1. Acasă
  2. Ligi
  3. Second Amateur Division - ACFF
  4. Flénu
Flénu

Flénu Pronosticuri, Statistici și Formă

Valoare de piață: -
KEY INSIGHT Flénu a marcat cel puțin 4 goluri în ultimele 2 meciuri
TREND Flénu a marcat în toate ultimele 10 meciuri
TREND Flénu a marcat în ultimele 16 meciuri

Forma recentă

LDLWW
14 Meciuri analizate
64.29% Rată de predictibilitate

Pronosticuri AI

Oferite de NerdyTips

09:00

Încheiat
Flenu
Flenu
3 : 1
Stade Verviers
Stade V
2.15
3.7
2.8

2

2.8

O2.5

1.6

YES

1.55

O2.5

1.6
4/10

09:00

Încheiat
Raeren-Ey
Raeren-Eynatten
1 : 5
Flenu
Flenu
4.15
3.85
1.6

1

4.15

U3.5

1.38

NO

1.95

U3.5

1.38
6.7/10

09:00

Încheiat
Flenu
Flenu
2 : 5
Jette
Jette
1.35
3.75
8.2

1

1.35

O2.5

1.47

YES

1.62

O2.5

1.47
3/10

13:30

Încheiat
La Calamine
La Calamine
1 : 1
Flenu
Flenu
2.47
4
2.15

X2

1.41

O2.5

1.39

YES

1.4

O2.5

1.39
3.6/10

09:00

Încheiat
Flenu
Flenu
1 : 2
Braine
Braine
1.92
3.8
2.95

1

1.92

O2.5

1.47

YES

1.46

1X

1.28
7.8/10

13:30

Încheiat
Stade V
Stade Verviers
2 : 1
Flenu
Flenu
2.5
3.9
2.15

2

2.15

O2.5

1.47

YES

1.46

X2

1.39
8/10

11:00

Încheiat
Flenu
Flenu
1 : 0
Binche
Binche
1.34
4.45
6.4

1

1.34

O2.5

1.42

YES

1.62

1

1.34
7.6/10

09:00

Încheiat
Sporting
Sporting Bruxelles
1 : 2
Flenu
Flenu
8.6
4.85
1.24

2

1.24

O2.5

1.47

NO

1.78

2

1.24
8/10

09:00

Încheiat
Flenu
Flenu
4 : 1
Aywaille
Aywaille
1.56
4.1
4.2

1

1.56

O2.5

1.39

YES

1.46

O2.5

1.39
5/10

Pronosticuri Flénu – Ponturi Pariuri și Statistici

Cauți pronosticuri pentru Flénu? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei Flénu cu ajutorul algoritmului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 14 meciuri în care a evoluat Flénu, cu o acuratețe a celui mai bun pont de 64.29%. Pronosticurile acoperă Rezultat Final, Sub/Peste, Ambele Echipe Marchează, Scor Corect, xG, Cornere și Posesie.

În sezonul curent din Second Amateur Division - ACFF, Flénu a înregistrat 19 victorii, 6 egaluri și 10 înfrângeri în 35 meciuri, marcând 79 goluri (2.3 pe meci) și primind 47, cu 9 meciuri fără gol primit.

Flénu are în prezent o valoare de piață estimată de -.

NerdyTips este construit pe baza transparenței totale — toate pronosticurile finalizate pentru Flénu rămân vizibile, astfel încât poți verifica oricând rezultatele noastre. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Second Amateur Division - ACFFBelgium • Sezon 2025
Analiza performanței
StatisticăAcasăDeplasareTotal
Meciuri181735
Victorii10919
Egaluri336
Înfrângeri5510
Goluri marcate443579
Goluri primite272047
Medie goluri marcate2.42.12.3
Medie goluri primite1.51.21.3
Meciuri fără gol primit459
Meciuri fără gol marcat235
Recorduri & serii
Cea mai mare victorie
Acasă 5-1
Deplasare 0-5
Cea mai severă înfrângere
Acasă 2-5
Deplasare 2-0
Cele mai multe goluri marcate
Acasă 5
Deplasare 5
Cele mai multe goluri primite
Acasă 5
Deplasare 4
Serii
Victorii 4
Înfrângeri 2
Minute goluri (marcate vs primite)
Tactică & disciplină
Minute cartonașe
0 Galbene
0 Roșii
Goluri Marcate
Peste 0.5 86%
30 Meciuri
Peste 1.5 69%
24 Meciuri
Peste 2.5 34%
12 Meciuri
Peste 3.5 23%
8 Meciuri
Peste 4.5 14%
5 Meciuri
Nu sunt disponibile date despre jucători