Μετάβαση στο περιεχόμενο
Με την υποστήριξη του NT Apex AI
ECUS

ECUS Προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα

AI προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα — ενημερώνονται καθημερινά.

6
Αγώνες με προγνωστικά
100.0%
Δείκτης προβλεψιμότητας
DWDWWL
Πρόσφατη φόρμα
0.73
Γκολ / αγώνα
ECUS είχε under 2.5 γκολ στο 92% των τελευταίων 12 αγώνων
ECUS δεν δέχτηκε γκολ στους τελευταίους 4 αγώνες
ECUS: τουλάχιστον μία ομάδα δεν σκόραρε στους τελευταίους 10 αγώνες
Δεν υπάρχουν ακόμη προγνωστικά

Υπολογίζουμε τα προγνωστικά περίπου 4 ημέρες πριν από τη σέντρα, οπότε οι επόμενοι αγώνες θα εμφανιστούν εδώ σύντομα.

Πρόσφατοι αγώνες

Joseense vs ECUS, Paulista - A4, έναρξη στις 19:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 2.60, ισοπαλία 2.80, φιλοξενούμενη 2.95. Best Tip: το πολύ 2 γκολ, απόδοση 1.35, εμπιστοσύνη 8.0/10. Τελικό σκορ 0–0, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Joseense 20
ECUS 0
2.60
▾2.80
▴2.95
1
2.60
U2.5
▾1.35
NG
1.54
U2.5
▾1.35
8.0
✓ U2.5
▾1.358.0
ECUS vs EC Lemense, Paulista - A4, έναρξη στις 18:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 2.55, ισοπαλία 2.90, φιλοξενούμενη 2.95. Best Tip: το πολύ 2 γκολ, απόδοση 1.49, εμπιστοσύνη 8.1/10. Τελικό σκορ 2–0, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
ECUS2
Lemense0
▾2.55
▾2.90
▴2.95
1
▾2.55
U2.5
▾1.49
NG
1.75
U2.5
▾1.49
8.1
✓ U2.5
▾1.498.1
Nacional SP vs ECUS, Paulista - A4, έναρξη στις 18:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 4.35, ισοπαλία 2.80, φιλοξενούμενη 2.16. Best Tip: νίκη φιλοξενούμενης ή ισοπαλία, απόδοση 1.23, εμπιστοσύνη 5.2/10. Τελικό σκορ 0–0, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Nacional SP0
ECUS0
▴4.35
▾2.80
▾2.16
2
▾2.16
U2.5
▴1.47
NG
▴1.72
X2
▾1.23
5.2
✓ X2
▾1.235.2
ECUS vs AEA, Paulista - A4, έναρξη στις 18:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 1.78, ισοπαλία 3.15, φιλοξενούμενη 4.45. Best Tip: νίκη γηπεδούχου, απόδοση 1.78, εμπιστοσύνη 8.5/10. Τελικό σκορ 2–0, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
ECUS 2
AEA 0
1.78
3.15
4.45
1
1.78
U2.5
▾1.38
NG
▾1.47
1
1.78
8.5
✓ 1
1.788.5
Colorado Caieiras vs ECUS, Paulista - A4, έναρξη στις 18:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 3.25, ισοπαλία 2.80, φιλοξενούμενη 3.15. Best Tip: το πολύ 2 γκολ, απόδοση 1.50, εμπιστοσύνη 3.4/10. Τελικό σκορ 0–2, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Colorado C0
ECUS2
▴3.25
▾2.80
3.15
2
3.15
U2.5
▾1.50
NG
1.77
U2.5
▾1.50
3.4
✓ U2.5
▾1.503.4
Inter de Bebedouro vs ECUS, Paulista - A4, έναρξη στις 19:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 1.65, ισοπαλία 3.50, φιλοξενούμενη 5.70. Best Tip: νίκη γηπεδούχου, απόδοση 1.65, εμπιστοσύνη 4.2/10. Τελικό σκορ 1–0, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Inter B1
ECUS 0
▾1.65
▴3.50
▾5.70
1
▾1.65
U2.5
▾1.57
NG
▾1.62
1
▾1.65
4.2
✓ 1
▾1.654.2
ECUS vs Jabaquara, Paulista - A4, έναρξη στις 18:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 1.83, ισοπαλία 3.15, φιλοξενούμενη 4.90. Best Tip: να μη σκοράρει τουλάχιστον μία ομάδα, απόδοση 1.49, εμπιστοσύνη 5.0/10. Τελικό σκορ 1–0, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
ECUS1
Jabaquara0
▾1.83
▾3.15
▴4.90
1
▾1.83
U2.5
▾1.38
NG
▾1.49
NG
▾1.49
5.0
✓ NG
▾1.495.0

Στατιστικά σεζόν

Paulista - A4 Βραζιλία · Σεζόν 2026
14Αγώνες Ποσοστό νικών 36%
Ανάλυση απόδοσης
Στατιστικό Εντός έδρας Εκτός έδρας Σύνολο
Αγώνες7714
Νίκες325
Ισοπαλίες336
Ήττες123
Γκολ υπέρ7411
Γκολ κατά336
Μ.Ο. γκολ υπέρ1.00.60.8
Μ.Ο. γκολ κατά0.40.40.4
Χωρίς παθητικό459
Αγώνες χωρίς γκολ246
Ρεκόρ & σερί
Μεγαλύτερη νίκη
Εντός έδρας2-0
Εκτός έδρας0-2
Βαρύτερη ήττα
Εντός έδρας0-1
Εκτός έδρας2-1
Περισσότερα γκολ υπέρ
Εντός έδρας2
Εκτός έδρας2
Περισσότερα γκολ κατά
Εντός έδρας1
Εκτός έδρας2
Σερί
Νίκες2
Ήττες1
Πέναλτι
1/ 1
100.00% Εύστοχα
Χρονισμός γκολ (υπέρ vs κατά)
3–2
0-15
3–1
16-30
1–3
31-45
2–0
46-60
0–0
61-75
2–1
76-90
Υπέρ Κατά
Τακτική & πειθαρχία
Χρονισμός καρτών
1Κίτρινες
4Κόκκινες
Γκολ που σημειώθηκαν
Over 0.557%
8 Αγώνες
Over 1.521%
3 Αγώνες
Over 2.50%
0 Αγώνες
Over 3.50%
0 Αγώνες
Over 4.50%
0 Αγώνες

Παίκτες

Δεν υπάρχουν διαθέσιμα δεδομένα παικτών

Βαθμολογία

Βραζιλία - Paulista - A4
# Ομάδα Α Γ Β
1 Inter de Bebedouro 15 21-6 33
2 Penapolense 15 22-10 29
3 São Caetano 15 23-14 29
4 Grêmio Sãocarlense 15 20-13 26
5 Barretos 15 12-10 26
6 Taquaritinga 15 20-13 24
7 Joseense 15 11-9 23
8 ECUS 15 11-6 22
9 EC Lemense 15 14-12 22
10 Comercial 15 17-16 20
11 Tanabi 15 12-10 18
12 Jabaquara 15 14-17 16
13 Vocem 15 12-13 15
14 Colorado Caieiras 15 6-20 10
15 Nacional SP 15 7-22 8
16 AEA 15 6-37 5
Playoffs Relegation

ECUS: προγνωστικά και αναλύσεις

Ψάχνεις προγνωστικά για ECUS; Το NerdyTips δίνει AI προγνωστικά ποδοσφαίρου για την ομάδα ECUS μέσα από το μοντέλο μας, το NT Apex. Μέχρι σήμερα έχουμε αναλύσει 6 αγώνες της ομάδας ECUS, με ευστοχία στο Best Tip 100.0%. Τα προγνωστικά καλύπτουν τελικό αποτέλεσμα, Under/Over, GG/NG, ακριβές σκορ, xG, κόρνερ & κατοχή μπάλας.

Στη φετινή σεζόν της Paulista - A4, η ECUS κατέγραψε 5 νίκες, 6 ισοπαλίες και 3 ήττες σε 14 αγώνες, σκοράροντας 11 γκολ (0.8 ανά αγώνα) με 6 κατά και 9 αγώνες χωρίς παθητικό.

Το NerdyTips βασίζεται στην πλήρη διαφάνεια — όλα τα ολοκληρωμένα προγνωστικά για ECUS παραμένουν ορατά, ώστε να μπορείς να επαληθεύσεις το ιστορικό μας ανά πάσα στιγμή. Τα προγνωστικά για επερχόμενους αγώνες απαιτούν συνδρομή.

Η ομάδα ECUS είναι μόνο μία από τις χιλιάδες ομάδες που αναλύουμε καθημερινά — εξερεύνησε τα προγνωστικά ποδοσφαίρου μας για περισσότερα από 700 πρωταθλήματα.