1. Typy Piłkarskie
  2. Ligi
  3. 1. Liga Promotion
  4. SC Kriens
SC Kriens

SC Kriens Typy, statystyki i forma

Wartość rynkowa: €100.00Th.
KEY INSIGHT SC Kriens zdobył bramkę we wszystkich ostatnich 10 meczach
TREND SC Kriens stracił co najmniej jednego gola w ostatnich 7 meczach
TREND Obie drużyny strzeliły gola w ostatnich 7 meczach SC Kriens

Ostatnia forma

WWWWL
50 Przewidziane mecze
72% Skuteczność prognoz

Typy AI

Oferowane przez NerdyTips

14:15

Nadchodzący
SC Kriens
SC Kriens
vs
FC Winterthur
Winterthur
3.3
3.6
2.02

?

?

?

?

?

?

?

?
padlock

13:30

Zakończony
Neuchatel X
Neuchatel Xamax FC
3 : 2
SC Kriens
SC Kriens
1.85
4
3.55

2

3.55

O2.5

1.36

YES

1.38

O2.5

1.36
8.5/10

10:00

Zakończony
FC Zurich
FC Zurich
2 : 3
SC Kriens
SC Kriens
1.4
4.95
6.2

2

6.2

U3.5

1.75

YES

1.59

X2

2.67
4.5/10

10:00

Zakończony
SC Kriens
SC Kriens
2 : 1
Bavois
Bavois
1.5
5
4.55

1X

1.17

O3.5

1.45

YES

1.27

O3.5

1.45
6.5/10

10:00

Zakończony
Young Boys II
Young Boys II
0 : 2
SC Kriens
SC Kriens
4.5
4.6
1.57

2

1.57

O2.5

1.26

NO

3.05

O2.5

1.26
4.5/10

11:30

Zakończony
SC Kriens
SC Kriens
4 : 0
Paradiso
Paradiso
1.28
5.6
8.75

X2

3.8

O2.5

1.27

YES

1.56

O2.5

1.27
3.8/10

01:00

Zakończony
Juventus
YF Juventus
2 : 3
SC Kriens
Kriens
4.75
4.2
1.53

X2

1.14

O2.5

1.5

YES

1.57

O2.5

1.5
4.6/10

09:30

Zakończony
Basel II
Basel II
3 : 1
SC Kriens
SC Kriens
5.45
4.8
1.62

X2

1.18

O2.5

1.3

YES

1.43

O2.5

1.3
7/10

11:30

Zakończony
SC Kriens
SC Kriens
2 : 2
Bulle
Bulle
1.49
5.2
6.4

X2

3.05

O2.5

1.3

NO

2.57

O2.5

1.3
7.4/10

11:00

Zakończony
red card Zurich II
Zurich II
0 : 4
SC Kriens
SC Kriens
3.9
4.05
1.86

1

3.9

O2.5

1.4

NO

2.65

1X

2.1
3.1/10

11:30

Zakończony
SC Kriens
SC Kriens
4 : 0
Luzern II
Luzern II
1.47
4.9
5.3

2

5.3

O3.5

1.55

YES

1.31

O3.5

1.55
8/10

13:30

Zakończony
Delemont
Delemont
1 : 0
SC Kriens
SC Kriens
2.35
3.6
2.55

2

2.46

O2.5

1.63

YES

1.55

X2

1.47
3.5/10

Typy bukmacherskie i prognozy na SC Kriens

Szukasz typów na SC Kriens? NerdyTips oferuje typy piłkarskie na SC Kriens generowane przez AI – tworzy je nasz algorytm NT Apex. Do tej pory przeanalizowaliśmy 50 meczów z udziałem SC Kriens, osiągając skuteczność najlepszego typu na poziomie 72%. Typy obejmują Wynik końcowy, Under/Over, Obie drużyny strzelą, Dokładny wynik, xG, Rzuty rożne i Posiadanie piłki.

W bieżącym sezonie Friendlies Clubs SC Kriens zanotował 2 zwycięstw, 1 remisów i 2 porażek w 5 meczach, strzelając 9 goli (1.8 na mecz) i tracąc 8, zachowując 0 czystych kont.

Szacunkowa aktualna wartość rynkowa SC Kriens wynosi €100.00Th..

NerdyTips opiera się na pełnej przejrzystości — wszystkie zakończone typy na SC Kriens pozostają widoczne, dzięki czemu możesz w każdej chwili zweryfikować nasze wyniki. Typy na nadchodzące mecze wymagają subskrypcji.

SC Kriens to tylko jedna z tysięcy drużyn, które codziennie analizujemy — sprawdź nasze typy piłkarskie z ponad 160 lig.

Friendlies ClubsWorld • Sezon 2026
Analiza formy
StatystykaU siebieNa wyjeździeŁącznie
Mecze325
Zwycięstwa112
Remisy101
Porażki112
Gole strzelone549
Gole stracone448
Średnia goli strzelonych1.72.01.8
Średnia goli straconych1.32.01.6
Mecze bez straty gola000
Mecze bez strzelonego gola000
Rekordy i serie
Najwyższe zwycięstwo
U siebie 3-1
Na wyjeździe 2-3
Najwyższa porażka
U siebie 1-2
Na wyjeździe 2-1
Najwięcej strzelonych goli
U siebie 3
Na wyjeździe 3
Najwięcej straconych goli
U siebie 2
Na wyjeździe 2
Serie
Zwycięstwa 2
Porażki 2
Minuty goli (strzelone vs stracone)
Taktyka i dyscyplina
Minuty kartek
0 Żółte
0 Czerwone
Gole strzelone
Powyżej 0.5 100%
5 Mecze
Powyżej 1.5 40%
2 Mecze
Powyżej 2.5 40%
2 Mecze
Powyżej 3.5 0%
0 Mecze
Powyżej 4.5 0%
0 Mecze
Brak dostępnych danych o zawodnikach