Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
Manningham United Blues

Manningham United Blues Pronosticuri, Statistici și Formă

Ponturi de pariuri AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

€100.00Th. Ø 25.0 Victoria NPL 2
33
Meciuri analizate
57.6%
Rată de predictibilitate
LLLLLD
Forma recentă
1.27
Goluri / meci
Manningham United Blues a avut peste 2.5 goluri în 83% din ultimele 12 meciuri
Manningham United Blues a pierdut ultimele 4 meciuri
Manningham United Blues a pierdut fără să marcheze în ultimele 3 meciuri
Niciun meci programat

Manningham United Blues nu are niciun meci programat momentan. Descoperă mai jos rezultatele recente și statisticile sezonului.

Meciuri Recente

Brunswick Juventus FC vs Manningham United Blues, Victoria NPL 2, start la 06:00. Cote: 1.30 gazde, 6.80 egal, 11.00 oaspeți. Cel mai bun pont: victorie gazde, cotă 1.30, încredere 5.7/10. Scor final 3–0, pontul a ieșit.
Final
Brunswick Juventus FCBrunswick J3
Manningham United BluesManningham U0
▾1.30
▴6.80
▴11.00
1
▾1.30
O2.5
▾1.28
NG
▾2.05
1
▾1.30
5.7
✓ 1
▾1.305.7
Manningham United Blues vs Melbourne Victory II, Victoria NPL 2, start la 06:15. Cote: 3.95 gazde, 4.50 egal, 1.94 oaspeți. Cel mai bun pont: oaspeții câștigă sau egal, cotă 1.27, încredere 8.0/10. Scor final 0–3, pontul a ieșit.
Final
Manningham United BluesManningham U0
Melbourne Victory IIMelbourne II3
▴3.95
▴4.50
▾1.94
2
▾1.94
O2.5
▴1.34
NG
▾2.80
X2
▾1.27
8.0
✓ X2
▾1.278.0
Eltham Redbacks FC vs Manningham United Blues, Victoria NPL 2, start la 11:30. Cote: 1.90 gazde, 4.10 egal, 4.00 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 2.5 goluri, cotă 1.33, încredere 8.0/10. Scor final 5–0, pontul a ieșit.
Final
Eltham Redbacks FCEltham Redbacks5
Manningham United BluesManningham U0
▾1.90
▴4.10
4.00
1
▾1.90
O2.5
▴1.33
GG
▴1.36
O2.5
▴1.33
8.0
✓ O2.5
▴1.338.0
Manningham United Blues vs Port Melbourne, Victoria NPL 2, start la 06:15. Cote: 1.34 gazde, 5.20 egal, 6.60 oaspeți. Cel mai bun pont: victorie gazde, cotă 1.34, încredere 4.1/10. Scor final 0–1, pontul nu a ieșit.
Final
Manningham United BluesManningham U0
Port MelbournePort M 21
1.34
5.20
▴6.60
1
1.34
O2.5
▾1.37
NG
2.27
1
1.34
4.1
1
1.344.1
Manningham United Blues vs Melbourne Knights, Victoria NPL 2, start la 06:15. Cote: 4.00 gazde, 4.20 egal, 1.72 oaspeți. Cel mai bun pont: gazdele înscriu, cotă 1.33, încredere 5.7/10. Scor final 1–5, pontul a ieșit.
Final
Manningham United BluesManningham U1
Melbourne KnightsMelbourne5
▴4.00
▴4.20
▾1.72
X
▴4.20
O2.5
▾1.52
GG
▾1.50
HS
▴1.33
5.7
✓ HS
▴1.335.7
Northcote City vs Manningham United Blues, Victoria NPL 2, start la 11:30. Cote: 1.60 gazde, 4.40 egal, 5.00 oaspeți. Cel mai bun pont: victorie gazde, cotă 1.60, încredere 5.3/10. Scor final 3–3, pontul nu a ieșit.
Final
Northcote City3
Manningham United BluesManningham U3
▾1.60
▴4.40
▴5.00
1
▾1.60
O2.5
▾1.44
GG
▾1.47
1
▾1.60
5.3
1
▾1.605.3
Melbourne Srbija vs Manningham United Blues, Victoria NPL 2, start la 09:15. Cote: 1.70 gazde, 4.50 egal, 4.60 oaspeți. Cel mai bun pont: gazdele câștigă sau egal, cotă 1.18, încredere 8.0/10. Scor final 0–1, pontul nu a ieșit.
Final
Melbourne SrbijaMelbourne S0
Manningham United BluesManningham U1
▾1.70
▴4.50
▴4.60
1
▾1.70
O2.5
▾1.38
GG
▴1.50
1X
▾1.18
8.0
1X
▾1.188.0
North Sunshine Eagles vs Manningham United Blues, Victoria NPL 2, start la 06:00. Cote: 2.12 gazde, 3.80 egal, 3.00 oaspeți. Cel mai bun pont: gazdele câștigă sau egal, cotă 1.35, încredere 4.3/10. Scor final 2–2, pontul a ieșit.
Final
North Sunshine EaglesNorth S2
Manningham United BluesManningham U2
▴2.12
▾3.80
3.00
1
▴2.12
O2.5
▴1.47
GG
1.40
1X
▾1.35
4.3
✓ 1X
▾1.354.3

Statistici Sezon

Victoria NPL 2 Australia · Sezon 2026
25Meciuri Procent victorii 36%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri131225
Victorii639
Egaluri033
Înfrângeri7613
Goluri marcate211738
Goluri primite243155
Medie goluri marcate1.61.41.5
Medie goluri primite1.82.62.2
Meciuri fără gol primit325
Meciuri fără gol marcat336
Recorduri & serii
Cea mai mare victorie
Acasă4-0
Deplasare1-3
Cea mai severă înfrângere
Acasă1-5
Deplasare5-0
Cele mai multe goluri marcate
Acasă4
Deplasare3
Cele mai multe goluri primite
Acasă5
Deplasare6
Serii
Victorii3
Înfrângeri4
Penalty-uri
1/ 1
100.00% Transformate
Minute goluri (marcate vs primite)
8–10
0-15
5–8
16-30
4–6
31-45
6–10
46-60
8–9
61-75
8–11
76-90
Marcate Primite
Tactică & disciplină
Minute cartonașe
0Galbene
2Roșii
Goluri Marcate
Peste 0.576%
19 Meciuri
Peste 1.544%
11 Meciuri
Peste 2.528%
7 Meciuri
Peste 3.54%
1 Meciuri
Peste 4.50%
0 Meciuri

Jucători

Nu sunt disponibile date despre jucători

Clasament

Australia - Victoria NPL 2
# Echipa M G P
1 Brunswick Juventus FC 26 50-32 53
2 Melbourne Knights 26 49-24 52
3 Northcote City 26 44-29 49
4 Bulleen Lions 26 50-32 48
5 Melbourne Victory II 26 59-36 46
6 Eltham Redbacks FC 26 58-41 39
7 Melbourne Srbija 26 30-26 39
8 Brunswick City 26 49-51 33
9 North Geelong Warriors 26 37-52 32
10 Langwarrin 26 46-54 30
11 Manningham United Blues 26 38-58 30
12 North Sunshine Eagles 26 35-40 26
13 Western United II 26 46-72 25
14 Port Melbourne 26 14-58 17

Pronosticuri Manningham United Blues – Ponturi Pariuri și Statistici

Cauți pronosticuri pentru Manningham United Blues? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei Manningham United Blues cu ajutorul algoritmului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 33 meciuri în care a evoluat Manningham United Blues, cu o acuratețe a celui mai bun pont de 57.6%. Pronosticurile acoperă Rezultat Final, Sub/Peste, Ambele Echipe Marchează, Scor Corect, xG, Cornere și Posesie.

În sezonul curent din Victoria NPL 2, Manningham United Blues a înregistrat 9 victorii, 3 egaluri și 13 înfrângeri în 25 meciuri, marcând 38 goluri (1.5 pe meci) și primind 55, cu 5 meciuri fără gol primit.

Manningham United Blues are în prezent o valoare de piață estimată de €100.00Th..

NerdyTips este construit pe baza transparenței totale — toate pronosticurile finalizate pentru Manningham United Blues rămân vizibile, astfel încât poți verifica oricând rezultatele noastre. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Manningham United Blues este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.