Liigu sisu juurde
NT Apex AI jõul
Flénu

Flénu Ennustused, statistika ja vorm

AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.

€100.00Th. Ø 27.5 First Amateur Division
26
Ennustatud mängud
76.9%
Ennustatavuse määr
DLLLLL
Hiljutine vorm
1.20
Väravad / mäng
Flénu: 83% viimasest 12 mängust lõppes üle 2.5 väravaga
Flénu kaotas viimased 7 mängu
Flénu on viimases 12 mängus jäänud võiduta
Ennustusi veel pole

Arvutame ennustused umbes 4 päeva enne mängu algust, seega ilmuvad eelseisvad mängud siia peagi.

Viimased mängud

Flenu vs Rochefort, First Amateur Division, algus kell 19:00. Koefitsiendid: 6.50 koduvõit, 4.80 viik, 1.41 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab, koefitsient 1.41, usaldus 8.0/10. Lõppseis 1–1, vihje oli möödalask.
Lõpp
Flenu1
Rochefort1
▴6.50
4.80
▾1.41
2
▾1.41
O2.5
▾1.40
Ei
▴2.35
2
▾1.41
8.0
2
▾1.418.0
Flenu vs Tubize, First Amateur Division, algus kell 14:00. Koefitsiendid: 4.45 koduvõit, 4.00 viik, 1.66 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab, koefitsient 1.66, usaldus 6.2/10. Lõppseis 0–4, vihje oli tabamus.
Lõpp
Flenu0
Tubize 4
▴4.45
▴4.00
▾1.66
2
▾1.66
O2.5
▾1.55
Jah
▴1.57
2
▾1.66
6.2
✓ 2
▾1.666.2
Standard Liege II vs Flenu, First Amateur Division, algus kell 14:00. Koefitsiendid: 1.67 koduvõit, 4.05 viik, 4.40 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab, koefitsient 1.67, usaldus 5.2/10. Lõppseis 1–0, vihje oli tabamus.
Lõpp
Standard U231
Flenu0
1.67
4.05
4.40
1
1.67
O2.5
▾1.58
Jah
▴1.61
1
1.67
5.2
✓ 1
1.675.2
Flenu vs Union Saint-Gilloise II, First Amateur Division, algus kell 14:00. Koefitsiendid: 3.35 koduvõit, 3.50 viik, 1.98 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.63, usaldus 5.8/10. Lõppseis 2–5, vihje oli tabamus.
Lõpp
Flenu2
Union II5
▾3.35
▾3.50
▴1.98
2
▴1.98
O2.5
1.63
Jah
▾1.57
O2.5
1.63
5.8
✓ O2.5
1.635.8
Albert Quevy-Mons vs Flenu, First Amateur Division, algus kell 19:00. Koefitsiendid: 1.21 koduvõit, 6.75 viik, 11.50 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab, koefitsient 1.21, usaldus 5.7/10. Lõppseis 4–0, vihje oli tabamus.
Lõpp
Albert Q4
Flenu0
▴1.21
▾6.75
▾11.50
1
▴1.21
O2.5
1.45
Ei
▴1.69
1
▴1.21
5.7
✓ 1
▴1.215.7
Flenu vs Olympic Charleroi, First Amateur Division, algus kell 19:00. Koefitsiendid: 4.50 koduvõit, 3.80 viik, 1.70 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab, koefitsient 1.70, usaldus 5.9/10. Lõppseis 3–4, vihje oli tabamus.
Lõpp
Flenu3
OC Charleroi4
▾4.50
▾3.80
▴1.70
2
▴1.70
O2.5
1.58
Ei
▴2.27
2
▴1.70
5.9
✓ 2
▴1.705.9
Habay-la-Neuve vs Flenu, First Amateur Division, algus kell 14:00. Koefitsiendid: 1.83 koduvõit, 3.55 viik, 3.80 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.66, usaldus 4.6/10. Lõppseis 2–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Habay-la-Neuve2
Flenu1
▴1.83
3.55
▾3.80
1
▴1.83
O2.5
1.66
Jah
1.62
O2.5
1.66
4.6
✓ O2.5
1.664.6
Flenu vs Meux, First Amateur Division, algus kell 14:00. Koefitsiendid: 2.77 koduvõit, 3.35 viik, 2.32 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.37, usaldus 7.0/10. Lõppseis 1–4, vihje oli tabamus.
Lõpp
Flenu1
Meux4
▾2.77
3.35
▴2.32
2
▴2.32
U3.5
▾1.40
Jah
1.61
X2
1.37
7.0
✓ X2
1.377.0

Hooaja statistika

First Amateur Division Belgia · Hooaeg 2026
11Mängud Võidumäär 0%
Näitajate jaotus
Näitaja Kodu Võõrsil Kokku
Mängud6511
Võidud000
Viigid112
Kaotused549
Löödud väravad8311
Sisse lastud väravad201232
Keskm. löödud väravad1.30.61.0
Keskm. sisse lastud väravad3.32.42.9
Nullimängud000
Mängud väravata134
Rekordid ja seeriad
Suurim kaotus
Kodu0-4
Võõrsil4-0
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu3
Võõrsil2
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu5
Võõrsil4
Seeriad
Võit0
Kaotus7
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
0–8
0-15
1–5
16-30
1–6
31-45
3–1
46-60
3–5
61-75
3–7
76-90
Löödud Sisse lastud
Taktika ja distsipliin
Kaartide ajastus
0Kollased
0Punased
Löödud väravad
Üle 0.564%
7 mängu
Üle 1.527%
3 mängu
Üle 2.59%
1 mängu
Üle 3.50%
0 mängu
Üle 4.50%
0 mängu

Mängijad

Mängijate andmed puuduvad

Flénu ennustused ja panustamisvihjed

Otsid Flénu ennustusi? NerdyTips pakub tehisintellektil põhinevaid jalgpallivihjeid meeskonnale Flénu meie AI-mudeli NT Apex abil. Tänaseks oleme analüüsinud 26 mängu, milles on osalenud Flénu, parima vihje täpsusega 76.9%. Ennustused hõlmavad lõpptulemust, alla/üle, mõlemad meeskonnad löövad värava, täpset tulemust, xG-d, nurgalööke ja pallivaldamist.

Praegusel First Amateur Division hooajal on Flénu saavutanud 0 võitu, 2 viiki ja 9 kaotust 11 mängus, lüües 11 väravat (1.0 mängu kohta) ja lastes sisse 32, sealhulgas 0 mängu väravat sisse laskmata.

Flénu hinnanguline turuväärtus on praegu €100.00Th..

NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud Flénu ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.

Flénu on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.