Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
Füzesabony

Füzesabony Pronosticuri, Statistici și Formă

Ponturi de pariuri AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

8
Meciuri analizate
50.0%
Rată de predictibilitate
DLLLWW
Forma recentă
1
Goluri / meci
Niciun meci programat

Füzesabony nu are niciun meci programat momentan. Descoperă mai jos rezultatele recente și statisticile sezonului.

Meciuri Recente

Fuzesabony vs Eger, NB III - Northeast, start la 12:00. Cote: 2.60 gazde, 3.40 egal, 3.05 oaspeți. Cel mai bun pont: gazdele câștigă sau egal, cotă 1.46, încredere 5.0/10. Scor final 1–1, pontul a ieșit.
Final
Fuzesabony1
Eger 21
2.60
3.40
3.05
1
2.60
O2.5
1.76
GG
1.66
1X
1.46
5.0
✓ 1X
1.465.0
DEAC vs Fuzesabony, NB III - Northeast, start la 12:00. Cote: 1.39 gazde, 4.50 egal, 6.30 oaspeți. Cel mai bun pont: ambele echipe marchează, cotă 1.80, încredere 5.0/10. Scor final 3–0, pontul nu a ieșit.
Final
DEAC3
Fuzesabony0
1.39
4.50
6.30
2
6.30
O2.5
1.55
GG
1.80
GG
1.80
5.0
GG
1.805.0
Godollo vs Fuzesabony, NB III - Northeast, start la 16:30. Cote: 1.83 gazde, 3.65 egal, 3.50 oaspeți. Cel mai bun pont: gazdele câștigă sau egal, cotă 1.25, încredere 4.8/10. Scor final 1–0, pontul a ieșit.
Final
Godollo1
Fuzesabony0
▴1.83
▾3.65
▾3.50
1
▴1.83
U3.5
1.39
NG
2.12
1X
1.25
4.8
✓ 1X
1.254.8
Fuzesabony vs Kisvarda II, NB III - Northeast, start la 16:30. Cote: 4.30 gazde, 3.80 egal, 1.65 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 3.5 goluri, cotă 1.42, încredere 1.0/10. Scor final 0–1, pontul a ieșit.
Final
Fuzesabony0
Kisvarda II1
4.30
3.80
1.65
X2
1.19
U3.5
1.42
GG
1.69
U3.5
1.42
1.0
✓ U3.5
1.421.0
Fuzesabony vs Nyiregyhaza II, NB III - Northeast, start la 16:30. Cote: 2.77 gazde, 3.60 egal, 2.15 oaspeți. Cel mai bun pont: oaspeții câștigă sau egal, cotă 1.37, încredere 3.2/10. Scor final 1–0, pontul nu a ieșit.
Final
Fuzesabony1
Nyiregyhaza II0
2.77
3.60
2.15
2
2.15
O2.5
1.54
GG
1.50
X2
1.37
3.2
X2
1.373.2
Debrecen II vs Fuzesabony, NB III - Northeast, start la 16:30. Cote: 1.52 gazde, 4.20 egal, 4.70 oaspeți. Cel mai bun pont: victorie gazde, cotă 1.52, încredere 5.0/10. Scor final 1–2, pontul nu a ieșit.
Final
Debrecen II1
Fuzesabony2
▴1.52
▾4.20
▾4.70
1
▴1.52
O2.5
1.45
GG
1.56
1
▴1.52
5.0
1
▴1.525.0
Senyo Carnifex vs Fuzesabony, NB III - Northeast, start la 16:00. Cote: 2.20 gazde, 3.40 egal, 2.90 oaspeți. Cel mai bun pont: oaspeții câștigă sau egal, cotă 1.55, încredere 2.7/10. Scor final 2–2, pontul a ieșit.
Final
Senyo CarnifexSenyo2
Fuzesabony2
▴2.20
▾3.40
▴2.90
2
▴2.90
U3.5
1.37
NG
2.15
X2
▾1.55
2.7
✓ X2
▾1.552.7
Fuzesabony vs DEAC, NB III - Northeast, start la 16:00. Cote: 6.50 gazde, 4.35 egal, 1.60 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 3.5 goluri, cotă 1.51, încredere 1.0/10. Scor final 1–4, pontul nu a ieșit.
Final
Fuzesabony1
DEAC4
▾6.50
4.35
1.60
2
1.60
U3.5
1.51
NG
2.20
U3.5
1.51
1.0
U3.5
1.511.0

Statistici Sezon

NB III - Northeast Ungaria · Sezon 2026
11Meciuri Procent victorii 45%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri5611
Victorii235
Egaluri101
Înfrângeri235
Goluri marcate6511
Goluri primite5712
Medie goluri marcate1.20.81.0
Medie goluri primite1.01.21.1
Meciuri fără gol primit224
Meciuri fără gol marcat123
Recorduri & serii
Cea mai mare victorie
Acasă3-0
Deplasare1-2
Cea mai severă înfrângere
Acasă1-3
Deplasare3-0
Cele mai multe goluri marcate
Acasă3
Deplasare2
Cele mai multe goluri primite
Acasă3
Deplasare3
Serii
Victorii2
Înfrângeri2
Minute goluri (marcate vs primite)
1–1
0-15
1–3
16-30
3–1
31-45
1–2
46-60
1–3
61-75
4–2
76-90
Marcate Primite
Tactică & disciplină
Minute cartonașe
0Galbene
0Roșii
Goluri Marcate
Peste 0.573%
8 Meciuri
Peste 1.518%
2 Meciuri
Peste 2.59%
1 Meciuri
Peste 3.50%
0 Meciuri
Peste 4.50%
0 Meciuri

Jucători

Nu sunt disponibile date despre jucători

Clasament

Ungaria - NB III - Northeast
# Echipa M G P
1 Ózd Sajóvölgye 11 35-9 27
2 Cigand SE 11 25-9 26
3 DEAC 11 29-14 23
4 Kisvárda II 11 18-11 20
5 Debrecen II 11 29-21 19
6 Gödöllő 11 17-12 19
7 Eger 11 13-22 17
8 Diósgyőr II 11 19-17 16
9 Mátészalka 11 17-15 16
10 Tiszaújváros 11 15-14 16
11 Füzesabony 11 11-12 16
12 Hajdúnánás 11 18-30 10
13 Salgótarjáni BTC 11 8-19 9
14 Tiszafuredi VSE 11 6-18 9
15 Tarpa 11 8-25 6
16 Nyiregyhaza II 11 10-30 3

Pronosticuri Füzesabony – Ponturi Pariuri și Statistici

Cauți pronosticuri pentru Füzesabony? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei Füzesabony cu ajutorul algoritmului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 8 meciuri în care a evoluat Füzesabony, cu o acuratețe a celui mai bun pont de 50.0%. Pronosticurile acoperă Rezultat Final, Sub/Peste, Ambele Echipe Marchează, Scor Corect, xG, Cornere și Posesie.

În sezonul curent din NB III - Northeast, Füzesabony a înregistrat 5 victorii, 1 egaluri și 5 înfrângeri în 11 meciuri, marcând 11 goluri (1.0 pe meci) și primind 12, cu 4 meciuri fără gol primit.

NerdyTips este construit pe baza transparenței totale — toate pronosticurile finalizate pentru Füzesabony rămân vizibile, astfel încât poți verifica oricând rezultatele noastre. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Füzesabony este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.