Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
Berchem Sport

Berchem S Pronosticuri, statistici și formă

Ponturi AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

11
Meciuri analizate
63.6%
Predictibilitate
WLLWDD
Forma recentă
1.27
Goluri / meci
Berchem Sport a avut peste 1.5 goluri în ultimele 17 meciuri
Berchem Sport nu a primit cartonaș roșu în ultimele 40 meciuri
Încă nu avem pronosticuri

Calculăm pronosticurile cu aproximativ 4 zile înainte de meci, așa că meciurile următoare vor apărea aici în curând.

Meciuri recente

Tongeren vs Berchem Sport, Second Amateur Division - VFV B, start la 14:00. Cote: 1.47 gazde, 4.50 egal, 4.50 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.62, încredere 7.0/10. Scor final 0–1, pontul nu a ieșit.
Final
Tongeren0
Berchem S1
1.47
4.50
4.50
X2
2.25
O2.5
1.62
GG
1.78
O2.5
1.62
7.0
O2.5
1.627.0
Berchem Sport vs Heist, Second Amateur Division - VFV B, start la 19:00. Cote: 8.50 gazde, 4.45 egal, 1.50 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.50, încredere 5.9/10. Scor final 2–4, pontul a ieșit.
Final
Berchem S2
Heist4
▾8.50
▾4.45
▴1.50
1
▾8.50
O2.5
▴1.50
GG
▾1.70
O2.5
▴1.50
5.9
✓ O2.5
▴1.505.9
Wellen vs Berchem Sport, Second Amateur Division - VFV B, start la 19:00. Cote: 1.39 gazde, 3.70 egal, 7.10 oaspeți. Best Tip: ambele echipe marchează, cotă 1.88, încredere 4.8/10. Scor final 3–0, pontul nu a ieșit.
Final
Wellen3
Berchem S0
1.39
3.70
7.10
1
1.39
O2.5
1.72
GG
1.88
GG
1.88
4.8
GG
1.884.8
Berchem Sport vs Berg en Dal, Second Amateur Division - VFV B, start la 19:00. Cote: 2.05 gazde, 3.40 egal, 2.95 oaspeți. Best Tip: victorie gazde sau egal, cotă 1.28, încredere 8.0/10. Scor final 2–0, pontul a ieșit.
Final
Berchem S2
Berg en Dal0
2.05
3.40
2.95
1
2.05
O2.5
1.72
GG
1.63
1X
1.28
8.0
✓ 1X
1.288.0
Rotselaar vs Berchem Sport, Second Amateur Division - VFV B, start la 19:15. Cote: 1.50 gazde, 4.00 egal, 4.75 oaspeți. Best Tip: ambele echipe marchează, cotă 1.73, încredere 3.8/10. Scor final 1–1, pontul a ieșit.
Final
Rotselaar1
Berchem S1
1.50
4.00
4.75
1
1.50
O2.5
1.62
GG
1.73
GG
1.73
3.8
✓ GG
1.733.8
Berchem Sport vs Royal Antwerp II, Second Amateur Division - VFV B, start la 19:00. Cote: 6.20 gazde, 4.50 egal, 1.50 oaspeți. Best Tip: victorie oaspeți, cotă 1.50, încredere 8.0/10. Scor final 2–2, pontul nu a ieșit.
Final
Berchem S2
Antwerp B2
▾6.20
▾4.50
▴1.50
2
▴1.50
O2.5
▴1.47
GG
1.60
2
▴1.50
8.0
2
▴1.508.0
KRC Mechelen vs Berchem Sport, Second Amateur Division - VFV B, start la 19:00. Cote: 1.27 gazde, 4.25 egal, 9.70 oaspeți. Best Tip: victorie gazde, cotă 1.27, încredere 8.0/10. Scor final 0–2, pontul nu a ieșit.
Final
KRC Mechelen0
Berchem S2
1.27
4.25
9.70
1
1.27
O2.5
1.57
GG
1.90
1
1.27
8.0
1
1.278.0
Berchem Sport vs Hades, Second Amateur Division - VFV B, start la 19:00. Cote: 2.57 gazde, 3.75 egal, 2.15 oaspeți. Best Tip: victorie gazde sau egal, cotă 1.53, încredere 6.4/10. Scor final 1–1, pontul a ieșit.
Final
Berchem S1
Hades1
2.57
3.75
2.15
1
2.57
O2.5
1.72
GG
1.66
1X
1.53
6.4
✓ 1X
1.536.4

Statistici sezon

Second Amateur Division - VFV B Belgia · Sezon 2025
30Meciuri Procent victorii 17%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri151530
Victorii145
Egaluri8210
Înfrângeri6915
Goluri marcate162036
Goluri primite252853
Medie goluri marcate1.11.31.2
Medie goluri primite1.71.91.8
Meciuri fără gol primit123
Meciuri fără gol marcat358
Recorduri și serii
Cea mai mare victorie
Acasă2-0
Deplasare1-3
Cea mai severă înfrângere
Acasă0-3
Deplasare3-0
Cele mai multe goluri marcate
Acasă2
Deplasare4
Cele mai multe goluri primite
Acasă4
Deplasare3
Serii
Victorii1
Înfrângeri6
Minute goluri (marcate vs primite)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Marcate Primite
Tactică și disciplină
Minute cartonașe
0Galbene
0Roșii
Goluri marcate
Peste 0.573%
22 Meciuri
Peste 1.537%
11 Meciuri
Peste 2.57%
2 Meciuri
Peste 3.53%
1 Meciuri
Peste 4.50%
0 Meciuri

Jucători

Nu sunt disponibile date despre jucători

Pronosticuri și ponturi Berchem Sport

Cauți pronosticuri pentru Berchem Sport? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei Berchem Sport cu ajutorul modelului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 11 meciuri în care a evoluat Berchem Sport, cu o acuratețe Best Tip de 63.6%. Pronosticurile acoperă rezultatul final, sub/peste goluri, GG, scorul corect, xG, cornerele și posesia.

În sezonul curent din Second Amateur Division - VFV B, Berchem Sport a înregistrat 5 victorii, 10 egaluri și 15 înfrângeri în 30 meciuri, marcând 36 goluri (1.2 pe meci) și primind 53, cu 3 meciuri fără gol primit.

NerdyTips se bazează pe transparență totală — toate pronosticurile pentru meciurile încheiate ale echipei Berchem Sport rămân vizibile, ca să ne poți verifica oricând rezultatele. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Berchem Sport este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.