Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
ECUS

ECUS Pronosticuri, statistici și formă

Ponturi AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

6
Meciuri analizate
100.0%
Predictibilitate
DWDWWL
Forma recentă
0.73
Goluri / meci
ECUS a avut sub 2.5 goluri în 92% din ultimele 12 meciuri
ECUS nu a primit gol în ultimele 4 meciuri
Cel puțin o echipă nu a marcat în ultimele 10 meciuri ale echipei ECUS
Încă nu avem pronosticuri

Calculăm pronosticurile cu aproximativ 4 zile înainte de meci, așa că meciurile următoare vor apărea aici în curând.

Meciuri recente

Joseense vs ECUS, Paulista - A4, start la 19:00. Cote: 2.60 gazde, 2.80 egal, 2.95 oaspeți. Best Tip: cel mult 2 goluri, cotă 1.35, încredere 8.0/10. Scor final 0–0, pontul a ieșit.
Final
Joseense 20
ECUS 0
2.60
▾2.80
▴2.95
1
2.60
U2.5
▾1.35
NG
1.54
U2.5
▾1.35
8.0
✓ U2.5
▾1.358.0
ECUS vs EC Lemense, Paulista - A4, start la 18:00. Cote: 2.55 gazde, 2.90 egal, 2.95 oaspeți. Best Tip: cel mult 2 goluri, cotă 1.49, încredere 8.1/10. Scor final 2–0, pontul a ieșit.
Final
ECUS2
Lemense0
▾2.55
▾2.90
▴2.95
1
▾2.55
U2.5
▾1.49
NG
1.75
U2.5
▾1.49
8.1
✓ U2.5
▾1.498.1
Nacional SP vs ECUS, Paulista - A4, start la 18:00. Cote: 4.35 gazde, 2.80 egal, 2.16 oaspeți. Best Tip: victorie oaspeți sau egal, cotă 1.23, încredere 5.2/10. Scor final 0–0, pontul a ieșit.
Final
Nacional SP0
ECUS0
▴4.35
▾2.80
▾2.16
2
▾2.16
U2.5
▴1.47
NG
▴1.72
X2
▾1.23
5.2
✓ X2
▾1.235.2
ECUS vs AEA, Paulista - A4, start la 18:00. Cote: 1.78 gazde, 3.15 egal, 4.45 oaspeți. Best Tip: victorie gazde, cotă 1.78, încredere 8.5/10. Scor final 2–0, pontul a ieșit.
Final
ECUS 2
AEA 0
1.78
3.15
4.45
1
1.78
U2.5
▾1.38
NG
▾1.47
1
1.78
8.5
✓ 1
1.788.5
Colorado Caieiras vs ECUS, Paulista - A4, start la 18:00. Cote: 3.25 gazde, 2.80 egal, 3.15 oaspeți. Best Tip: cel mult 2 goluri, cotă 1.50, încredere 3.4/10. Scor final 0–2, pontul a ieșit.
Final
Colorado C0
ECUS2
▴3.25
▾2.80
3.15
2
3.15
U2.5
▾1.50
NG
1.77
U2.5
▾1.50
3.4
✓ U2.5
▾1.503.4
Inter de Bebedouro vs ECUS, Paulista - A4, start la 19:00. Cote: 1.65 gazde, 3.50 egal, 5.70 oaspeți. Best Tip: victorie gazde, cotă 1.65, încredere 4.2/10. Scor final 1–0, pontul a ieșit.
Final
Inter B1
ECUS 0
▾1.65
▴3.50
▾5.70
1
▾1.65
U2.5
▾1.57
NG
▾1.62
1
▾1.65
4.2
✓ 1
▾1.654.2
ECUS vs Jabaquara, Paulista - A4, start la 18:00. Cote: 1.83 gazde, 3.15 egal, 4.90 oaspeți. Best Tip: cel puțin o echipă nu marchează, cotă 1.49, încredere 5.0/10. Scor final 1–0, pontul a ieșit.
Final
ECUS1
Jabaquara0
▾1.83
▾3.15
▴4.90
1
▾1.83
U2.5
▾1.38
NG
▾1.49
NG
▾1.49
5.0
✓ NG
▾1.495.0

Statistici sezon

Paulista - A4 Brazilia · Sezon 2026
14Meciuri Procent victorii 36%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri7714
Victorii325
Egaluri336
Înfrângeri123
Goluri marcate7411
Goluri primite336
Medie goluri marcate1.00.60.8
Medie goluri primite0.40.40.4
Meciuri fără gol primit459
Meciuri fără gol marcat246
Recorduri și serii
Cea mai mare victorie
Acasă2-0
Deplasare0-2
Cea mai severă înfrângere
Acasă0-1
Deplasare2-1
Cele mai multe goluri marcate
Acasă2
Deplasare2
Cele mai multe goluri primite
Acasă1
Deplasare2
Serii
Victorii2
Înfrângeri1
Penalty-uri
1/ 1
100.00% Transformate
Minute goluri (marcate vs primite)
3–2
0-15
3–1
16-30
1–3
31-45
2–0
46-60
0–0
61-75
2–1
76-90
Marcate Primite
Tactică și disciplină
Minute cartonașe
1Galbene
4Roșii
Goluri marcate
Peste 0.557%
8 Meciuri
Peste 1.521%
3 Meciuri
Peste 2.50%
0 Meciuri
Peste 3.50%
0 Meciuri
Peste 4.50%
0 Meciuri

Jucători

Nu sunt disponibile date despre jucători

Clasament

Brazilia - Paulista - A4
# Echipa M G P
1 Inter de Bebedouro 15 21-6 33
2 Penapolense 15 22-10 29
3 São Caetano 15 23-14 29
4 Grêmio Sãocarlense 15 20-13 26
5 Barretos 15 12-10 26
6 Taquaritinga 15 20-13 24
7 Joseense 15 11-9 23
8 ECUS 15 11-6 22
9 EC Lemense 15 14-12 22
10 Comercial 15 17-16 20
11 Tanabi 15 12-10 18
12 Jabaquara 15 14-17 16
13 Vocem 15 12-13 15
14 Colorado Caieiras 15 6-20 10
15 Nacional SP 15 7-22 8
16 AEA 15 6-37 5
Playoffs Relegation

Pronosticuri și ponturi ECUS

Cauți pronosticuri pentru ECUS? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei ECUS cu ajutorul modelului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 6 meciuri în care a evoluat ECUS, cu o acuratețe Best Tip de 100.0%. Pronosticurile acoperă rezultatul final, sub/peste goluri, GG, scorul corect, xG, cornerele și posesia.

În sezonul curent din Paulista - A4, ECUS a înregistrat 5 victorii, 6 egaluri și 3 înfrângeri în 14 meciuri, marcând 11 goluri (0.8 pe meci) și primind 6, cu 9 meciuri fără gol primit.

NerdyTips se bazează pe transparență totală — toate pronosticurile pentru meciurile încheiate ale echipei ECUS rămân vizibile, ca să ne poți verifica oricând rezultatele. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

ECUS este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.