Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
Nyiregyhaza II

Nyiregyhaza II Pronosticuri, Statistici și Formă

Ponturi de pariuri AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

10
Meciuri analizate
90.0%
Rată de predictibilitate
LLLLLL
Forma recentă
1.20
Goluri / meci
Nyiregyhaza II a pierdut ultimele 10 meciuri
Nyiregyhaza II a primit cel puțin un gol în ultimele 16 meciuri
Nyiregyhaza II a pierdut fără să marcheze în ultimele 3 meciuri
Următorul meci NB III - Northeast · dum., 18 oct. · 10:00
Nyiregyhaza II
VS10:00
Kisvarda II
Deblochează pronosticul
Abonează-te pentru a vedea

Meciuri Recente

Debrecen II vs Nyiregyhaza II, NB III - Northeast, start la 10:00. Cote: 1.12 gazde, 7.70 egal, 17.00 oaspeți. Cel mai bun pont: gazdele câștigă la o diferență de min. 2 goluri, cotă 1.62, încredere 5.0/10. Scor final 4–0, pontul a ieșit.
Final
Debrecen II4
Nyiregyhaza II0
1.12
7.70
17.00
1
1.12
O3.5
1.74
GG
2.10
H1
1.62
5.0
✓ H1
1.625.0
Nyiregyhaza II vs Cigand SE, NB III - Northeast, start la 10:00. Cote: 7.00 gazde, 4.60 egal, 1.47 oaspeți. Cel mai bun pont: victorie oaspeți, cotă 1.47, încredere 5.0/10. Scor final 1–5, pontul a ieșit.
Final
Nyiregyhaza II1
Cigand SE5
▾7.00
▾4.60
▴1.47
2
▴1.47
O2.5
▾1.45
GG
▾1.59
2
▴1.47
5.0
✓ 2
▴1.475.0
Nyiregyhaza II vs Ozd Sajovolgye, NB III - Northeast, start la 16:30. Cote: 2.07 gazde, 3.75 egal, 2.82 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 2.5 goluri, cotă 1.41, încredere 1.3/10. Scor final 0–5, pontul a ieșit.
Final
Nyiregyhaza II0
Ozd SajovolgyeOzd S5
2.07
3.75
2.82
X2
1.62
O2.5
1.41
GG
1.41
O2.5
1.41
1.3
✓ O2.5
1.411.3
Eger vs Nyiregyhaza II, NB III - Northeast, start la 10:00. Cote: 2.75 gazde, 3.75 egal, 2.10 oaspeți. Cel mai bun pont: gazdele câștigă sau egal, cotă 1.60, încredere 4.8/10. Scor final 2–1, pontul a ieșit.
Final
Eger2
Nyiregyhaza II1
2.75
3.75
2.10
1
2.75
O2.5
1.45
GG
1.44
1X
1.60
4.8
✓ 1X
1.604.8
Fuzesabony vs Nyiregyhaza II, NB III - Northeast, start la 16:30. Cote: 2.77 gazde, 3.60 egal, 2.15 oaspeți. Cel mai bun pont: oaspeții câștigă sau egal, cotă 1.37, încredere 3.2/10. Scor final 1–0, pontul nu a ieșit.
Final
Fuzesabony1
Nyiregyhaza II0
2.77
3.60
2.15
2
2.15
O2.5
1.54
GG
1.50
X2
1.37
3.2
X2
1.373.2
Nyiregyhaza II vs DEAC, NB III - Northeast, start la 16:30. Cote: 3.05 gazde, 3.50 egal, 2.05 oaspeți. Cel mai bun pont: ambele echipe marchează, cotă 1.47, încredere 5.0/10. Scor final 2–4, pontul a ieșit.
Final
Nyiregyhaza II2
DEAC4
3.05
▴3.50
2.05
2
2.05
O2.5
1.50
GG
1.47
GG
1.47
5.0
✓ GG
1.475.0
Nyiregyhaza II vs Diosgyor II, NB III - Northeast, start la 10:00. Cote: 1.68 gazde, 4.30 egal, 4.35 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 2.5 goluri, cotă 1.44, încredere 4.9/10. Scor final 3–1, pontul a ieșit.
Final
Nyiregyhaza II3
Diosgyor II1
▾1.68
▴4.30
▴4.35
1
▾1.68
O2.5
▾1.44
GG
▾1.43
O2.5
▾1.44
4.9
✓ O2.5
▾1.444.9
DEAC vs Nyiregyhaza II, NB III - Northeast, start la 16:00. Cote: 1.48 gazde, 4.40 egal, 4.70 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 2.5 goluri, cotă 1.37, încredere 4.0/10. Scor final 3–1, pontul a ieșit.
Final
DEAC3
Nyiregyhaza II1
▴1.48
▾4.40
▾4.70
X
▾4.40
O2.5
1.37
NG
2.40
O2.5
1.37
4.0
✓ O2.5
1.374.0
Godollo vs Nyiregyhaza II, NB III - Northeast, start la 16:00. Cote: 2.35 gazde, 3.55 egal, 3.25 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 2.5 goluri, cotă 1.47, încredere 4.0/10. Scor final 3–1.
Final
Godollo3
Nyiregyhaza II1
2.35
3.55
3.25
2
3.25
O2.5
1.47
GG
1.42
O2.5
1.47
4.0
O2.5
1.474.0

Statistici Sezon

NB III - Northeast Ungaria · Sezon 2026
11Meciuri Procent victorii 9%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri5611
Victorii101
Egaluri000
Înfrângeri4610
Goluri marcate6410
Goluri primite161430
Medie goluri marcate1.20.70.9
Medie goluri primite3.22.32.7
Meciuri fără gol primit000
Meciuri fără gol marcat235
Recorduri & serii
Cea mai mare victorie
Acasă3-1
Deplasare-
Cea mai severă înfrângere
Acasă0-5
Deplasare4-0
Cele mai multe goluri marcate
Acasă3
Deplasare2
Cele mai multe goluri primite
Acasă5
Deplasare4
Serii
Victorii1
Înfrângeri0
Minute goluri (marcate vs primite)
1–5
0-15
2–4
16-30
1–3
31-45
3–5
46-60
3–4
61-75
1–4
76-90
Marcate Primite
Tactică & disciplină
Minute cartonașe
0Galbene
0Roșii
Goluri Marcate
Peste 0.555%
6 Meciuri
Peste 1.527%
3 Meciuri
Peste 2.59%
1 Meciuri
Peste 3.50%
0 Meciuri
Peste 4.50%
0 Meciuri

Jucători

Nu sunt disponibile date despre jucători

Clasament

Ungaria - NB III - Northeast
# Echipa M G P
1 Ózd Sajóvölgye 11 35-9 27
2 Cigand SE 11 25-9 26
3 DEAC 11 29-14 23
4 Kisvárda II 11 18-11 20
5 Debrecen II 11 29-21 19
6 Gödöllő 11 17-12 19
7 Eger 11 13-22 17
8 Diósgyőr II 11 19-17 16
9 Mátészalka 11 17-15 16
10 Tiszaújváros 11 15-14 16
11 Füzesabony 11 11-12 16
12 Hajdúnánás 11 18-30 10
13 Salgótarjáni BTC 11 8-19 9
14 Tiszafuredi VSE 11 6-18 9
15 Tarpa 11 8-25 6
16 Nyiregyhaza II 11 10-30 3

Pronosticuri Nyiregyhaza II – Ponturi Pariuri și Statistici

Cauți pronosticuri pentru Nyiregyhaza II? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei Nyiregyhaza II cu ajutorul algoritmului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 10 meciuri în care a evoluat Nyiregyhaza II, cu o acuratețe a celui mai bun pont de 90.0%. Pronosticurile acoperă Rezultat Final, Sub/Peste, Ambele Echipe Marchează, Scor Corect, xG, Cornere și Posesie.

În sezonul curent din NB III - Northeast, Nyiregyhaza II a înregistrat 1 victorii, 0 egaluri și 10 înfrângeri în 11 meciuri, marcând 10 goluri (0.9 pe meci) și primind 30, cu 0 meciuri fără gol primit.

NerdyTips este construit pe baza transparenței totale — toate pronosticurile finalizate pentru Nyiregyhaza II rămân vizibile, astfel încât poți verifica oricând rezultatele noastre. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Nyiregyhaza II este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.