Przejdź do treści
Napędzane przez NT Apex AI
Marumo Gallants

Marumo Gallants Typy, statystyki i forma

Typy bukmacherskie AI, statystyki i forma — aktualizowane codziennie.

74
Przewidziane mecze
73.0%
Skuteczność prognoz
LLDLLL
Ostatnia forma
0.87
Gole / Mecz
Marumo Gallants bez zwycięstwa w ostatnich 17 meczach
Marumo Gallants bez zwycięstwa na wyjeździe w ostatnich 7 meczach
Następny mecz Premier Soccer League · sob., 17 paź · 17:00
Sekhukhune
VS17:00
Marumo Gallants
Odblokuj typ
Subskrybuj, aby zobaczyć

Ostatnie Mecze

Marumo Gallants vs Orlando Pirates, Premier Soccer League, początek o 14:00. Kursy: 8.50 gospodarze, 4.50 remis, 1.38 goście. Najlepszy typ: wygrana gości, kurs 1.38, zaufanie 10/10. Wynik końcowy 0–2, typ wszedł.
Koniec
Marumo Gallants0
Orlando PiratesOrlando P2
▾8.50
▾4.50
▴1.38
2
▴1.38
O1.5
▴1.33
Nie
▴1.57
2
▴1.38
10
✓ 2
▴1.3810
Amazulu vs Marumo Gallants, Premier Soccer League, początek o 14:00. Kursy: 2.05 gospodarze, 3.10 remis, 4.10 goście. Najlepszy typ: wygrana gospodarzy, kurs 2.05, zaufanie 5.2/10. Wynik końcowy 1–0, typ wszedł.
Koniec
Amazulu1
Marumo Gallants 0
▾2.05
▴3.10
▴4.10
1
▾2.05
O1.5
▴1.50
Nie
▾1.66
1
▾2.05
5.2
✓ 1
▾2.055.2
Marumo Gallants vs Polokwane City, Premier Soccer League, początek o 18:30. Kursy: 2.79 gospodarze, 2.62 remis, 3.14 goście. Najlepszy typ: maksymalnie 2 gole w meczu, kurs 1.36, zaufanie 4.4/10. Wynik końcowy 2–2, typ nie wszedł.
Koniec
Marumo Gallants2
Polokwane CityPolokwane2
2.79
2.62
3.14
X2
1.44
U2.5
1.36
Nie
1.52
U2.5
1.36
4.4
U2.5
1.364.4
Marumo Gallants vs TS Galaxy, Premier Soccer League, początek o 18:30. Kursy: 2.65 gospodarze, 2.90 remis, 3.05 goście. Najlepszy typ: maksymalnie 2 gole w meczu, kurs 1.49, zaufanie 5.8/10. Wynik końcowy 2–3, typ nie wszedł.
Koniec
Marumo Gallants2
TS Galaxy3
▾2.65
▾2.90
▴3.05
X2
1.52
U2.5
▾1.49
Nie
▾1.70
U2.5
▴1.49
5.8
U2.5
▴1.495.8
Mamelodi Sundowns vs Marumo Gallants, Premier Soccer League, początek o 18:30. Kursy: 1.27 gospodarze, 5.50 remis, 11.50 goście. Najlepszy typ: gospodarze strzelą ≥2 gole, kurs 1.40, zaufanie 8.0/10. Wynik końcowy 2–0, typ wszedł.
Koniec
Mamelodi SundownsMamelodi 2
Marumo Gallants0
▴1.27
▾5.50
▾11.50
1
▴1.27
O2.5
▴1.63
Tak
▾2.23
HS2+
▴1.40
8.0
✓ HS2+
▴1.408.0
Stellenbosch vs Marumo Gallants, Premier Soccer League, początek o 18:30. Kursy: 2.12 gospodarze, 2.95 remis, 4.10 goście. Najlepszy typ: maksymalnie 2 gole w meczu, kurs 1.42, zaufanie 6.8/10. Wynik końcowy 3–1, typ nie wszedł.
Koniec
Stellenbosch3
Marumo Gallants1
▾2.12
▾2.95
▴4.10
1
▾2.12
U2.5
▾1.42
Nie
▾1.60
U2.5
▾1.42
6.8
U2.5
▾1.426.8
Marumo Gallants vs Kruger United, Premier Soccer League, początek o 18:30. Kursy: 2.45 gospodarze, 2.80 remis, 3.30 goście. Najlepszy typ: wygrana gości lub remis, kurs 1.55, zaufanie 5.9/10. Wynik końcowy 0–0, typ wszedł.
Koniec
Marumo Gallants0
Kruger United 0
▾2.45
▾2.80
▴3.30
2
▴3.30
U2.5
▾1.37
Nie
▾1.56
X2
▴1.55
5.9
✓ X2
▴1.555.9
Marumo Gallants vs Supersport United, Premier Soccer League, początek o 14:00. Kursy: 3.40 gospodarze, 2.86 remis, 2.30 goście. Najlepszy typ: maksymalnie 2 gole w meczu, kurs 1.42, zaufanie 7.4/10. Wynik końcowy 1–1, typ wszedł.
Koniec
Marumo Gallants1
Supersport UnitedSuperspor1
3.40
2.86
2.30
2
2.30
U2.5
1.42
Nie
1.62
U2.5
1.42
7.4
✓ U2.5
1.427.4

Marumo Gallants Średnie statystyki

Ostatnie 10 meczów
Oczekiwane golexG na mecz
0.65
StrzałyCelne strzały / mecz
2.3
Posiadanie piłki
48%
Rzuty rożneŚrednio na mecz
4.6
DyscyplinaKartki na mecz
1.7
Procent zwycięstw
0%

Statystyki sezonu

Premier Soccer League RPA · Sezon 2026
6Mecze Procent zwycięstw 0%
Analiza formy
Statystyka U siebie Na wyjeździe Łącznie
Mecze336
Zwycięstwa000
Remisy202
Porażki134
Gole strzelone415
Gole stracone5611
Średnia goli strzelonych1.30.30.8
Średnia goli straconych1.72.01.8
Mecze bez straty gola101
Mecze bez strzelonego gola123
Rekordy i serie
Najwyższa porażka
U siebie2-3
Na wyjeździe3-1
Najwięcej strzelonych goli
U siebie2
Na wyjeździe1
Najwięcej straconych goli
U siebie3
Na wyjeździe3
Serie
Zwycięstwa0
Porażki3
Rzuty karne
0/ 1
0% Wykorzystane
Minuty goli (strzelone vs stracone)
1–2
0-15
1–4
16-30
0–2
31-45
0–3
46-60
1–1
61-75
1–0
76-90
Strzelone Stracone
Taktyka i dyscyplina
4-2-3-12 G
4-3-31 G
4-1-3-21 G
4-4-21 G
10Żółte
1Czerwone
Gole strzelone
Powyżej 0.550%
3 meczów
Powyżej 1.533%
2 meczów
Powyżej 2.50%
0 meczów
Powyżej 3.50%
0 meczów
Powyżej 4.50%
0 meczów

Zawodnicy

Zawodnik Wiek Poz Oc
N. Ndlondlo N. Ndlondlo 30 FWD 6.72
B. Mabuza B. Mabuza 22 FWD 6.60
T. Lukhele T. Lukhele 24 MID 6.50
O. Moletshe O. Moletshe 25 MID 6.50
Samkele Sihlali Samkele Sihlali 22 FWD 6.50
L. Button L. Button - MID 6.50
E. injili E. injili 27 FWD 6.49
M. Ndlovu M. Ndlovu 22 FWD 6.48
M. Sikakane M. Sikakane 31 DEF 6.47
D. Manaka D. Manaka 36 MID 6.46
T. Kutumela T. Kutumela 32 FWD 6.46
Marvin Sibusiso Sikhosana Marvin Sibusiso Sikhosana 30 MID 6.30
M. Seketso M. Seketso 28 MID 6.30
K. Etemesi K. Etemesi - FWD 6.30
T. Mkhwanazi T. Mkhwanazi 20 MID 6.30
K. Ncube K. Ncube 25 DEF 6.28
S. Mbhele S. Mbhele 25 MID 6.26
S. Ntiya-Ntiya S. Ntiya-Ntiya 29 DEF 6.22
K. Otladisa K. Otladisa 29 MID 6.13
E.Lako E.Lako 26 GK 6.10
M. Rikhotso M. Rikhotso 32 DEF 6.09
T. Mohlamme T. Mohlamme 26 MID 5.98
T. Dhludhlu T. Dhludhlu 21 FWD 5.09
M. Mphambaniso M. Mphambaniso 33 MID 4.83
N. Ralenkoane N. Ralenkoane - DEF 4.14
Y. Madiba Y. Madiba 24 DEF 3.84
K. Marebane K. Marebane 28 FWD 3.25
Kagiso Mlambo Kagiso Mlambo 36 GK 2.17

Tabela

RPA - Premier Soccer League
# Drużyna M G P
1 Mamelodi Sundowns 9 23-8 23
2 Orlando Pirates 8 19-1 22
3 Amazulu 8 12-8 19
4 Kaizer Chiefs 8 13-8 14
5 Milford FC 8 9-7 12
6 Sekhukhune United 7 7-7 11
7 Stellenbosch 8 9-8 10
8 Golden Arrows 7 3-3 8
9 Chippa United 7 4-6 8
10 Polokwane City 7 8-10 7
11 Durban City 8 5-7 7
12 TS Galaxy 8 7-12 6
13 Kruger United 7 3-12 4
14 Siwelele 7 6-13 3
15 Richards Bay 8 10-20 3
16 Marumo Gallants 7 5-13 2

Typy bukmacherskie i prognozy na Marumo Gallants

Szukasz typów na Marumo Gallants? NerdyTips oferuje typy piłkarskie na Marumo Gallants generowane przez AI – tworzy je nasz algorytm NT Apex. Do tej pory przeanalizowaliśmy 74 meczów z udziałem Marumo Gallants, osiągając skuteczność najlepszego typu na poziomie 73.0%. Typy obejmują Wynik końcowy, Poniżej/Powyżej, Obie drużyny strzelą gola, Dokładny wynik, xG, Rzuty rożne i Posiadanie piłki.

W bieżącym sezonie Premier Soccer League Marumo Gallants ma bilans 0-2-4 (zwycięstwa – remisy – porażki) w 6 meczach, przy 5 golach strzelonych (0.8 na mecz) i 11 straconych oraz 1 czystych kontach.

W ostatnich 10 meczach Marumo Gallants notuje średnio 48% posiadania piłki, 0.65 xG i 4.6 rzutów rożnych na mecz, przy 0% skuteczności zwycięstw.

NerdyTips opiera się na pełnej przejrzystości — wszystkie zakończone typy na Marumo Gallants pozostają widoczne, dzięki czemu możesz w każdej chwili zweryfikować nasze wyniki. Typy na nadchodzące mecze wymagają subskrypcji.

Marumo Gallants to tylko jedna z tysięcy drużyn, które codziennie analizujemy — sprawdź nasze typy piłkarskie z ponad 700 lig.