1. Hjem
  2. Ligaer
  3. J2/J3 League
  4. Matsumoto Yamaga
Matsumoto Yamaga

Matsumoto Yamaga Spådommer, statistikk og form

Markedsverdi: €600.00Th.
KEY INSIGHT Matsumoto Yamaga hadde under 3.5 mål i de siste 6 kampene
TREND Matsumoto Yamaga fikk ingen røde kort i de siste 35 kampene

Nylig form

LDLWD
51 Predikerte kamper
70.59% Forutsigbarhetsgrad

Matsumoto Y Gjennomsnittlig statistikk

Siste 10 kamper

Avslutninger
På mål / kamp
4.4
Ballbesittelse
50%
Hjørnespark
Snitt per kamp
5.5
Disiplin
Kort per kamp
0.9
Seiersprosent
30%

AI-tipsene

Drevet av NerdyTips

01:00

Kommende
Iwaki
Iwaki
vs
Matsumoto Y
Matsumoto Y
2
3.35
3.5

?

?

?

?

?

?

?

?
padlock

01:00

Ferdig
Matsumoto Y
Matsumoto Yamaga
0 : 0
Fujieda MYFC
Fujieda MYFC
2.07
3.3
3.65

1

2.07

U3.5

1.26

YES

1.95

U3.5

1.26
5.2/10

06:00

Ferdig
FC Gifu
FC Gifu
0 : 3
Matsumoto Yamaga
Matsumoto Y
2.2
3.35
3.4

2

3.4

O1.5

1.35

YES

1.83

O1.5

1.35
5.7/10

00:03

Ferdig
Matsumoto Y
Matsumoto Yamaga
0 : 1
Ventforet Kofu
Ventforet K
2.55
3.1
2.95

1

2.55

U2.5

1.57

NO

1.74

1X

1.4
6.8/10

05:00

Ferdig
Matsumoto Y
Matsumoto Yamaga
1 : 1
Jubilo Iwata
Jubilo Iwata
2.65
3.1
2.87

1

2.65

O1.5

1.5

YES

2.02

1X

1.42
5.6/10

01:00

Ferdig
Matsumoto Y
Matsumoto Yamaga
0 : 1
Parceiro Nagano
Parceiro N
1.54
4
6

X2

2.55

O1.5

1.27

YES

1.94

O1.5

1.27
7/10

00:00

Ferdig
Consadole
Consadole Sapporo
2 : 1
Matsumoto Yamaga
Matsumoto Y
2.45
3.5
2.95

2

2.95

O1.5

1.32

NO

2.02

X2

1.57
7.2/10

01:00

Ferdig
Matsumoto Y
Matsumoto Yamaga
4 : 1
Omiya Ardija
Omiya Ardija
4
3.6
2

2

2

O2.5

1.73

YES

1.64

O2.5

1.73
6.9/10

Spådommer og oddstips for Matsumoto Yamaga

Leter du etter spådommer for Matsumoto Yamaga? NerdyTips tilbyr AI-genererte fotballtips for Matsumoto Yamaga, drevet av vår algoritme NT Apex. Til nå har vi analysert 51 kamper med Matsumoto Yamaga, med en treffsikkerhet for beste tips på 70.59%. Spådommene dekker Sluttresultat, Over/Under, Begge lag scorer, Korrekt resultat, xG, Hjørnespark og Ballbesittelse.

I den nåværende J2/J3 League-sesongen har Matsumoto Yamaga oppnådd 7 seire, 0 uavgjort og 8 tap i 15 kamper, scoret 28 mål (1.9 per kamp) og sluppet inn 19, med 3 kamper uten innslupne mål.

Matsumoto Yamaga har for øyeblikket en estimert markedsverdi på €600.00Th..

NerdyTips er bygget på full åpenhet — alle fullførte spådommer for Matsumoto Yamaga forblir synlige, slik at du når som helst kan verifisere historikken vår. Spådommer for kommende kamper krever abonnement.

J2/J3 LeagueJapan • Sesong 2026
Ytelsesoversikt
StatistikkHjemmeBorteTotalt
Kamper7815
Seire347
Uavgjorte000
Tap448
Scorede mål131528
Innslupne mål10919
Snitt scorede mål1.91.91.9
Snitt innslupne mål1.41.11.3
Kamper uten baklengsmål123
Kamper uten scoring224
Rekorder og rekker
Største seier
Hjemme 4-1
Borte 0-5
Største tap
Hjemme 2-3
Borte 2-0
Flest scorede mål
Hjemme 4
Borte 5
Flest innslupne mål
Hjemme 3
Borte 2
Rekker
Seire 4
Tap 4
Måltidspunkt (scoret vs sluppet inn)
Taktikk og disiplin
Tidspunkt for kort
0-15 2
16-30 1
31-45 5
46-60 3
61-75 2
76-90 4
17 Gule
0 Røde
Scorede mål
Mer enn 0.5 73%
11 Kamper
Mer enn 1.5 53%
8 Kamper
Mer enn 2.5 40%
6 Kamper
Mer enn 3.5 13%
2 Kamper
Mer enn 4.5 7%
1 Kamper
Ingen tilgjengelige spillerdata