Przejdź do treści
Napędzane przez NT Apex AI
Centro Español

Centro Español Typy, statystyki i forma

Typy bukmacherskie AI, statystyki i forma — aktualizowane codziennie.

€10.00Th. Ø 20.0 Primera C
101
Przewidziane mecze
61.4%
Skuteczność prognoz
WWLDDD
Ostatnia forma
1.33
Gole / Mecz
Centro Español miał poniżej 2.5 gola w 92% z ostatnich 12 meczów
Centro Español bez porażki u siebie w ostatnich 5 meczach
Centro Español miał powyżej 1.5 gola w ostatnich 7 meczach
Brak nadchodzących meczów

Centro Español nie ma obecnie zaplanowanego meczu. Poniżej sprawdzisz ostatnie wyniki i statystyki sezonu.

Ostatnie Mecze

Leandro N. Alem vs Centro E, Primera C, początek o 18:00. Kursy: 3.85 gospodarze, 3.20 remis, 2.00 goście. Najlepszy typ: maksymalnie 3 gole w meczu, kurs 1.20, zaufanie 5.7/10. Wynik końcowy 1–5, typ nie wszedł.
Koniec
Leandro N. AlemLeandro A1
Centro ECSR Espanol5
▾3.85
▾3.20
▴2.00
1X
▾1.75
U3.5
▾1.20
Nie
▾1.76
U3.5
▾1.20
5.7
U3.5
▾1.205.7
Centro Espanol vs Defensores de Cambaceres, Primera C, początek o 19:00. Kursy: 1.88 gospodarze, 3.15 remis, 4.40 goście. Najlepszy typ: maksymalnie 2 gole w meczu, kurs 1.45, zaufanie 6.2/10. Wynik końcowy 2–0, typ wszedł.
Koniec
Centro EspanolCSR Espanol2
Defensores de CambaceresCambaceres0
▴1.88
3.15
▾4.40
X
3.15
U2.5
1.45
Nie
▴1.55
U2.5
1.45
6.2
✓ U2.5
1.456.2
Juventud Unida vs Centro Espanol, Primera C, początek o 19:00. Kursy: 3.00 gospodarze, 2.90 remis, 2.45 goście. Najlepszy typ: maksymalnie 2 gole w meczu, kurs 1.50, zaufanie 6.2/10. Wynik końcowy 2–0, typ wszedł.
Koniec
Juventud UnidaJuventud 2
Centro EspanolCSR Espanol0
▴3.00
▾2.90
▾2.45
1
▴3.00
U2.5
▾1.50
Nie
▾1.71
U2.5
▾1.50
6.2
✓ U2.5
▾1.506.2
Fenix vs Centro Espanol, Primera C, początek o 19:00. Kursy: 3.80 gospodarze, 2.95 remis, 2.22 goście. Najlepszy typ: maksymalnie 2 gole w meczu, kurs 1.45, zaufanie 7.0/10. Wynik końcowy 1–1, typ wszedł.
Koniec
Fenix1
Centro EspanolCSR Espanol1
▾3.80
▾2.95
▴2.22
X2
▾1.25
U2.5
▾1.45
Nie
▾1.61
U2.5
▴1.45
7.0
✓ U2.5
▴1.457.0
Centro Espanol vs Sacachispas, Primera C, początek o 19:00. Kursy: 2.70 gospodarze, 2.80 remis, 2.80 goście. Najlepszy typ: maksymalnie 2 gole w meczu, kurs 1.52, zaufanie 7.9/10. Wynik końcowy 1–1, typ wszedł.
Koniec
Centro EspanolCSR Espanol1
Sacachispas 1
▾2.70
▾2.80
▴2.80
X2
1.38
U2.5
▾1.52
Nie
▾1.63
U2.5
1.52
7.9
✓ U2.5
1.527.9
Argentino Rosario vs Centro Espanol, Primera C, początek o 19:00. Kursy: 4.05 gospodarze, 2.85 remis, 2.05 goście. Najlepszy typ: maksymalnie 2 gole w meczu, kurs 1.50, zaufanie 7.5/10. Wynik końcowy 1–1, typ wszedł.
Koniec
Argentino RosarioArgentino1
Centro EspanolCSR Espanol1
▴4.05
▾2.85
▾2.05
2
▾2.05
U2.5
▾1.50
Nie
▾1.71
U2.5
▾1.50
7.5
✓ U2.5
▾1.507.5
Centro Espanol vs Estrella Del Sur, Primera C, początek o 19:00. Kursy: 2.55 gospodarze, 2.80 remis, 3.00 goście. Najlepszy typ: maksymalnie 2 gole w meczu, kurs 1.38, zaufanie 5.8/10. Wynik końcowy 2–0, typ wszedł.
Koniec
Centro EspanolCSR Espanol2
Estrella Del SurEstrella D 0
2.55
▾2.80
▴3.00
X2
1.43
U2.5
▾1.38
Nie
▾1.58
U2.5
1.38
5.8
✓ U2.5
1.385.8
Centro Espanol vs Central Cordoba, Primera C, początek o 19:00. Kursy: 2.25 gospodarze, 2.88 remis, 3.55 goście. Najlepszy typ: maksymalnie 2 gole w meczu, kurs 1.50, zaufanie 8.0/10. Wynik końcowy 2–2, typ nie wszedł.
Koniec
Centro EspanolCSR Espanol2
Central Cordoba2
▴2.25
▾2.88
▴3.55
1
▴2.25
U2.5
▾1.50
Nie
1.65
U2.5
▾1.50
8.0
U2.5
▾1.508.0

CSR Espanol Średnie statystyki

Ostatnie 10 meczów
StrzałyCelne strzały / mecz
3.6
Posiadanie piłki
52%
Rzuty rożneŚrednio na mecz
3.3
Procent zwycięstw
30%

Statystyki sezonu

Primera C Argentyna · Sezon 2026
30Mecze Procent zwycięstw 37%
Analiza formy
Statystyka U siebie Na wyjeździe Łącznie
Mecze151530
Zwycięstwa6511
Remisy5611
Porażki448
Gole strzelone231437
Gole stracone171027
Średnia goli strzelonych1.50.91.2
Średnia goli straconych1.10.70.9
Mecze bez straty gola6612
Mecze bez strzelonego gola4610
Rekordy i serie
Najwyższe zwycięstwo
U siebie5-1
Na wyjeździe1-4
Najwyższa porażka
U siebie0-3
Na wyjeździe2-0
Najwięcej strzelonych goli
U siebie5
Na wyjeździe4
Najwięcej straconych goli
U siebie3
Na wyjeździe2
Serie
Zwycięstwa3
Porażki2
Rzuty karne
3/ 3
100.00% Wykorzystane
Minuty goli (strzelone vs stracone)
8–4
0-15
2–2
16-30
5–3
31-45
4–6
46-60
6–6
61-75
11–5
76-90
Strzelone Stracone
Taktyka i dyscyplina
Minuty kartek
0Żółte
3Czerwone
Gole strzelone
Powyżej 0.567%
20 meczów
Powyżej 1.533%
10 meczów
Powyżej 2.513%
4 meczów
Powyżej 3.57%
2 meczów
Powyżej 4.53%
1 meczów

Zawodnicy

Zawodnik Wiek Poz Oc

Tabela

Argentyna - Primera C
# Drużyna M G P
1 Berazategui 31 37-24 48
2 Centro Español 31 42-28 47
3 Sacachispas 31 32-26 47
4 Lugano 31 35-28 46
5 Juventud Unida 31 38-31 45
6 Estrella Del Sur 31 31-29 45
7 Mercedes 31 30-24 44
8 Victoriano Arenas 31 24-19 44
9 Puerto Nuevo 31 28-35 38
10 Defensores de Cambaceres 31 25-31 36
11 JJ Urquiza 31 19-26 32
12 Deportivo Paraguayo 31 23-39 32
13 Leandro N. Alem 31 30-56 31
14 Argentino Rosario 31 30-41 27
Promotion - Primera C (Super final) Promotion - Primera C (Promotion - Play Offs) Torneo Promocional Amateur (Relegation - Play Offs)

Typy bukmacherskie i prognozy na Centro Español

Szukasz typów na Centro Español? NerdyTips oferuje typy piłkarskie na Centro Español generowane przez AI – tworzy je nasz algorytm NT Apex. Do tej pory przeanalizowaliśmy 101 meczów z udziałem Centro Español, osiągając skuteczność najlepszego typu na poziomie 61.4%. Typy obejmują Wynik końcowy, Poniżej/Powyżej, Obie drużyny strzelą gola, Dokładny wynik, xG, Rzuty rożne i Posiadanie piłki.

W bieżącym sezonie Primera C Centro Español ma bilans 11-11-8 (zwycięstwa – remisy – porażki) w 30 meczach, przy 37 golach strzelonych (1.2 na mecz) i 27 straconych oraz 12 czystych kontach.

Szacunkowa aktualna wartość rynkowa Centro Español wynosi €10.00Th..

NerdyTips opiera się na pełnej przejrzystości — wszystkie zakończone typy na Centro Español pozostają widoczne, dzięki czemu możesz w każdej chwili zweryfikować nasze wyniki. Typy na nadchodzące mecze wymagają subskrypcji.

Centro Español to tylko jedna z tysięcy drużyn, które codziennie analizujemy — sprawdź nasze typy piłkarskie z ponad 700 lig.