Przejdź do treści
Oparte na NT Apex AI
RAAL La Louvière

RAAL L Typy, statystyki i forma

Typy bukmacherskie AI, statystyki i forma — aktualizowane codziennie.

€23.70m Ø 23.4 Jupiler Pro League
57
Mecze z typem
78.9%
Skuteczność typów
LWWLLW
Ostatnia forma
1.53
Gole / mecz
RAAL La Louvière wygrywa różnicą 3+ goli w ostatnich 2 meczach
RAAL La Louvière: powyżej 1,5 gola w ostatnich 11 meczach
Na razie brak typów

Typy obliczamy mniej więcej 4 dni przed meczem, więc nadchodzące mecze wkrótce pojawią się tutaj.

Ostatnie mecze

RAAL La Louviere vs Club Brugge KV, Jupiler Pro League, początek o 17:15. Kursy: 8.50 gospodarze, 5.40 remis, 1.40 goście. Best Tip: wygrana gości, kurs 1.40, pewność 6.0/10. Wynik końcowy 1–4, typ trafiony.
Koniec
RAAL L1
Club Brugge4
▴8.50
▴5.40
1.40
2
1.40
U3.5
1.64
Nie
2.00
2
1.40
6.0
✓ 2
1.406.0
OH Leuven vs RAAL La Louviere, Jupiler Pro League, początek o 15:00. Kursy: 2.20 gospodarze, 3.40 remis, 3.70 goście. Best Tip: wygrana gospodarzy lub remis, kurs 1.34, pewność 8.5/10. Wynik końcowy 2–0, typ trafiony.
Koniec
Leuven2
RAAL L 0
▾2.20
3.40
▴3.70
1
▾2.20
U3.5
▴1.34
Nie
2.05
1X
▾1.34
8.5
✓ 1X
▾1.348.5
RAAL La Louviere vs Kortrijk, Jupiler Pro League, początek o 18:15. Kursy: 2.45 gospodarze, 3.40 remis, 3.05 goście. Best Tip: co najmniej 2 gole w meczu, kurs 1.31, pewność 5.5/10. Wynik końcowy 3–0, typ trafiony.
Koniec
RAAL L3
Kortrijk0
2.45
▴3.40
▾3.05
X
▴3.40
O1.5
▾1.31
Nie
▴2.12
O1.5
▾1.31
5.5
✓ O1.5
▾1.315.5
St. Truiden vs RAAL La Louviere, Jupiler Pro League, początek o 19:45. Kursy: 1.56 gospodarze, 4.60 remis, 6.60 goście. Best Tip: wygrana gospodarzy, kurs 1.56, pewność 8.8/10. Wynik końcowy 4–0, typ trafiony.
Koniec
St. Truiden4
RAAL L0
▾1.56
▴4.60
▴6.60
1
▾1.56
O1.5
▾1.24
Tak
1.83
1
▾1.56
8.8
✓ 1
▾1.568.8
RAAL La Louviere vs KV Mechelen, Jupiler Pro League, początek o 15:00. Kursy: 2.43 gospodarze, 3.25 remis, 3.10 goście. Best Tip: wygrana gości lub remis, kurs 1.60, pewność 7.3/10. Wynik końcowy 2–2, typ trafiony.
Koniec
RAAL L2
KV Mechelen2
2.43
3.25
▴3.10
2
▴3.10
O1.5
▴1.40
Tak
▴1.88
X2
▴1.60
7.3
✓ X2
▴1.607.3

Statystyki sezonu

Jupiler Pro League Belgia · Sezon 2026
10Mecze Procent zwycięstw 20%
Analiza formy
Statystyka U siebie Na wyjeździe Łącznie
Mecze5510
Zwycięstwa202
Remisy101
Porażki257
Gole strzelone10313
Gole stracone81523
Średnia goli strzelonych2.00.61.3
Średnia goli straconych1.63.02.3
Mecze bez straty gola202
Mecze bez strzelonego gola033
Rekordy i serie
Najwyższe zwycięstwo
U siebie3-0
Na wyjeździe-
Najwyższa porażka
U siebie1-4
Na wyjeździe4-0
Najwięcej strzelonych goli
U siebie3
Na wyjeździe2
Najwięcej straconych goli
U siebie4
Na wyjeździe5
Serie
Zwycięstwa1
Porażki3
Minuty goli (strzelone vs stracone)
3–2
0-15
0–1
16-30
3–5
31-45
2–5
46-60
3–4
61-75
3–5
76-90
Strzelone Stracone
Taktyka i dyscyplina
5-3-26 G
3-4-33 G
3-5-1-11 G
24Żółte
3Czerwone
Gole strzelone
Powyżej 0.570%
7 meczów
Powyżej 1.540%
4 meczów
Powyżej 2.520%
2 meczów
Powyżej 3.50%
0 meczów
Powyżej 4.50%
0 meczów

Zawodnicy

Zawodnik Wiek Poz Oc
M. Ubandoma M. Ubandoma 21 FWD 7.36
S. Gourville S. Gourville 25 DEF 7.07
I. Coulibaly I. Coulibaly 25 MID 6.98
N. Gillot N. Gillot 23 DEF 6.96
M. Peano M. Peano 27 GK 6.89
E. Filet E. Filet 23 FWD 6.89
P. Nkoa P. Nkoa 26 DEF 6.86
Z. Gruber Z. Gruber 21 FWD 6.80
S. Delos S. Delos 27 DEF 6.78
M. Wade M. Wade 21 MID 6.74
A. Tajaouart A. Tajaouart 20 MID 6.73
L. Rousseau L. Rousseau 22 FWD 6.68
W. Faye W. Faye 32 DEF 6.66
D. Lamego D. Lamego 22 DEF 6.62
M. Kovács M. Kovács 22 MID 6.61
M. Boukamir M. Boukamir 21 DEF 6.60
Y. Okou Y. Okou 23 DEF 6.56
M. Courcoul M. Courcoul 18 MID 6.56
T. Lutonda T. Lutonda 25 DEF 6.50
T. Radelet T. Radelet 18 GK 6.30
J. Ito J. Ito 27 MID 6.28
Máté Krisztián Kovács M. Krisztián Kovács 24 MID 6.00
S. Gueulette S. Gueulette 25 MID -

Tabela

Belgia - Jupiler Pro League
# Drużyna M G P
1 Club Brugge KV 10 26-8 27
2 Union St. Gilloise 10 29-7 26
3 Gent 10 19-6 25
4 Charleroi 10 21-12 24
5 Anderlecht 10 13-11 19
6 Genk 10 18-14 15
7 Lommel United 10 13-11 15
8 KVC Westerlo 10 25-25 14
9 Standard Liege 10 15-16 12
10 Zulte Waregem 10 12-16 11
11 Antwerp 10 16-22 10
12 SK Beveren 10 13-20 10
13 OH Leuven 10 10-17 9
14 KV Mechelen 9 10-17 9
15 St. Truiden 10 18-21 8
16 RAAL La Louvière 10 13-23 7
17 Cercle Brugge 10 13-22 6
18 Kortrijk 9 3-19 4
Promotion - Champions League (League phase) Promotion - Champions League (Qualification) Promotion - Europa League (Qualification) Promotion - Conference League (Qualification) Relegation - Challenger Pro League

Typy bukmacherskie i prognozy na RAAL La Louvière

Szukasz typów na RAAL La Louvière? NerdyTips oferuje generowane przez AI typy piłkarskie na RAAL La Louvière – tworzy je nasz model NT Apex. Mamy już za sobą analizę 57 meczów z udziałem RAAL La Louvière, a skuteczność Best Tip wynosi 78.9%. Typy obejmują wynik końcowy, powyżej/poniżej, obie drużyny strzelą gola, dokładny wynik, xG, rzuty rożne i posiadanie piłki.

W bieżącym sezonie Jupiler Pro League RAAL La Louvière ma bilans 2-1-7 (zwycięstwa – remisy – porażki) w 10 meczach, przy 13 golach strzelonych (1.3 na mecz) i 23 straconych oraz 2 czystych kontach.

W ostatnich 10 meczach RAAL La Louvière notuje średnio 41% posiadania piłki, 1.28 xG i 3.3 rzutów rożnych na mecz, przy 40% wygranych.

Szacunkowa aktualna wartość rynkowa RAAL La Louvière wynosi €23.70m.

NerdyTips opiera się na pełnej przejrzystości — wszystkie zakończone typy na RAAL La Louvière pozostają widoczne, dzięki czemu możesz w każdej chwili zweryfikować nasze wyniki. Typy na nadchodzące mecze wymagają subskrypcji.

RAAL La Louvière to tylko jedna z tysięcy drużyn, które codziennie analizujemy — sprawdź nasze typy piłkarskie z ponad 700 lig.