Liigu sisu juurde
NT Apex AI jõul
Manningham United Blues

Manningham Ennustused, statistika ja vorm

AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.

€100.00Th. Ø 25.0 Victoria NPL 2
33
Ennustatud mängud
57.6%
Ennustatavuse määr
LLLLLD
Hiljutine vorm
1.27
Väravad / mäng
Manningham United Blues: 83% viimasest 12 mängust lõppes üle 2.5 väravaga
Manningham United Blues kaotas viimased 4 mängu
Manningham United Blues kaotas viimases 3 mängus ise väravat löömata
Ennustusi veel pole

Arvutame ennustused umbes 4 päeva enne mängu algust, seega ilmuvad eelseisvad mängud siia peagi.

Viimased mängud

Brunswick Juventus FC vs Manningham United Blues, Victoria NPL 2, algus kell 06:00. Koefitsiendid: 1.30 koduvõit, 6.80 viik, 11.00 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab, koefitsient 1.30, usaldus 5.7/10. Lõppseis 3–0, vihje oli tabamus.
Lõpp
Brunswick Juv.3
Manningham0
▾1.30
▴6.80
▴11.00
1
▾1.30
O2.5
▾1.28
Ei
▾2.05
1
▾1.30
5.7
✓ 1
▾1.305.7
Manningham United Blues vs Melbourne Victory II, Victoria NPL 2, algus kell 06:15. Koefitsiendid: 3.95 koduvõit, 4.50 viik, 1.94 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.27, usaldus 8.0/10. Lõppseis 0–3, vihje oli tabamus.
Lõpp
Manningham0
Melb. Victory II3
▴3.95
▴4.50
▾1.94
2
▾1.94
O2.5
▴1.34
Ei
▾2.80
X2
▾1.27
8.0
✓ X2
▾1.278.0
Eltham Redbacks FC vs Manningham United Blues, Victoria NPL 2, algus kell 11:30. Koefitsiendid: 1.90 koduvõit, 4.10 viik, 4.00 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.33, usaldus 8.0/10. Lõppseis 5–0, vihje oli tabamus.
Lõpp
Eltham Redbacks5
Manningham0
▾1.90
▴4.10
4.00
1
▾1.90
O2.5
▴1.33
Jah
▴1.36
O2.5
▴1.33
8.0
✓ O2.5
▴1.338.0
Manningham United Blues vs Port Melbourne, Victoria NPL 2, algus kell 06:15. Koefitsiendid: 1.34 koduvõit, 5.20 viik, 6.60 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab, koefitsient 1.34, usaldus 4.1/10. Lõppseis 0–1, vihje oli möödalask.
Lõpp
Manningham0
Port Melbourne 21
1.34
5.20
▴6.60
1
1.34
O2.5
▾1.37
Ei
2.27
1
1.34
4.1
1
1.344.1
Manningham United Blues vs Melbourne Knights, Victoria NPL 2, algus kell 06:15. Koefitsiendid: 4.00 koduvõit, 4.20 viik, 1.72 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond lööb värava, koefitsient 1.33, usaldus 5.7/10. Lõppseis 1–5, vihje oli tabamus.
Lõpp
Manningham1
Melb. Knights5
▴4.00
▴4.20
▾1.72
X
▴4.20
O2.5
▾1.52
Jah
▾1.50
HS
▴1.33
5.7
✓ HS
▴1.335.7
Northcote City vs Manningham United Blues, Victoria NPL 2, algus kell 11:30. Koefitsiendid: 1.60 koduvõit, 4.40 viik, 5.00 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab, koefitsient 1.60, usaldus 5.3/10. Lõppseis 3–3, vihje oli möödalask.
Lõpp
Northcote City3
Manningham3
▾1.60
▴4.40
▴5.00
1
▾1.60
O2.5
▾1.44
Jah
▾1.47
1
▾1.60
5.3
1
▾1.605.3
Melbourne Srbija vs Manningham United Blues, Victoria NPL 2, algus kell 09:15. Koefitsiendid: 1.70 koduvõit, 4.50 viik, 4.60 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.18, usaldus 8.0/10. Lõppseis 0–1, vihje oli möödalask.
Lõpp
Melbourne S0
Manningham1
▾1.70
▴4.50
▴4.60
1
▾1.70
O2.5
▾1.38
Jah
▴1.50
1X
▾1.18
8.0
1X
▾1.188.0
North Sunshine Eagles vs Manningham United Blues, Victoria NPL 2, algus kell 06:00. Koefitsiendid: 2.12 koduvõit, 3.80 viik, 3.00 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.35, usaldus 4.3/10. Lõppseis 2–2, vihje oli tabamus.
Lõpp
North Sunshine2
Manningham2
▴2.12
▾3.80
3.00
1
▴2.12
O2.5
▴1.47
Jah
1.40
1X
▾1.35
4.3
✓ 1X
▾1.354.3

Hooaja statistika

Victoria NPL 2 Austraalia · Hooaeg 2026
25Mängud Võidumäär 36%
Näitajate jaotus
Näitaja Kodu Võõrsil Kokku
Mängud131225
Võidud639
Viigid033
Kaotused7613
Löödud väravad211738
Sisse lastud väravad243155
Keskm. löödud väravad1.61.41.5
Keskm. sisse lastud väravad1.82.62.2
Nullimängud325
Mängud väravata336
Rekordid ja seeriad
Suurim võit
Kodu4-0
Võõrsil1-3
Suurim kaotus
Kodu1-5
Võõrsil5-0
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu4
Võõrsil3
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu5
Võõrsil6
Seeriad
Võit3
Kaotus4
Penaltid
1/ 1
100.00% Löödud
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
8–10
0-15
5–8
16-30
4–6
31-45
6–10
46-60
8–9
61-75
8–11
76-90
Löödud Sisse lastud
Taktika ja distsipliin
Kaartide ajastus
0Kollased
2Punased
Löödud väravad
Üle 0.576%
19 mängu
Üle 1.544%
11 mängu
Üle 2.528%
7 mängu
Üle 3.54%
1 mängu
Üle 4.50%
0 mängu

Mängijad

Mängijate andmed puuduvad

Tabel

Austraalia - Victoria NPL 2
# Meeskond M V P
1 Brunswick Juventus FC 26 50-32 53
2 Melbourne Knights 26 49-24 52
3 Northcote City 26 44-29 49
4 Bulleen Lions 26 50-32 48
5 Melbourne Victory II 26 59-36 46
6 Eltham Redbacks FC 26 58-41 39
7 Melbourne Srbija 26 30-26 39
8 Brunswick City 26 49-51 33
9 North Geelong Warriors 26 37-52 32
10 Langwarrin 26 46-54 30
11 Manningham United Blues 26 38-58 30
12 North Sunshine Eagles 26 35-40 26
13 Western United II 26 46-72 25
14 Port Melbourne 26 14-58 17

Manningham United Blues ennustused ja panustamisvihjed

Otsid Manningham United Blues ennustusi? NerdyTips pakub tehisintellektil põhinevaid jalgpallivihjeid meeskonnale Manningham United Blues meie AI-mudeli NT Apex abil. Tänaseks oleme analüüsinud 33 mängu, milles on osalenud Manningham United Blues, parima vihje täpsusega 57.6%. Ennustused hõlmavad lõpptulemust, alla/üle, mõlemad meeskonnad löövad värava, täpset tulemust, xG-d, nurgalööke ja pallivaldamist.

Praegusel Victoria NPL 2 hooajal on Manningham United Blues saavutanud 9 võitu, 3 viiki ja 13 kaotust 25 mängus, lüües 38 väravat (1.5 mängu kohta) ja lastes sisse 55, sealhulgas 5 mängu väravat sisse laskmata.

Manningham United Blues hinnanguline turuväärtus on praegu €100.00Th..

NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud Manningham United Blues ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.

Manningham United Blues on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.