Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
Debrecen II

Debrecen II Pronosticuri, statistici și formă

Ponturi AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

€250.00Th. Ø 19.0 NB III - Northeast
12
Meciuri analizate
50.0%
Predictibilitate
WWWWWW
Forma recentă
2.33
Goluri / meci
Debrecen II a marcat în toate ultimele 10 meciuri
Debrecen II a avut peste 2.5 goluri în 83% din ultimele 12 meciuri
Debrecen II a câștigat ultimele 6 meciuri
Încă nu avem pronosticuri

Calculăm pronosticurile cu aproximativ 4 zile înainte de meci, așa că meciurile următoare vor apărea aici în curând.

Meciuri recente

Mateszalka vs Debrecen II, NB III - Northeast, start la 12:00. Cote: 2.75 gazde, 3.70 egal, 2.10 oaspeți. Best Tip: victorie oaspeți sau egal, cotă 1.37, încredere 5.0/10. Scor final 1–2, pontul a ieșit.
Final
Mateszalka1
Debrecen II2
2.75
3.70
2.10
2
2.10
O2.5
1.46
NG
2.52
X2
1.37
5.0
✓ X2
1.375.0
Debrecen II vs Godollo, NB III - Northeast, start la 12:00. Cote: 2.18 gazde, 3.45 egal, 2.80 oaspeți. Best Tip: victorie oaspeți sau egal, cotă 1.55, încredere 2.0/10. Scor final 2–1, pontul nu a ieșit.
Final
Debrecen II2
Godollo1
2.18
3.45
2.80
X
3.45
U3.5
▾1.72
NG
▾2.82
X2
1.55
2.0
X2
1.552.0
Kisvarda II vs Debrecen II, NB III - Northeast, start la 10:00. Cote: 1.80 gazde, 3.75 egal, 3.40 oaspeți. Best Tip: victorie gazde sau egal, cotă 1.22, încredere 2.1/10. Scor final 0–1, pontul nu a ieșit.
Final
Kisvarda II0
Debrecen II1
▴1.80
▾3.75
▴3.40
1X
1.22
O2.5
1.43
GG
1.46
1X
1.22
2.1
1X
1.222.1
Debrecen II vs Nyiregyhaza II, NB III - Northeast, start la 10:00. Cote: 1.12 gazde, 7.70 egal, 17.00 oaspeți. Best Tip: gazdele câștigă la cel puțin 2 goluri diferență, cotă 1.62, încredere 5.0/10. Scor final 4–0, pontul a ieșit.
Final
Debrecen II4
Nyiregyhaza II0
1.12
7.70
17.00
1
1.12
O3.5
1.74
GG
2.10
H1
1.62
5.0
✓ H1
1.625.0
Debrecen II vs Tiszafuredi V, NB III - Northeast, start la 14:00. Cote: 1.78 gazde, 3.85 egal, 3.60 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.53, încredere 5.1/10. Scor final 3–1, pontul a ieșit.
Final
Debrecen II3
Tiszafuredi1
1.78
3.85
3.60
1
1.78
O2.5
1.53
GG
1.55
O2.5
1.53
5.1
✓ O2.5
1.535.1
Debrecen II vs Tiszaujvaros, NB III - Northeast, start la 15:00. Cote: 1.60 gazde, 4.00 egal, 4.20 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.43, încredere 5.1/10. Scor final 3–1, pontul a ieșit.
Final
Debrecen II3
Tiszaujvaros1
1.60
4.00
4.20
1
1.60
O2.5
1.43
GG
1.51
O2.5
1.43
5.1
✓ O2.5
1.435.1
Debrecen II vs Eger, NB III - Northeast, start la 16:30. Cote: 2.27 gazde, 3.55 egal, 2.70 oaspeți. Best Tip: victorie oaspeți sau egal, cotă 1.55, încredere 4.3/10. Scor final 5–2, pontul nu a ieșit.
Final
Debrecen II5
Eger2
▴2.27
▾3.55
▾2.70
2
▾2.70
O2.5
1.51
GG
1.47
X2
▾1.55
4.3
X2
▾1.554.3
Diosgyor II vs Debrecen II, NB III - Northeast, start la 16:30. Cote: 2.92 gazde, 3.65 egal, 2.05 oaspeți. Best Tip: ambele echipe marchează, cotă 1.48, încredere 4.0/10. Scor final 0–0, pontul nu a ieșit.
Final
Diosgyor II0
Debrecen II0
▴2.92
▾3.65
2.05
2
2.05
O2.5
1.50
GG
1.48
GG
1.48
4.0
GG
1.484.0
Debrecen II vs Fuzesabony, NB III - Northeast, start la 16:30. Cote: 1.52 gazde, 4.20 egal, 4.70 oaspeți. Best Tip: victorie gazde, cotă 1.52, încredere 5.0/10. Scor final 1–2, pontul nu a ieșit.
Final
Debrecen II1
Fuzesabony2
▴1.52
▾4.20
▾4.70
1
▴1.52
O2.5
1.45
GG
1.56
1
▴1.52
5.0
1
▴1.525.0

Statistici sezon

NB III - Northeast Ungaria · Sezon 2026
14Meciuri Procent victorii 64%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri8614
Victorii729
Egaluri011
Înfrângeri134
Goluri marcate25934
Goluri primite101323
Medie goluri marcate3.11.52.4
Medie goluri primite1.32.21.6
Meciuri fără gol primit123
Meciuri fără gol marcat011
Recorduri și serii
Cea mai mare victorie
Acasă4-0
Deplasare1-2
Cea mai severă înfrângere
Acasă1-2
Deplasare5-2
Cele mai multe goluri marcate
Acasă5
Deplasare2
Cele mai multe goluri primite
Acasă2
Deplasare5
Serii
Victorii1
Înfrângeri2
Penalty-uri
6/ 6
100.00% Transformate
Minute goluri (marcate vs primite)
4–4
0-15
5–5
16-30
5–5
31-45
6–2
46-60
6–5
61-75
3–3
76-90
Marcate Primite
Tactică și disciplină
Minute cartonașe
0Galbene
0Roșii
Goluri marcate
Peste 0.593%
13 Meciuri
Peste 1.579%
11 Meciuri
Peste 2.536%
5 Meciuri
Peste 3.521%
3 Meciuri
Peste 4.514%
2 Meciuri

Jucători

Nu sunt disponibile date despre jucători

Clasament

Ungaria - NB III - Northeast
# Echipa M G P
1 Ózd Sajóvölgye 14 45-11 36
2 Cigand SE 14 36-10 35
3 DEAC 14 33-18 29
4 Debrecen II 14 34-23 28
5 Gödöllő 15 25-16 25
6 Mátészalka 14 24-16 23
7 Kisvárda II 15 21-17 22
8 Diósgyőr II 14 24-22 19
9 Tiszaújváros 14 17-21 17
10 Füzesabony 14 16-20 17
11 Eger 14 14-29 17
12 Hajdúnánás 14 22-39 14
13 Salgótarjáni BTC 14 11-22 13
14 Tiszafuredi VSE 14 9-21 13
15 Tarpa 14 12-32 10
16 Nyiregyhaza II 14 13-39 4

Pronosticuri și ponturi Debrecen II

Cauți pronosticuri pentru Debrecen II? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei Debrecen II cu ajutorul modelului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 12 meciuri în care a evoluat Debrecen II, cu o acuratețe Best Tip de 50.0%. Pronosticurile acoperă rezultatul final, sub/peste goluri, GG, scorul corect, xG, cornerele și posesia.

În sezonul curent din NB III - Northeast, Debrecen II a înregistrat 9 victorii, 1 egaluri și 4 înfrângeri în 14 meciuri, marcând 34 goluri (2.4 pe meci) și primind 23, cu 3 meciuri fără gol primit.

Debrecen II are în prezent o valoare de piață estimată de €250.00Th..

NerdyTips se bazează pe transparență totală — toate pronosticurile pentru meciurile încheiate ale echipei Debrecen II rămân vizibile, ca să ne poți verifica oricând rezultatele. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Debrecen II este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.