North Carolina II Tips, statistikk og form
AI-spilltips, statistikk & form — oppdateres daglig.
1
Predikerte kamper
–
Forutsigbarhetsgrad
WLWD
Nylig form
1.93
Mål / Kamp
North Carolina II er ubeseiret i de siste 5 kampene
North Carolina II fikk ingen røde kort i de siste 17 kampene
North Carolina II er ubeseiret hjemme i de siste 6 kampene
Ingen kommende kamper
North Carolina II har ingen planlagt kamp akkurat nå. Utforsk de siste resultatene og sesongstatistikken nedenfor.
Siste kamper
North Carolina II vs Charlotte Eagles, USL League Two, kampstart 23:00. Odds: 1.78 hjemme, 4.00 uavgjort, 3.36 borte. Beste tips: bortelaget scorer, odds 1.34, tillit 5.2/10. Sluttresultat 3–1, tipset gikk inn.
North Carolina IINorth II3
Charlotte EaglesCharlotte1Odds: 1.21 hjemme, 6.00 uavgjort, 9.30 borte. Beste tips: minst 4 mål i kampen, odds 2.12, tillit 4.6/10. Sluttresultat 2–1.
North Carolina FusionNorth C2
North Carolina IINorth II1Odds: 2.87 hjemme, 4.00 uavgjort, 1.92 borte. Beste tips: borteseier eller uavgjort, odds 1.32, tillit 5.7/10. Sluttresultat 0–5.
Tobacco Road0
North Carolina IINorth II5Odds: 2.00 hjemme, 3.60 uavgjort, 2.94 borte. Beste tips: bortelaget scorer, odds 1.29, tillit 6.9/10. Sluttresultat 0–0.
Charlotte Independence 2Charlotte 20
North Carolina IINorth II0
Slutt
1.78
4.00
3.36
1X
O2.5
Ja
AS
5.2
✓ AS
Slutt
1.21
6.00
9.30
1X
O3.5
Ja
O3.5
4.6
O3.5
Slutt
2.87
4.00
1.92
2
O3.5
Ja
X2
5.7
X2
Slutt
2.00
3.60
2.94
X2
O2.5
Ja
AS
6.9
AS
Sesongstatistikk
USL League Two
11Kamper
Seiersprosent 45%
Ytelsesoversikt
| Statistikk | Hjemme | Borte | Totalt |
|---|---|---|---|
| Kamper | 5 | 6 | 11 |
| Seire | 1 | 4 | 5 |
| Uavgjorte | 2 | 0 | 2 |
| Tap | 2 | 2 | 4 |
| Scorede mål | 5 | 13 | 18 |
| Innslupne mål | 6 | 14 | 20 |
| Snitt scorede mål | 1.0 | 2.2 | 1.6 |
| Snitt innslupne mål | 1.2 | 2.3 | 1.8 |
| Kamper uten baklengsmål | 1 | 0 | 1 |
| Kamper uten scoring | 2 | 1 | 3 |
Rekorder og rekker
Største seier
Hjemme3-1
Borte2-4
Største tap
Hjemme1-3
Borte4-0
Flest scorede mål
Hjemme3
Borte4
Flest innslupne mål
Hjemme3
Borte4
Rekker
Seire2
Tap2
Måltidspunkt (scoret vs sluppet inn)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Scoret
Innsluppet
Taktikk og disiplin
Tidspunkt for kort
0Gule
0Røde
Scorede mål
Over 0.573%
8 Kamper
Over 1.545%
5 Kamper
Over 2.536%
4 Kamper
Over 3.59%
1 Kamper
Over 4.50%
0 Kamper
Spillere
Ingen tilgjengelige spillerdata
Tabell
| # | Lag | K | M | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
12 | 24-14 | 27 |
| 2 |
|
12 | 25-16 | 25 |
| 3 |
|
12 | 24-13 | 22 |
| 4 |
|
12 | 22-15 | 22 |
| 5 |
|
12 | 22-29 | 10 |
| 6 |
|
11 | 14-21 | 8 |
| 7 |
|
11 | 10-33 | 1 |
Playoffs
I den nåværende USL League Two-sesongen har North Carolina II oppnådd 5 seire, 2 uavgjort og 4 tap i 11 kamper, scoret 18 mål (1.6 per kamp) og sluppet inn 20, med 1 kamper uten innslupne mål.
NerdyTips er bygget på full åpenhet — alle fullførte spådommer for North Carolina II forblir synlige, slik at du når som helst kan verifisere historikken vår. Spådommer for kommende kamper krever abonnement.
North Carolina II er bare ett av tusenvis av lag vi analyserer hver dag — utforsk våre fotballtips for mer enn 700 ligaer.