1. Hjem
  2. Ligaer
  3. First Amateur Division
  4. Sporting Charleroi II
Sporting Charleroi II

Sporting Charleroi II Spådommer, statistikk og form

KEY INSIGHT Minst ett lag scoret ikke i Sporting Charleroi IIs siste 6 kamper

Nylig form

WWWLL
28 Predikerte kamper
71.43% Forutsigbarhetsgrad

AI-tipsene

Drevet av NerdyTips

09:00

Ferdig
Union Namur
Union Namur
3 : 1
Sporting Charleroi II
Sporting II
4.15
3.95
1.71

2

1.71

U3.5

1.6

YES

1.6

X2

1.2
5/10

09:00

Ferdig
Sporting II
Sporting Charleroi II
0 : 2
Standard Liege II
Standard II
2.02
3.55
3.3

1X

1.29

U3.5

1.56

NO

2.15

U3.5

1.56
4.2/10

09:00

Ferdig
Stockay-Warfu
Stockay-Warfusee
0 : 1
Sporting Charleroi II
Sporting II
2.47
3.3
2.85

2

2.85

O2.5

1.7

YES

1.6

O2.5

1.7
4/10

09:00

Ferdig
Sporting II
Sporting Charleroi II
2 : 0
Crossing Schaerbeek
Crossing
2.02
3.6
3.4

1

2.02

O2.5

1.66

YES

1.59

1X

1.31
5/10

13:30

Ferdig
Union II
Union Saint-Gilloise II
0 : 3
Sporting Charleroi II
Sporting II
2.2
3.45
3.3

1

2.2

O2.5

1.68

YES

1.61

1X

1.34
5/10

14:00

Ferdig
red card Charleroi B
Charleroi B
0 : 3
Namur
Namur
1.91
3.55
3.55

1

1.91

O2.5

1.7

YES

1.64

1

1.91
5/10

09:00

Ferdig
Standard II
Standard Liege II
1 : 0
Sporting Charleroi II
Charleroi B
2.8
3.85
2.3

X2

1.37

U3.5

1.47

YES

1.68

U3.5

1.47
4.6/10

09:00

Ferdig
Charleroi B
Charleroi B
0 : 0
Union Saint-Gilloise II
Union II red card
2.27
3.8
2.77

2

2.77

O2.5

1.68

YES

1.64

GG

1.64
5/10

14:00

Ferdig
Lierse U
Lierse K. U21
1 : 0
Sporting Charleroi II
Charleroi B
1.82
4
3.5

X

4

O2.5

1.34

YES

1.36

O2.5

1.34
5/10

Spådommer og oddstips for Sporting Charleroi II

Leter du etter spådommer for Sporting Charleroi II? NerdyTips tilbyr AI-genererte fotballtips for Sporting Charleroi II, drevet av vår algoritme NT Apex. Til nå har vi analysert 28 kamper med Sporting Charleroi II, med en treffsikkerhet for beste tips på 71.43%. Spådommene dekker Sluttresultat, Over/Under, Begge lag scorer, Korrekt resultat, xG, Hjørnespark og Ballbesittelse.

I den nåværende First Amateur Division-sesongen har Sporting Charleroi II oppnådd 14 seire, 4 uavgjort og 13 tap i 31 kamper, scoret 48 mål (1.5 per kamp) og sluppet inn 48, med 7 kamper uten innslupne mål.

NerdyTips er bygget på full åpenhet — alle fullførte spådommer for Sporting Charleroi II forblir synlige, slik at du når som helst kan verifisere historikken vår. Spådommer for kommende kamper krever abonnement.

First Amateur DivisionBelgium • Sesong 2025
Ytelsesoversikt
StatistikkHjemmeBorteTotalt
Kamper161531
Seire6814
Uavgjorte314
Tap7613
Scorede mål272148
Innslupne mål291948
Snitt scorede mål1.71.41.5
Snitt innslupne mål1.81.31.5
Kamper uten baklengsmål257
Kamper uten scoring549
Rekorder og rekker
Største seier
Hjemme 4-1
Borte 0-3
Største tap
Hjemme 0-3
Borte 4-1
Flest scorede mål
Hjemme 4
Borte 3
Flest innslupne mål
Hjemme 3
Borte 4
Rekker
Seire 3
Tap 3
Straffespark
5 / 5
100.00% Satt
Måltidspunkt (scoret vs sluppet inn)
Taktikk og disiplin
Tidspunkt for kort
46-60 1
76-90 1
2 Gule
7 Røde
Scorede mål
Mer enn 0.5 71%
22 Kamper
Mer enn 1.5 48%
15 Kamper
Mer enn 2.5 29%
9 Kamper
Mer enn 3.5 6%
2 Kamper
Mer enn 4.5 0%
0 Kamper
Ingen tilgjengelige spillerdata