Preskočiť na obsah
S AI modelom NT Apex
Berchem Sport

Berchem S Tipy, štatistiky a forma

AI tipy na stávky, štatistiky a forma — aktualizované denne.

11
Tipované zápasy
63.6%
Úspešnosť tipov
WLLWDD
Aktuálna forma
1.27
Góly / zápas
Berchem Sport mal v posledných 17 zápasoch viac ako 1.5 gólu
Berchem Sport nemal v posledných 40 zápasoch žiadnu červenú kartu
Zatiaľ žiadne tipy

Tipy počítame zhruba 4 dni pred výkopom, takže nadchádzajúce zápasy sa tu čoskoro objavia.

Posledné zápasy

Tongeren vs Berchem Sport, Second Amateur Division - VFV B, výkop 14:00. Kurzy: 1.47 domáci, 4.50 remíza, 4.50 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.62, dôvera 7.0/10. Konečný výsledok 0–1, tip netrafený.
Kon.
Tongeren0
Berchem S1
1.47
4.50
4.50
X2
2.25
O2.5
1.62
Áno
1.78
O2.5
1.62
7.0
O2.5
1.627.0
Berchem Sport vs Heist, Second Amateur Division - VFV B, výkop 19:00. Kurzy: 8.50 domáci, 4.45 remíza, 1.50 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.50, dôvera 5.9/10. Konečný výsledok 2–4, tip trafený.
Kon.
Berchem S2
Heist4
▾8.50
▾4.45
▴1.50
1
▾8.50
O2.5
▴1.50
Áno
▾1.70
O2.5
▴1.50
5.9
✓ O2.5
▴1.505.9
Wellen vs Berchem Sport, Second Amateur Division - VFV B, výkop 19:00. Kurzy: 1.39 domáci, 3.70 remíza, 7.10 hostia. Best Tip: oba tímy dajú gól, kurz 1.88, dôvera 4.8/10. Konečný výsledok 3–0, tip netrafený.
Kon.
Wellen3
Berchem S0
1.39
3.70
7.10
1
1.39
O2.5
1.72
Áno
1.88
ODG
1.88
4.8
ODG
1.884.8
Berchem Sport vs Berg en Dal, Second Amateur Division - VFV B, výkop 19:00. Kurzy: 2.05 domáci, 3.40 remíza, 2.95 hostia. Best Tip: domáci neprehrajú, kurz 1.28, dôvera 8.0/10. Konečný výsledok 2–0, tip trafený.
Kon.
Berchem S2
Berg en Dal0
2.05
3.40
2.95
1
2.05
O2.5
1.72
Áno
1.63
1X
1.28
8.0
✓ 1X
1.288.0
Rotselaar vs Berchem Sport, Second Amateur Division - VFV B, výkop 19:15. Kurzy: 1.50 domáci, 4.00 remíza, 4.75 hostia. Best Tip: oba tímy dajú gól, kurz 1.73, dôvera 3.8/10. Konečný výsledok 1–1, tip trafený.
Kon.
Rotselaar1
Berchem S1
1.50
4.00
4.75
1
1.50
O2.5
1.62
Áno
1.73
ODG
1.73
3.8
✓ ODG
1.733.8
Berchem Sport vs Royal Antwerp II, Second Amateur Division - VFV B, výkop 19:00. Kurzy: 6.20 domáci, 4.50 remíza, 1.50 hostia. Best Tip: výhra hostí, kurz 1.50, dôvera 8.0/10. Konečný výsledok 2–2, tip netrafený.
Kon.
Berchem S2
Antwerp B2
▾6.20
▾4.50
▴1.50
2
▴1.50
O2.5
▴1.47
Áno
1.60
2
▴1.50
8.0
2
▴1.508.0
KRC Mechelen vs Berchem Sport, Second Amateur Division - VFV B, výkop 19:00. Kurzy: 1.27 domáci, 4.25 remíza, 9.70 hostia. Best Tip: výhra domácich, kurz 1.27, dôvera 8.0/10. Konečný výsledok 0–2, tip netrafený.
Kon.
KRC Mechelen0
Berchem S2
1.27
4.25
9.70
1
1.27
O2.5
1.57
Áno
1.90
1
1.27
8.0
1
1.278.0
Berchem Sport vs Hades, Second Amateur Division - VFV B, výkop 19:00. Kurzy: 2.57 domáci, 3.75 remíza, 2.15 hostia. Best Tip: domáci neprehrajú, kurz 1.53, dôvera 6.4/10. Konečný výsledok 1–1, tip trafený.
Kon.
Berchem S1
Hades1
2.57
3.75
2.15
1
2.57
O2.5
1.72
Áno
1.66
1X
1.53
6.4
✓ 1X
1.536.4

Štatistiky sezóny

Second Amateur Division - VFV B Belgicko · Sezóna 2025
30Zápasy Percento výhier 17%
Prehľad výkonov
Údaj Doma Vonku Celkom
Zápasy151530
Výhry145
Remízy8210
Prehry6915
Strelené góly162036
Inkasované góly252853
Priemer strelených gólov1.11.31.2
Priemer inkasovaných gólov1.71.91.8
Čisté kontá123
Bez streleného gólu358
Rekordy a série
Najvyššia výhra
Doma2-0
Vonku1-3
Najvyššia prehra
Doma0-3
Vonku3-0
Najviac strelených gólov
Doma2
Vonku4
Najviac inkasovaných gólov
Doma4
Vonku3
Série
Výhry1
Prehry6
Časovanie gólov (strelené vs inkasované)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Strelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časovanie kariet
0Žlté
0Červené
Strelené góly
Nad 0.573%
22 zápasov
Nad 1.537%
11 zápasov
Nad 2.57%
2 zápasov
Nad 3.53%
1 zápasov
Nad 4.50%
0 zápasov

Hráči

Nie sú k dispozícii žiadne dáta o hráčoch

Tipy a predpovede na Berchem Sport

Hľadáte tipy na Berchem Sport? NerdyTips poskytuje futbalové tipy na Berchem Sport, ktoré generuje náš AI model NT Apex. Doteraz sme analyzovali 11 zápasov s účasťou Berchem Sport s úspešnosťou Best Tip 63.6%. Tipy pokrývajú konečný výsledok, viac/menej gólov, oba tímy dajú gól, presný výsledok, xG, rohy a držanie lopty.

V aktuálnej sezóne Second Amateur Division - VFV B má Berchem Sport po 30 odohraných zápasoch bilanciu výhry: 5, remízy: 10, prehry: 15. Strelené góly: 36 (1.2 na zápas), inkasované: 53, čisté kontá: 3.

NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené tipy na Berchem Sport zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.

Berchem Sport je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 700 líg.