Към съдържанието
С технологията на NT Apex AI
ECUS

ECUS Прогнози, статистики и форма

AI прогнози за залози, статистика и форма — обновяват се ежедневно.

6
Прогнозирани мачове
100.0%
Предвидимост
DWDWWL
Скорошна форма
0.73
Голове / мач
ECUS имаше под 2.5 гола в 92% от последните 12 мача
ECUS не допусна гол в последните 4 мача
Поне един отбор не успя да отбележи гол в последните 10 мача на ECUS
Все още няма прогнози

Изчисляваме прогнозите си около 4 дни преди началото на мача, така че предстоящите мачове скоро ще се появят тук.

Последни мачове

Joseense срещу ECUS, Paulista - A4, начален час 19:00. Коефициенти: домакин 2.60, равен 2.80, гост 2.95. Best Tip: най-много 2 отбелязани гола, коефициент 1.35, увереност 8.0/10. Краен резултат 0–0, печеливша прогноза.
Край
Joseense 20
ECUS 0
2.60
▾2.80
▴2.95
1
2.60
U2.5
▾1.35
Не
1.54
U2.5
▾1.35
8.0
✓ U2.5
▾1.358.0
ECUS срещу EC Lemense, Paulista - A4, начален час 18:00. Коефициенти: домакин 2.55, равен 2.90, гост 2.95. Best Tip: най-много 2 отбелязани гола, коефициент 1.49, увереност 8.1/10. Краен резултат 2–0, печеливша прогноза.
Край
ECUS2
Lemense0
▾2.55
▾2.90
▴2.95
1
▾2.55
U2.5
▾1.49
Не
1.75
U2.5
▾1.49
8.1
✓ U2.5
▾1.498.1
Nacional SP срещу ECUS, Paulista - A4, начален час 18:00. Коефициенти: домакин 4.35, равен 2.80, гост 2.16. Best Tip: гостът печели или равенство, коефициент 1.23, увереност 5.2/10. Краен резултат 0–0, печеливша прогноза.
Край
Nacional SP0
ECUS0
▴4.35
▾2.80
▾2.16
2
▾2.16
U2.5
▴1.47
Не
▴1.72
X2
▾1.23
5.2
✓ X2
▾1.235.2
ECUS срещу AEA, Paulista - A4, начален час 18:00. Коефициенти: домакин 1.78, равен 3.15, гост 4.45. Best Tip: победа за домакина, коефициент 1.78, увереност 8.5/10. Краен резултат 2–0, печеливша прогноза.
Край
ECUS 2
AEA 0
1.78
3.15
4.45
1
1.78
U2.5
▾1.38
Не
▾1.47
1
1.78
8.5
✓ 1
1.788.5
Colorado Caieiras срещу ECUS, Paulista - A4, начален час 18:00. Коефициенти: домакин 3.25, равен 2.80, гост 3.15. Best Tip: най-много 2 отбелязани гола, коефициент 1.50, увереност 3.4/10. Краен резултат 0–2, печеливша прогноза.
Край
Colorado C0
ECUS2
▴3.25
▾2.80
3.15
2
3.15
U2.5
▾1.50
Не
1.77
U2.5
▾1.50
3.4
✓ U2.5
▾1.503.4
Inter de Bebedouro срещу ECUS, Paulista - A4, начален час 19:00. Коефициенти: домакин 1.65, равен 3.50, гост 5.70. Best Tip: победа за домакина, коефициент 1.65, увереност 4.2/10. Краен резултат 1–0, печеливша прогноза.
Край
Inter B1
ECUS 0
▾1.65
▴3.50
▾5.70
1
▾1.65
U2.5
▾1.57
Не
▾1.62
1
▾1.65
4.2
✓ 1
▾1.654.2
ECUS срещу Jabaquara, Paulista - A4, начален час 18:00. Коефициенти: домакин 1.83, равен 3.15, гост 4.90. Best Tip: поне един отбор няма да отбележи, коефициент 1.49, увереност 5.0/10. Краен резултат 1–0, печеливша прогноза.
Край
ECUS1
Jabaquara0
▾1.83
▾3.15
▴4.90
1
▾1.83
U2.5
▾1.38
Не
▾1.49
No BTTS
▾1.49
5.0
✓ No BTTS
▾1.495.0

Сезонна статистика

Paulista - A4 Бразилия · Сезон 2026
14Мачове Процент победи 36%
Разбивка на представянето
Показател Домакин Гост Общо
Мачове7714
Победи325
Равенства336
Загуби123
Вкарани голове7411
Допуснати голове336
Средно вкарани голове1.00.60.8
Средно допуснати голове0.40.40.4
Сухи мрежи459
Без вкаран гол246
Рекорди и серии
Най-голяма победа
Домакин2-0
Гост0-2
Най-тежка загуба
Домакин0-1
Гост2-1
Най-много вкарани голове
Домакин2
Гост2
Най-много допуснати голове
Домакин1
Гост2
Серии
Победи2
Загуби1
Дузпи
1/ 1
100.00% Реализирани
Минути на голове (вкарани срещу допуснати)
3–2
0-15
3–1
16-30
1–3
31-45
2–0
46-60
0–0
61-75
2–1
76-90
Вкарани Допуснати
Тактика и дисциплина
Минути на картони
1Жълти
4Червени
Отбелязани голове
Над 0.557%
8 мача
Над 1.521%
3 мача
Над 2.50%
0 мача
Над 3.50%
0 мача
Над 4.50%
0 мача

Играчи

Няма налични данни за играчите

Класиране

Бразилия - Paulista - A4
# Отбор М Г Т
1 Inter de Bebedouro 15 21-6 33
2 Penapolense 15 22-10 29
3 São Caetano 15 23-14 29
4 Grêmio Sãocarlense 15 20-13 26
5 Barretos 15 12-10 26
6 Taquaritinga 15 20-13 24
7 Joseense 15 11-9 23
8 ECUS 15 11-6 22
9 EC Lemense 15 14-12 22
10 Comercial 15 17-16 20
11 Tanabi 15 12-10 18
12 Jabaquara 15 14-17 16
13 Vocem 15 12-13 15
14 Colorado Caieiras 15 6-20 10
15 Nacional SP 15 7-22 8
16 AEA 15 6-37 5
Playoffs Relegation

Прогнози и съвети за залагания за ECUS

Търсите прогнози за ECUS? NerdyTips предлага футболни прогнози за ECUS, генерирани от нашия AI модел NT Apex. До момента анализирахме 6 мача с участието на ECUS с точност на Best Tip от 100.0%. Прогнозите включват краен резултат, над/под, двата отбора да отбележат, точен резултат, xG, корнери и владение на топката.

В текущия сезон на Paulista - A4 ECUS записа 5 победи, 6 равенства и 3 загуби в 14 мача, отбелязвайки 11 гола (0.8 на мач) и допускайки 6, при 9 мача без допуснат гол.

NerdyTips залага на пълна прозрачност — всички приключени прогнози за ECUS остават видими, за да можете да проверите резултатите ни по всяко време. Прогнозите за предстоящи мачове изискват абонамент.

ECUS е само един от хилядите отбори, които анализираме всеки ден — разгледайте нашите футболни прогнози за над 700 лиги.