1. Fotballtips
  2. Ligaer
  3. Super Liga
  4. Dunajska Streda
Dunajska Streda

Dunajska Streda Spådommer, statistikk og form

Markedsverdi: €15.12m
KEY INSIGHT Dunajska Streda har ikke vunnet på bortebane i de siste 6 kampene
TREND Dunajska Streda hadde under 3.5 mål i de siste 7 kampene

Nylig form

DLWWD
93 Predikerte kamper
69.89% Forutsigbarhetsgrad

AI-tipsene

Drevet av NerdyTips

13:00

Kommende
Velez
Velez
vs
Dunajska Streda
Dunajska S
3.75
3.35
2.1

?

?

?

?

?

?

?

?
padlock

12:30

Ferdig
Dunajska S
Dunajska Streda
1 : 0
Velez
Velez
1.32
5.25
10.5

1

1.32

O2.5

1.75

NO

1.62

1

1.32
8.8/10

11:00

Ferdig
Ruzomberok
Ruzomberok
1 : 1
Dunajska Streda
Dunajska S
2.9
3.4
2.37

2

2.37

U3.5

1.34

YES

1.75

X2

1.44
7.3/10

12:30

Ferdig
Dunajska S
Dunajska Streda
2 : 1
Bolton
Bolton
2.05
4
3.2

1X

1.32

O2.5

1.7

NO

2.16

O2.5

1.7
3.7/10

12:00

Ferdig
Dunajska S
Dunajska Streda
0 : 1
Hapoel Tel Aviv
Hapoel T
2.95
3.4
2.23

1

2.95

O2.5

1.78

YES

1.65

1X

1.65
5.1/10

12:00

Ferdig
Austria V
Austria Vienna
1 : 1
Dunajska Streda
Dunajska S
1.98
3.65
3.4

X2

1.83

U3.5

1.48

NO

2.35

U3.5

1.48
4.5/10

05:00

Ferdig
Dunajska S
Dunajska Streda
2 : 3
Samorin
Samorin
1.17
8
12

1

1.17

O2.5

1.25

YES

1.78

O2.5

1.25
4.8/10

11:00

Ferdig
Dunajska S
Dunajska Streda
3 : 0
Spartak Trnava
Spartak T
2.27
3.4
3.05

X

3.4

O1.5

1.26

YES

1.62

O1.5

1.26
5/10

12:00

Ferdig
Zemplin M
Zemplin Michalovce
2 : 1
Dunajska Streda
Dunajska S
3.75
3.75
2

X2

1.31

O1.5

1.24

NO

2.23

O1.5

1.24
5.1/10

01:00

Ferdig
Sered
Sered
0 : 0
Dunajska Streda
Dunajska
3.4
3.3
1.91

2

1.91

U2.5

1.72

NO

1.82

2

1.91
6.3/10

Spådommer og oddstips for Dunajska Streda

Leter du etter spådommer for Dunajska Streda? NerdyTips tilbyr AI-genererte fotballtips for Dunajska Streda, drevet av vår algoritme NT Apex. Til nå har vi analysert 93 kamper med Dunajska Streda, med en treffsikkerhet for beste tips på 69.89%. Spådommene dekker Sluttresultat, Over/Under, Begge lag scorer, Korrekt resultat, xG, Hjørnespark og Ballbesittelse.

I den nåværende Super Liga-sesongen har Dunajska Streda oppnådd 16 seire, 7 uavgjort og 8 tap i 31 kamper, scoret 52 mål (1.7 per kamp) og sluppet inn 34, med 11 kamper uten innslupne mål.

Dunajska Streda har for øyeblikket en estimert markedsverdi på €15.12m.

NerdyTips er bygget på full åpenhet — alle fullførte spådommer for Dunajska Streda forblir synlige, slik at du når som helst kan verifisere historikken vår. Spådommer for kommende kamper krever abonnement.

Dunajska Streda er bare ett av tusenvis av lag vi analyserer hver dag — utforsk våre fotballtips for mer enn 160 ligaer.

Super LigaSlovakia • Sesong 2025
Ytelsesoversikt
StatistikkHjemmeBorteTotalt
Kamper151631
Seire9716
Uavgjorte347
Tap358
Scorede mål282452
Innslupne mål171734
Snitt scorede mål1.91.51.7
Snitt innslupne mål1.11.11.1
Kamper uten baklengsmål4711
Kamper uten scoring336
Rekorder og rekker
Største seier
Hjemme 4-1
Borte 0-3
Største tap
Hjemme 0-3
Borte 3-1
Flest scorede mål
Hjemme 4
Borte 4
Flest innslupne mål
Hjemme 3
Borte 3
Rekker
Seire 3
Tap 2
Straffespark
6 / 6
100.00% Satt
Måltidspunkt (scoret vs sluppet inn)
Taktikk og disiplin
4-2-3-1 9 G
4-4-2 4 G
4-1-4-1 3 G
3-5-2 1 G
56 Gule
4 Røde
Scorede mål
Mer enn 0.5 81%
25 Kamper
Mer enn 1.5 52%
16 Kamper
Mer enn 2.5 29%
9 Kamper
Mer enn 3.5 6%
2 Kamper
Mer enn 4.5 0%
0 Kamper
Spiller Alder Pos Vurd
M. Bajo
M. Bajo
21 MID 7.90
A. Popović
A. Popović
26 GK 7.44
T. Kacharaba
T. Kacharaba
30 DEF 7.38
D. Redzic
D. Redzic
22 MID 7.26
Filipe
Filipe
22 GK 7.25
S. Ouro
S. Ouro
25 MID 7.13
V. Đukanović
V. Đukanović
21 MID 7.12
Ammar Ramadan
Ammar Ramadan
24 MID 7.12
K. Nemanič
K. Nemanič
29 DEF 7.02
M. Tuboly
M. Tuboly
21 MID 6.99
T. Kapanadze
T. Kapanadze
24 DEF 6.96
J. Bartels
J. Bartels
26 GK 6.96
F. Diongue
F. Diongue
- MID 6.95
K. Blaško
K. Blaško
18 MID 6.90
A. Gueye
A. Gueye
20 MID 6.90
M. Kmeť
M. Kmeť
25 DEF 6.83
Rhyan
Rhyan
22 MID 6.80
F. Blažek
F. Blažek
27 DEF 6.78
C. Herc
C. Herc
27 FWD 6.77
A. Gruber
A. Gruber
30 FWD 6.76
Alex Méndez
Alex Méndez
24 DEF 6.74
A. Sylla
A. Sylla
22 FWD 6.64
N. Kukovec
N. Kukovec
24 FWD 6.63
G. Gagua
G. Gagua
24 FWD 6.60
Maksim Shvedchenko
Maksim Shvedchenko
18 MID 6.56
R. Barro
R. Barro
19 DEF 6.55
M. Jencus
M. Jencus
17 MID 6.50
P. Corr
P. Corr
20 FWD 6.48
M. Trusa
M. Trusa
25 MID 6.40
J. Bationo
J. Bationo
20 DEF 6.38
A. Labo
A. Labo
17 MID 6.00
L. Bősze
L. Bősze
16 MID -