Paris Saint Germain W vs Strasbourg W Oddstips - 6. mai 2026
Oddstips
Tillit
Best Tip
Over 2.5
1.30
Minst 3 mål i kampen
4.5/10
1X2-tips
11.10
8.0/10
Totalt antall mål
Over 2.51.30
4.6/10
Begge lag scorer
Nei1.62
1.0/10
Bet Builder-tips
1 & Over 2.51.30
2.5/10
Riktig resultat
Statistikk: prognose vs faktisk
AIStrasbourg W
xGParis Saint Germain W: 1.56Strasbourg W: 0.89
BallbesittelseParis Saint Germain W: 67%Strasbourg W: 33%
Totalt antall skuddParis Saint Germain W: 15Strasbourg W: 5
Skudd på målParis Saint Germain W: 6Strasbourg W: 1
Skudd utenfor målParis Saint Germain W: 6Strasbourg W: 2
HjørnesparkParis Saint Germain W: 6Strasbourg W: 1
Gule kortParis Saint Germain W: 1Strasbourg W: 1
xGParis Saint Germain W: 1.35Strasbourg W: 0.73
BallbesittelseParis Saint Germain W: 61%Strasbourg W: 39%
Totalt antall skuddParis Saint Germain W: 19Strasbourg W: 5
Skudd på målParis Saint Germain W: 7Strasbourg W: 2
Skudd utenfor målParis Saint Germain W: 5Strasbourg W: 2
HjørnesparkParis Saint Germain W: 7Strasbourg W: 0
Gule kortParis Saint Germain W: 1Strasbourg W: 0
xGParis Saint Germain W: 1.351.56Strasbourg W: 0.730.89
BallbesittelseParis Saint Germain W: 61%67%Strasbourg W: 39%33%
Totalt antall skuddParis Saint Germain W: 1915Strasbourg W: 55
Skudd på målParis Saint Germain W: 76Strasbourg W: 21
Skudd utenfor målParis Saint Germain W: 56Strasbourg W: 22
HjørnesparkParis Saint Germain W: 76Strasbourg W: 01
Gule kortParis Saint Germain W: 11Strasbourg W: 01
Statistikk
Gjennomsnitt / kamp
Strasbourg W
xGParis Saint Germain W: 1.45Strasbourg W: 1.11
Totalt antall målParis Saint Germain W: 3Strasbourg W: 3.4
Scorede målParis Saint Germain W: 2.5Strasbourg W: 1.2
Innslupne målParis Saint Germain W: 0.5Strasbourg W: 2.2
BallbesittelseParis Saint Germain W: 58%Strasbourg W: 54%
Totalt antall skuddParis Saint Germain W: 14.5Strasbourg W: 11.1
Skudd på målParis Saint Germain W: 6.3Strasbourg W: 3.6
Skudd utenfor målParis Saint Germain W: 5.7Strasbourg W: 4.7
FrisparkParis Saint Germain W: 12.8Strasbourg W: 10.1
HjørnesparkParis Saint Germain W: 5.8Strasbourg W: 3.7
OffsideParis Saint Germain W: 2.5Strasbourg W: 1.1
Gule kortParis Saint Germain W: 2.1Strasbourg W: 1.67
Totalt antall pasningerParis Saint Germain W: 468Strasbourg W: 447
Form
Oversikt over de siste 10 kampene
Strasbourg W
SeireParis Saint Germain W: 9Strasbourg W: 3
Over 1.5 målParis Saint Germain W: 9Strasbourg W: 9
Over 2.5 målParis Saint Germain W: 7Strasbourg W: 8
Over 3.5 målParis Saint Germain W: 3Strasbourg W: 4
Begge lag scoretParis Saint Germain W: 3Strasbourg W: 5
Uventede seireParis Saint Germain W: 0Strasbourg W: 0
Uventede tapParis Saint Germain W: 0Strasbourg W: 0
H2H
Alle innbyrdes oppgjør 3
3Seire
0Uavgjort
0Seire
Siste innbyrdes oppgjør 3
3.0Mål per kamp
33%Begge lag scoret
67%Over 2.5 mål
06. mai 2026: PSG W 2–0 Strasbourg W
01. feb. 2025: Strasbourg W 1–2 PSG W
09. nov. 2024: PSG W 4–0 Strasbourg W
Resultater som spilt, hjemmelaget først
Siste kamper
Ingen kamper for dette valget.
Ingen kamper for dette valget.
Tabell
| # | Lag | K | M | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
22 | 76-11 | 60 |
| 2 |
|
22 | 46-16 | 48 |
| 3 |
|
22 | 48-26 | 47 |
| 4 |
|
22 | 42-34 | 41 |
| 5 |
|
22 | 27-21 | 33 |
| 6 |
|
22 | 21-28 | 33 |
| 7 |
|
22 | 26-38 | 26 |
| 8 |
|
22 | 25-45 | 21 |
| 9 |
|
22 | 26-44 | 19 |
| 10 |
|
22 | 28-45 | 15 |
| 11 |
|
22 | 20-50 | 15 |
| 12 |
|
22 | 11-38 | 13 |
Playoffs
Relegation