 2025: Macarthur 1–3 WS Wanderers
16 feb 2025: WS Wanderers 2–1 Macarthur
01 jan 2025: WS Wanderers 2–3 Macarthur
01 apr 2024: Macarthur 1–3 WS Wanderers

Uitslagen zoals gespeeld, thuisteam eerst

Recente wedstrijden

Stand

Australië - A-League
Promotion - A-League (Play Offs: Semi-finals) Promotion - A-League (Play Offs: Quarter-finals)