Mallbacken W Tips, statistikk og form
AI-spilltips, statistikk & form — oppdateres daglig.
1
Predikerte kamper
–
Forutsigbarhetsgrad
LLL
Nylig form
0.80
Mål / Kamp
Mallbacken W tapte de siste 5 kampene
Mallbacken W hadde over 2.5 mål i de siste 5 kampene
Mallbacken W slapp inn 2+ mål i de siste 5 kampene
Ingen kommende kamper
Mallbacken W har ingen planlagt kamp akkurat nå. Utforsk de siste resultatene og sesongstatistikken nedenfor.
Siste kamper
Eskilstuna United vs Mallbacken W, Elitettan, kampstart 14:00. Odds: 1.08 hjemme, 7.60 uavgjort, 17.00 borte. Beste tips: hjemmelaget vinner med minst 2 mål, odds 1.58, tillit 3.0/10. Sluttresultat 3–0, tipset gikk inn.
Eskilstuna UnitedEskilstuna U3
Mallbacken W0Trelleborg W vs Mallbacken W, Elitettan, kampstart 14:00. Odds: 1.33 hjemme, 4.75 uavgjort, 7.50 borte. Beste tips: hjemmeseier, odds 1.33, tillit 5.0/10. Sluttresultat 4–1, tipset gikk inn.
Trelleborg W4
Mallbacken W1Mallbacken W vs Gamla Upsala W, Elitettan, kampstart 15:00. Odds: 2.10 hjemme, 3.65 uavgjort, 2.79 borte. Beste tips: borteseier eller uavgjort, odds 1.60, tillit 1.2/10. Sluttresultat 1–2, tipset gikk inn.
Mallbacken W1
Gamla Upsala W2
Slutt
▾1.08
▴7.60
▴17.00
1
O2.5
Nei
H1
3.0
✓ H1
Slutt
1.33
4.75
7.50
1
O2.5
Nei
1
5.0
✓ 1
Slutt
2.10
3.65
2.79
X2
O2.5
Nei
X2
1.2
✓ X2
Sesongstatistikk
Elitettan
26Kamper
Seiersprosent 15%
Ytelsesoversikt
| Statistikk | Hjemme | Borte | Totalt |
|---|---|---|---|
| Kamper | 13 | 13 | 26 |
| Seire | 2 | 2 | 4 |
| Uavgjorte | 4 | 2 | 6 |
| Tap | 7 | 9 | 16 |
| Scorede mål | 12 | 11 | 23 |
| Innslupne mål | 29 | 34 | 63 |
| Snitt scorede mål | 0.9 | 0.8 | 0.9 |
| Snitt innslupne mål | 2.2 | 2.6 | 2.4 |
| Kamper uten baklengsmål | 1 | 3 | 4 |
| Kamper uten scoring | 4 | 6 | 10 |
Rekorder og rekker
Største seier
Hjemme2-1
Borte0-2
Største tap
Hjemme1-6
Borte6-1
Flest scorede mål
Hjemme2
Borte3
Flest innslupne mål
Hjemme6
Borte6
Rekker
Seire2
Tap4
Straffespark
1/ 1
100.00% Satt
Måltidspunkt (scoret vs sluppet inn)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Scoret
Innsluppet
Taktikk og disiplin
Tidspunkt for kort
0-151
16-304
31-451
61-751
76-902
10Gule
0Røde
Scorede mål
Over 0.562%
16 Kamper
Over 1.523%
6 Kamper
Over 2.54%
1 Kamper
Over 3.50%
0 Kamper
Over 4.50%
0 Kamper
Spillere
| Spiller | Alder | Pos | Vurd |
|---|---|---|---|
|
|
27 | - | 7.41 |
|
|
31 | MID | 6.87 |
|
|
27 | MID | 6.67 |
|
|
22 | - | 6.62 |
|
|
22 | DEF | 6.41 |
|
|
25 | - | 6.40 |
|
|
19 | MID | 6.33 |
|
|
19 | - | 6.33 |
|
|
20 | - | 6.28 |
|
|
22 | MID | 6.20 |
|
|
20 | - | 6.14 |
|
|
21 | - | 6.09 |
|
|
29 | FWD | - |
|
|
32 | DEF | - |
|
|
19 | GK | - |
I den nåværende Elitettan-sesongen har Mallbacken W oppnådd 4 seire, 6 uavgjort og 16 tap i 26 kamper, scoret 23 mål (0.9 per kamp) og sluppet inn 63, med 4 kamper uten innslupne mål.
NerdyTips er bygget på full åpenhet — alle fullførte spådommer for Mallbacken W forblir synlige, slik at du når som helst kan verifisere historikken vår. Spådommer for kommende kamper krever abonnement.
Mallbacken W er bare ett av tusenvis av lag vi analyserer hver dag — utforsk våre fotballtips for mer enn 700 ligaer.