Przejdź do treści
Napędzane przez NT Apex AI
Crystal Palace W

Crystal Palace W Typy, statystyki i forma

Typy bukmacherskie AI, statystyki i forma — aktualizowane codziennie.

€579.20m Ø 26.1 FA WSL
9
Przewidziane mecze
77.8%
Skuteczność prognoz
LDWLWL
Ostatnia forma
1.47
Gole / Mecz
Crystal Palace W bez porażki w ostatnich 10 meczach
Crystal Palace W nie otrzymał czerwonej kartki w ostatnich 33 meczach
Crystal Palace W bez porażki u siebie w ostatnich 7 meczach
Brak nadchodzących meczów

Crystal Palace W nie ma obecnie zaplanowanego meczu. Poniżej sprawdzisz ostatnie wyniki i statystyki sezonu.

Ostatnie Mecze

Crystal P Średnie statystyki

Ostatnie 10 meczów
Oczekiwane golexG na mecz
1.65
StrzałyCelne strzały / mecz
5.4
Posiadanie piłki
50%
Rzuty rożneŚrednio na mecz
4.8
DyscyplinaKartki na mecz
2.2
Procent zwycięstw
80%

Statystyki sezonu

FA WSL Anglia · Sezon 2026
2Mecze Procent zwycięstw 50%
Analiza formy
Statystyka U siebie Na wyjeździe Łącznie
Mecze112
Zwycięstwa101
Remisy011
Porażki000
Gole strzelone101
Gole stracone000
Średnia goli strzelonych1.00.00.5
Średnia goli straconych0.00.00.0
Mecze bez straty gola112
Mecze bez strzelonego gola011
Rekordy i serie
Najwyższe zwycięstwo
U siebie1-0
Na wyjeździe-
Najwięcej strzelonych goli
U siebie1
Na wyjeździe0
Najwięcej straconych goli
U siebie0
Na wyjeździe0
Serie
Zwycięstwa1
Porażki0
Minuty goli (strzelone vs stracone)
0–0
0-15
0–0
16-30
1–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Strzelone Stracone
Taktyka i dyscyplina
Minuty kartek
31-452
46-601
61-751
76-902
6Żółte
0Czerwone
Gole strzelone
Powyżej 0.550%
1 meczów
Powyżej 1.50%
0 meczów
Powyżej 2.50%
0 meczów
Powyżej 3.50%
0 meczów
Powyżej 4.50%
0 meczów

Zawodnicy

Brak dostępnych danych o zawodnikach

Tabela

Anglia - FA WSL
WSL (Relegation) Relegation - WSL 2

Typy bukmacherskie i prognozy na Crystal Palace W

Szukasz typów na Crystal Palace W? NerdyTips oferuje typy piłkarskie na Crystal Palace W generowane przez AI – tworzy je nasz algorytm NT Apex. Do tej pory przeanalizowaliśmy 9 meczów z udziałem Crystal Palace W, osiągając skuteczność najlepszego typu na poziomie 77.8%. Typy obejmują Wynik końcowy, Poniżej/Powyżej, Obie drużyny strzelą gola, Dokładny wynik, xG, Rzuty rożne i Posiadanie piłki.

W bieżącym sezonie FA WSL Crystal Palace W ma bilans 1-1-0 (zwycięstwa – remisy – porażki) w 2 meczach, przy 1 golach strzelonych (0.5 na mecz) i 0 straconych oraz 2 czystych kontach.

W ostatnich 10 meczach Crystal Palace W notuje średnio 50% posiadania piłki, 1.65 xG i 4.8 rzutów rożnych na mecz, przy 80% skuteczności zwycięstw.

Szacunkowa aktualna wartość rynkowa Crystal Palace W wynosi €579.20m.

NerdyTips opiera się na pełnej przejrzystości — wszystkie zakończone typy na Crystal Palace W pozostają widoczne, dzięki czemu możesz w każdej chwili zweryfikować nasze wyniki. Typy na nadchodzące mecze wymagają subskrypcji.

Crystal Palace W to tylko jedna z tysięcy drużyn, które codziennie analizujemy — sprawdź nasze typy piłkarskie z ponad 700 lig.