Gå til indhold
Drevet af NT Apex AI
Berchem Sport

Berchem S Forudsigelser, statistik og form

AI-spiltips, statistik & form — opdateres dagligt.

11
Forudsagte kampe
63.6%
Forudsigelighed
WLLWDD
Seneste form
1.27
Mål / kamp
Berchem Sport havde over 1.5 mål i de seneste 17 kampe
Berchem Sport fik ingen røde kort i de seneste 40 kampe
Ingen forudsigelser endnu

Vi beregner vores forudsigelser cirka 4 dage før kampstart, så de kommende kampe dukker snart op her.

Seneste kampe

Tongeren vs Berchem Sport, Second Amateur Division - VFV B, kampstart 14:00. Odds: 1.47 hjemme, 4.50 uafgjort, 4.50 ude. Best Tip: mindst 3 mål i kampen, odds 1.62, tillid 7.0/10. Slutresultat 0–1, tippet gik ikke ind.
Slut
Tongeren0
Berchem S1
1.47
4.50
4.50
X2
2.25
O2.5
1.62
Ja
1.78
O2.5
1.62
7.0
O2.5
1.627.0
Berchem Sport vs Heist, Second Amateur Division - VFV B, kampstart 19:00. Odds: 8.50 hjemme, 4.45 uafgjort, 1.50 ude. Best Tip: mindst 3 mål i kampen, odds 1.50, tillid 5.9/10. Slutresultat 2–4, tippet gik ind.
Slut
Berchem S2
Heist4
▾8.50
▾4.45
▴1.50
1
▾8.50
O2.5
▴1.50
Ja
▾1.70
O2.5
▴1.50
5.9
✓ O2.5
▴1.505.9
Wellen vs Berchem Sport, Second Amateur Division - VFV B, kampstart 19:00. Odds: 1.39 hjemme, 3.70 uafgjort, 7.10 ude. Best Tip: begge hold scorer, odds 1.88, tillid 4.8/10. Slutresultat 3–0, tippet gik ikke ind.
Slut
Wellen3
Berchem S0
1.39
3.70
7.10
1
1.39
O2.5
1.72
Ja
1.88
BTTS
1.88
4.8
BTTS
1.884.8
Berchem Sport vs Berg en Dal, Second Amateur Division - VFV B, kampstart 19:00. Odds: 2.05 hjemme, 3.40 uafgjort, 2.95 ude. Best Tip: hjemmesejr eller uafgjort, odds 1.28, tillid 8.0/10. Slutresultat 2–0, tippet gik ind.
Slut
Berchem S2
Berg en Dal0
2.05
3.40
2.95
1
2.05
O2.5
1.72
Ja
1.63
1X
1.28
8.0
✓ 1X
1.288.0
Rotselaar vs Berchem Sport, Second Amateur Division - VFV B, kampstart 19:15. Odds: 1.50 hjemme, 4.00 uafgjort, 4.75 ude. Best Tip: begge hold scorer, odds 1.73, tillid 3.8/10. Slutresultat 1–1, tippet gik ind.
Slut
Rotselaar1
Berchem S1
1.50
4.00
4.75
1
1.50
O2.5
1.62
Ja
1.73
BTTS
1.73
3.8
✓ BTTS
1.733.8
Berchem Sport vs Royal Antwerp II, Second Amateur Division - VFV B, kampstart 19:00. Odds: 6.20 hjemme, 4.50 uafgjort, 1.50 ude. Best Tip: udeholdet vinder, odds 1.50, tillid 8.0/10. Slutresultat 2–2, tippet gik ikke ind.
Slut
Berchem S2
Antwerp B2
▾6.20
▾4.50
▴1.50
2
▴1.50
O2.5
▴1.47
Ja
1.60
2
▴1.50
8.0
2
▴1.508.0
KRC Mechelen vs Berchem Sport, Second Amateur Division - VFV B, kampstart 19:00. Odds: 1.27 hjemme, 4.25 uafgjort, 9.70 ude. Best Tip: hjemmeholdet vinder, odds 1.27, tillid 8.0/10. Slutresultat 0–2, tippet gik ikke ind.
Slut
KRC Mechelen0
Berchem S2
1.27
4.25
9.70
1
1.27
O2.5
1.57
Ja
1.90
1
1.27
8.0
1
1.278.0
Berchem Sport vs Hades, Second Amateur Division - VFV B, kampstart 19:00. Odds: 2.57 hjemme, 3.75 uafgjort, 2.15 ude. Best Tip: hjemmesejr eller uafgjort, odds 1.53, tillid 6.4/10. Slutresultat 1–1, tippet gik ind.
Slut
Berchem S1
Hades1
2.57
3.75
2.15
1
2.57
O2.5
1.72
Ja
1.66
1X
1.53
6.4
✓ 1X
1.536.4

Sæsonstatistik

Second Amateur Division - VFV B Belgien · Sæson 2025
30Kampe Sejrsprocent 17%
Præstationsoversigt
Statistik Hjemme Ude Total
Kampe151530
Sejre145
Uafgjorte8210
Nederlag6915
Scorede mål162036
Indkasserede mål252853
Gns. scorede mål1.11.31.2
Gns. indkasserede mål1.71.91.8
Kampe uden bagmål123
Kampe uden scoring358
Rekorder og serier
Største sejr
Hjemme2-0
Ude1-3
Største nederlag
Hjemme0-3
Ude3-0
Flest scorede mål
Hjemme2
Ude4
Flest indkasserede mål
Hjemme4
Ude3
Serier
Sejre1
Nederlag6
Måltidspunkter (scoret vs indkasseret)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Scoret Indkasseret
Taktik og disciplin
Korttidspunkter
0Gule
0Røde
Scorede mål
Over 0.573%
22 Kampe
Over 1.537%
11 Kampe
Over 2.57%
2 Kampe
Over 3.53%
1 Kampe
Over 4.50%
0 Kampe

Spillere

Ingen tilgængelige spillerdata

Berchem Sport-forudsigelser og oddstips

Leder du efter Berchem Sport-forudsigelser? NerdyTips leverer AI-genererede fodboldtips for Berchem Sport, drevet af vores AI-model NT Apex. Til dato har vi analyseret 11 kampe med Berchem Sport, og Best Tip har ramt i 63.6% af dem. Forudsigelserne dækker Slutresultat, Under/Over, Begge hold scorer, Korrekt resultat, xG, Hjørnespark og Boldbesiddelse.

I den aktuelle Second Amateur Division - VFV B-sæson har Berchem Sport opnået 5 sejre, 10 uafgjorte og 15 nederlag i 30 kampe, scoret 36 mål (1.2 per kamp) og lukket 53 ind, med 3 kampe uden indkasserede mål.

NerdyTips er bygget på fuld gennemsigtighed — alle afsluttede Berchem Sport-forudsigelser forbliver synlige, så du altid kan verificere vores resultater. Forudsigelser for kommende kampe kræver et abonnement.

Berchem Sport er blot ét af tusindvis af hold, vi analyserer hver dag — udforsk vores fodboldforudsigelser for mere end 700 ligaer.