Hopp til innhold
Drevet av NT Apex AI
Žilina II

Zilina B Tips, statistikk og form

AI-spilltips, statistikk og form — oppdateres daglig.

66
Tippede kamper
62.1%
Forutsigbarhetsgrad
LWDLWD
Formkurve
1.67
Mål / kamp
Žilina II hadde 5+ avslutninger på mål i de siste 6 kampene
Ingen tips ennå

Vi beregner tipsene våre omtrent 4 dager før avspark, så de kommende kampene dukker snart opp her.

Siste kamper

Liptovsky Mikulas vs Zilina II, 2. liga, kampstart 15:00. Odds: 1.48 hjemme, 4.35 uavgjort, 5.60 borte. Best Tip: hjemmeseier, odds 1.48, tillit 6.2/10. Sluttresultat 3–2, tipset gikk inn.
Slutt
L. Mikulas3
Zilina B2
▾1.48
▴4.35
▴5.60
1
▾1.48
U3.5
▾1.62
Nei
▾2.32
1
▾1.48
6.2
✓ 1
▾1.486.2
Zilina II vs Lokomotiva Zvolen, 2. liga, kampstart 09:30. Odds: 2.07 hjemme, 3.70 uavgjort, 3.20 borte. Best Tip: hjemmeseier eller uavgjort, odds 1.31, tillit 8.5/10. Sluttresultat 2–1, tipset gikk inn.
Slutt
Zilina B 2
Zvolen 1
▴2.07
▾3.70
▾3.20
1
▴2.07
U3.5
▴1.51
Nei
▴2.42
1X
▴1.31
8.5
✓ 1X
▴1.318.5
Tatran Presov vs Zilina II, 2. liga, kampstart 16:00. Odds: 1.52 hjemme, 4.45 uavgjort, 6.10 borte. Best Tip: minst 3 mål i kampen, odds 1.60, tillit 3.3/10. Sluttresultat 1–1, tipset gikk ikke inn.
Slutt
Presov1
Zilina B1
▾1.52
▴4.45
▴6.10
1X
▾1.15
O2.5
1.60
Ja
▴1.80
O2.5
1.60
3.3
O2.5
1.603.3
Zilina II vs Galanta, 2. liga, kampstart 09:30. Odds: 1.95 hjemme, 3.65 uavgjort, 3.75 borte. Best Tip: maksimalt 3 mål i kampen, odds 1.47, tillit 3.4/10. Sluttresultat 2–3, tipset gikk ikke inn.
Slutt
Zilina B2
Galanta3
▴1.95
▾3.65
▾3.75
X
▾3.65
U3.5
1.47
Ja
▾1.56
U3.5
1.47
3.4
U3.5
1.473.4
MFK Bytca vs Zilina II, 2. liga, kampstart 14:00. Odds: 3.95 hjemme, 4.00 uavgjort, 1.79 borte. Best Tip: borteseier, odds 1.79, tillit 8.1/10. Sluttresultat 1–2, tipset gikk inn.
Slutt
MFK Bytca1
Zilina B2
3.95
4.00
▴1.79
2
▴1.79
U3.5
▾1.47
Nei
▾2.20
2
▴1.79
8.1
✓ 2
▴1.798.1
Zilina II vs Humenne, 2. liga, kampstart 16:00. Odds: 1.77 hjemme, 3.95 uavgjort, 3.95 borte. Best Tip: maksimalt 3 mål i kampen, odds 1.46, tillit 6.7/10. Sluttresultat 0–0, tipset gikk inn.
Slutt
Zilina B0
Humenne0
▴1.77
▾3.95
▾3.95
2
▾3.95
U3.5
▴1.46
Nei
▴2.22
U3.5
▴1.46
6.7
✓ U3.5
▴1.466.7
Zilina II vs Povazska Bystrica, 2. liga, kampstart 09:30. Odds: 2.65 hjemme, 3.45 uavgjort, 2.37 borte. Best Tip: hjemmeseier eller uavgjort, odds 1.55, tillit 6.7/10. Sluttresultat 4–2, tipset gikk inn.
Slutt
Zilina B4
P. Bystrica2
▴2.65
▾3.45
▾2.37
1
▴2.65
U3.5
▾1.50
Ja
▴1.51
1X
▴1.55
6.7
✓ 1X
▴1.556.7
Banik Lehota p.Vtacnikom vs Zilina II, 2. liga, kampstart 15:00. Odds: 1.68 hjemme, 4.00 uavgjort, 4.30 borte. Best Tip: hjemmeseier eller uavgjort, odds 1.19, tillit 8.5/10. Sluttresultat 1–0, tipset gikk inn.
Slutt
Lehota p. V.1
Zilina B0
▾1.68
▴4.00
▴4.30
1
▾1.68
U3.5
▴1.53
Nei
▴2.27
1X
▾1.19
8.5
✓ 1X
▾1.198.5
Odds: 3.30 hjemme, 3.65 uavgjort, 1.90 borte. Best Tip: minst 3 mål i kampen, odds 1.50, tillit 6.1/10. Sluttresultat 4–8.
Slutt
Dubnica4
Zilina B8
3.30
3.65
1.90
2
1.90
O2.5
1.50
Ja
1.46
O2.5
1.50
6.1
O2.5
1.506.1
Odds: 3.00 hjemme, 3.20 uavgjort, 2.04 borte. Best Tip: maksimalt 3 mål i kampen, odds 1.36, tillit 1.5/10. Sluttresultat 1–1.
Slutt
Rohoznik1
Zilina B1
3.00
3.20
2.04
1X
1.65
U3.5
1.36
Nei
2.23
U3.5
1.36
1.5
U3.5
1.361.5

Sesongstatistikk

2. liga Slovakia · Sesong 2026
15Kamper Seiersprosent 47%
Ytelsesoversikt
Statistikk Hjemme Borte Totalt
Kamper8715
Seire527
Uavgjorte123
Tap235
Scorede mål14721
Innslupne mål10818
Snitt scorede mål1.81.01.4
Snitt innslupne mål1.31.11.2
Kamper uten baklengsmål224
Kamper uten scoring224
Rekorder og rekker
Største seier
Hjemme4-2
Borte1-2
Største tap
Hjemme0-2
Borte3-2
Flest scorede mål
Hjemme4
Borte2
Flest innslupne mål
Hjemme3
Borte3
Rekker
Seire2
Tap1
Straffespark
1/ 1
100.00% Satt
Måltidspunkt (scoret vs sluppet inn)
1–1
0-15
7–6
16-30
4–1
31-45
0–2
46-60
3–3
61-75
7–4
76-90
Scoret Sluppet inn
Taktikk og disiplin
Tidspunkt for kort
0-151
16-305
31-454
46-603
61-755
76-9010
29Gule
1Røde
Scorede mål
Over 0.573%
11 Kamper
Over 1.553%
8 Kamper
Over 2.57%
1 Kamper
Over 3.57%
1 Kamper
Over 4.50%
0 Kamper

Spillere

Ingen tilgjengelige spillerdata

Tabell

Slovakia - 2. liga
# Lag K M P
1 Šamorín 15 27-16 33
2 Petržalka 15 23-11 30
3 Považská Bystrica 15 29-24 29
4 Tatran Prešov 15 24-19 25
5 Pohronie 15 23-19 24
6 Žilina II 15 21-18 24
7 Galanta 15 23-26 23
8 Liptovský Mikuláš 15 22-18 22
9 Baník Lehota p.Vtáčnikom 15 22-22 22
10 Inter Bratislava 15 33-22 21
11 Slovan Bratislava II 15 22-20 18
12 Malženice 15 21-23 16
13 Zlaté Moravce 15 14-19 14
14 Humenné 15 14-25 13
15 Lokomotíva Zvolen 15 15-24 9
16 MFK Bytča 15 14-41 9

Tips og prognoser for Žilina II

Leter du etter tips for Žilina II? NerdyTips tilbyr AI-genererte fotballtips for Žilina II fra AI-modellen vår, NT Apex. Til nå har vi analysert 66 kamper med Žilina II, med en treffsikkerhet for Best Tip på 62.1%. Tipsene dekker sluttresultat, over/under, begge lag scorer, riktig resultat, xG, hjørnespark og ballbesittelse.

Så langt i 2. liga-sesongen har Žilina II 7 seire, 3 uavgjorte og 5 tap på 15 kamper. Laget har scoret 21 mål (1.4 per kamp), sluppet inn 18 og har 4 kamper uten baklengsmål.

NerdyTips er bygget på full åpenhet — alle avgjorte tips for Žilina II forblir synlige, slik at du når som helst kan sjekke historikken vår. Tips på kommende kamper krever abonnement.

Žilina II er bare ett av tusenvis av lag vi analyserer hver dag — utforsk våre fotballtips for mer enn 700 ligaer.