1. Strona Główna
  2. Ligi
  3. Superliga
  4. Vllaznia Shkodër
Vllaznia Shkodër

Vllaznia Shkodër Typy, statystyki i forma

Wartość rynkowa: €5.25m
KEY INSIGHT Vllaznia Shkodër miał poniżej 2.5 gola w 83% z ostatnich 12 meczów
TREND Vllaznia Shkodër przegrał ostatnie 4 meczów

Ostatnia forma

DLLLW
110 Przewidziane mecze
68.18% Wskaźnik przewidywalności

Vllaznia S Średnie statystyki

Ostatnie 10 meczów

Strzały
Celne strzały / mecz
3.9
Posiadanie piłki
51%
Rzuty rożne
Średnio na mecz
4.8
Dyscyplina
Kartki na mecz
2.9
Procent zwycięstw
20%

Typy AI

Oferowane przez NerdyTips

10:00

Zakończony
Vllaznia S
Vllaznia Shkoder
2 : 0
Flamurtari
Flamurtari
1.27
5.8
11.75

2

11.75

U3.5

1.53

YES

2.32

U3.5

1.53
6/10

09:30

Zakończony
Vllaznia S
Vllaznia Shkoder
1 : 1
Laci
Laci
2.05
3.1
3.43

1

2.05

U2.5

1.65

NO

1.82

U2.5

1.65
3.8/10

10:00

Zakończony
Vllaznia S
Vllaznia Shkoder
0 : 2
Bylis
Bylis
1.78
3.55
4.75

1

1.78

U2.5

1.68

NO

1.71

U2.5

1.68
7.9/10

13:00

Zakończony
AF Elbasani
AF Elbasani
3 : 1
Vllaznia S
Vllaznia S
2.82
2.95
2.9

1X

1.4

U2.5

1.47

NO

1.62

U2.5

1.47
8.4/10

13:00

Zakończony
Vllaznia S
Vllaznia Shkoder
0 : 1
Dinamo Tirana
Dinamo Tirana
2.2
3.25
3.5

1

2.2

U2.5

1.76

NO

1.82

U2.5

1.76
6.8/10

12:00

Zakończony
Dinamo Tirana
Dinamo Tirana
1 : 1
Vllaznia S
Vllaznia S red card
1.8
3.65
4.55

X

3.65

U2.5

2.2

NO

2.2

U2.5

2.2
5.7/10

10:00

Zakończony
Vora
Vora
0 : 0
Vllaznia S
Vllaznia S
4.6
3.35
1.77

2

1.77

U2.5

1.56

NO

1.62

X2

1.18
8.5/10

13:00

Zakończony
Vllaznia S
Vllaznia Shkoder
1 : 0
Teuta Durres
Teuta Durres red card
2
3.35
3.9

1

2

U2.5

1.53

NO

1.63

U2.5

1.53
6.1/10

11:00

Zakończony
Partizani
Partizani
0 : 2
Vllaznia S
Vllaznia S
3.35
3
2.25

1X

1.57

U2.5

1.47

NO

1.63

U2.5

1.47
4.3/10

12:00

Zakończony
Vllaznia
Vllaznia Shkoder
1 : 2
Skenderbeu Korce
Skenderbe
1.5
3.7
6.5

1

1.5

U3.5

1.25

NO

1.67

U3.5

1.25
6.8/10

12:00

Zakończony
Vllaznia
Vllaznia
0 : 0
Dinamo Tirana
Dinamo Tirana
2.25
3
3.4

1

2.25

U2.5

1.52

NO

1.58

1X

1.28
8.5/10

13:00

Zakończony
Vllaznia
Vllaznia Shkoder
1 : 1
Erzeni Shijak
Erzeni S
1.56
3.6
5.63

1

1.56

O1.5

1.32

YES

2.03

1

1.56
5/10

13:00

Zakończony
red card Egnatia
Egnatia
0 : 0
Vllaznia
Vllaznia
2.22
3.05
3.5

X

3.05

U2.5

1.47

NO

1.65

U2.5

1.47
5.4/10

08:00

Zakończony
Kukesi
FK Kukesi
2 : 0
Vllaznia Shkoder
Vllaznia
3.72
3.16
1.94

2

1.94

U2.5

1.57

NO

1.72

U2.5

1.57
4.5/10

Typy bukmacherskie i prognozy dla Vllaznia Shkodër

Szukasz typów na Vllaznia Shkodër? NerdyTips oferuje generowane przez AI typy piłkarskie dla Vllaznia Shkodër, tworzone przez nasz algorytm NT Apex. Do tej pory przeanalizowaliśmy 110 meczów z udziałem Vllaznia Shkodër, osiągając skuteczność najlepszego typu na poziomie 68.18%. Typy obejmują Wynik końcowy, Under/Over, Obie drużyny strzelą, Dokładny wynik, xG, Rzuty rożne i Posiadanie piłki.

W bieżącym sezonie Superliga Vllaznia Shkodër zanotował 17 zwycięstw, 9 remisów i 9 porażek w 35 meczach, strzelając 40 goli (1.1 na mecz) i tracąc 27, zachowując 16 czystych kont.

Szacunkowa aktualna wartość rynkowa Vllaznia Shkodër wynosi €5.25m.

NerdyTips opiera się na pełnej przejrzystości — wszystkie zakończone typy na Vllaznia Shkodër pozostają widoczne, dzięki czemu możesz w każdej chwili zweryfikować nasze wyniki. Typy na nadchodzące mecze wymagają subskrypcji.

SuperligaAlbania • Sezon 2025
Analiza formy
StatystykaU siebieNa wyjeździeŁącznie
Mecze171835
Zwycięstwa13417
Remisy279
Porażki279
Gole strzelone261440
Gole stracone101727
Średnia goli strzelonych1.50.81.1
Średnia goli straconych0.60.90.8
Mecze bez straty gola9716
Mecze bez strzelonego gola3710
Rekordy i serie
Najwyższe zwycięstwo
U siebie 4-1
Na wyjeździe 0-2
Najwyższa porażka
U siebie 0-2
Na wyjeździe 3-1
Najwięcej strzelonych goli
U siebie 4
Na wyjeździe 2
Najwięcej straconych goli
U siebie 2
Na wyjeździe 3
Serie
Zwycięstwa 7
Porażki 1
Rzuty karne
4 / 4
100.00% Wykorzystane
Minuty goli (strzelone vs stracone)
Taktyka i dyscyplina
Minuty kartek
0-15 3
16-30 9
31-45 11
46-60 25
61-75 20
76-90 30
114 Żółte
7 Czerwone
Gole strzelone
Powyżej 0.5 71%
25 Mecze
Powyżej 1.5 29%
10 Mecze
Powyżej 2.5 11%
4 Mecze
Powyżej 3.5 3%
1 Mecze
Powyżej 4.5 0%
0 Mecze
Brak dostępnych danych o zawodnikach