Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
North Geelong Warriors

North Geelong Warriors Pronosticuri, Statistici și Formă

Ponturi de pariuri AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

21
Meciuri analizate
57.1%
Rată de predictibilitate
DLLLLL
Forma recentă
1.33
Goluri / meci
North Geelong Warriors a pierdut ultimele 6 meciuri
North Geelong Warriors nu a marcat în ultimele 5 meciuri
North Geelong Warriors a primit cel puțin un gol în ultimele 9 meciuri
Niciun meci programat

North Geelong Warriors nu are niciun meci programat momentan. Descoperă mai jos rezultatele recente și statisticile sezonului.

Meciuri Recente

Langwarrin vs North Geelong Warriors, Victoria NPL 2, start la 06:00. Cote: 2.15 gazde, 4.30 egal, 3.10 oaspeți. Cel mai bun pont: gazdele câștigă sau egal, cotă 1.38, încredere 8.0/10. Scor final 1–1, pontul a ieșit.
Final
Langwarrin1
North Geelong WarriorsNorth Geelong1
▾2.15
▴4.30
▴3.10
1
▾2.15
O2.5
▾1.25
NG
▾3.20
1X
1.38
8.0
✓ 1X
1.388.0
Brunswick City vs North Geelong Warriors, Victoria NPL 2, start la 08:15. Cote: 2.06 gazde, 4.40 egal, 3.45 oaspeți. Cel mai bun pont: gazdele câștigă sau egal, cotă 1.33, încredere 8.0/10. Scor final 4–0, pontul a ieșit.
Final
Brunswick City4
North Geelong WarriorsNorth Geelong0
▾2.06
▴4.40
3.45
1
▾2.06
O2.5
1.30
NG
▾2.87
1X
1.33
8.0
✓ 1X
1.338.0
Melbourne Srbija vs North Geelong Warriors, Victoria NPL 2, start la 06:00. Cote: 2.05 gazde, 3.90 egal, 3.15 oaspeți. Cel mai bun pont: gazdele câștigă sau egal, cotă 1.33, încredere 8.0/10. Scor final 1–0, pontul a ieșit.
Final
Melbourne SrbijaMelbourne S1
North Geelong WarriorsNorth Geelong 0
▴2.05
▾3.90
▾3.15
1
▴2.05
U3.5
1.81
GG
▾1.39
1X
▴1.33
8.0
✓ 1X
▴1.338.0
North Geelong Warriors vs Bulleen Lions, Victoria NPL 2, start la 08:00. Cote: 3.35 gazde, 4.25 egal, 1.80 oaspeți. Cel mai bun pont: oaspeții câștigă sau egal, cotă 1.28, încredere 6.5/10. Scor final 0–4, pontul a ieșit.
Final
North Geelong WarriorsNorth Geelong0
Bulleen LionsBulleen4
3.35
4.25
1.80
2
1.80
O2.5
1.33
GG
1.37
X2
1.28
6.5
✓ X2
1.286.5
Brunswick Juventus FC vs North Geelong Warriors, Victoria NPL 2, start la 09:00. Cote: 1.61 gazde, 4.65 egal, 4.30 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 2.5 goluri, cotă 1.29, încredere 8.0/10. Scor final 3–0, pontul a ieșit.
Final
Brunswick Juventus FCBrunswick J3
North Geelong WarriorsNorth Geelong0
▾1.61
▴4.65
▴4.30
1
▾1.61
O2.5
▾1.29
GG
▴1.39
O2.5
▾1.29
8.0
✓ O2.5
▾1.298.0
North Geelong Warriors vs Melbourne Victory II, Victoria NPL 2, start la 08:00. Cote: 3.05 gazde, 3.90 egal, 1.90 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 3.5 goluri, cotă 1.57, încredere 8.0/10. Scor final 0–2, pontul nu a ieșit.
Final
North Geelong WarriorsNorth Geelong0
Melbourne Victory IIMelbourne II2
3.05
3.90
1.90
2
1.90
O3.5
1.57
GG
1.25
O3.5
1.57
8.0
O3.5
1.578.0
Eltham Redbacks FC vs North Geelong Warriors, Victoria NPL 2, start la 06:00. Cote: 1.85 gazde, 4.25 egal, 3.20 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 2.5 goluri, cotă 1.33, încredere 8.0/10. Scor final 3–1, pontul a ieșit.
Final
Eltham Redbacks FCEltham Redbacks3
North Geelong WarriorsNorth Geelong1
▾1.85
▴4.25
▴3.20
1
▾1.85
O2.5
▾1.33
GG
▾1.36
O2.5
▾1.33
8.0
✓ O2.5
▾1.338.0
North Geelong Warriors vs Port Melbourne, Victoria NPL 2, start la 08:00. Cote: 1.35 gazde, 5.40 egal, 6.60 oaspeți. Cel mai bun pont: victorie gazde, cotă 1.35, încredere 8.0/10. Scor final 1–1, pontul nu a ieșit.
Final
North Geelong WarriorsNorth Geelong1
Port MelbournePort M 1
1.35
5.40
6.60
1
1.35
O2.5
1.25
NG
2.37
1
1.35
8.0
1
1.358.0

Statistici Sezon

Victoria NPL 2 Australia · Sezon 2026
25Meciuri Procent victorii 36%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri121325
Victorii639
Egaluri112
Înfrângeri5914
Goluri marcate191534
Goluri primite223052
Medie goluri marcate1.61.21.4
Medie goluri primite1.82.32.1
Meciuri fără gol primit314
Meciuri fără gol marcat257
Recorduri & serii
Cea mai mare victorie
Acasă3-0
Deplasare0-2
Cea mai severă înfrângere
Acasă0-4
Deplasare4-0
Cele mai multe goluri marcate
Acasă3
Deplasare4
Cele mai multe goluri primite
Acasă4
Deplasare4
Serii
Victorii3
Înfrângeri6
Penalty-uri
2/ 2
100.00% Transformate
Minute goluri (marcate vs primite)
3–6
0-15
7–11
16-30
5–12
31-45
6–6
46-60
6–7
61-75
7–8
76-90
Marcate Primite
Tactică & disciplină
Minute cartonașe
61-751
1Galbene
4Roșii
Goluri Marcate
Peste 0.572%
18 Meciuri
Peste 1.540%
10 Meciuri
Peste 2.520%
5 Meciuri
Peste 3.54%
1 Meciuri
Peste 4.50%
0 Meciuri

Jucători

Nu sunt disponibile date despre jucători

Clasament

Australia - Victoria NPL 2
# Echipa M G P
1 Brunswick Juventus FC 26 50-32 53
2 Melbourne Knights 26 49-24 52
3 Northcote City 26 44-29 49
4 Bulleen Lions 26 50-32 48
5 Melbourne Victory II 26 59-36 46
6 Eltham Redbacks FC 26 58-41 39
7 Melbourne Srbija 26 30-26 39
8 Brunswick City 26 49-51 33
9 North Geelong Warriors 26 37-52 32
10 Langwarrin 26 46-54 30
11 Manningham United Blues 26 38-58 30
12 North Sunshine Eagles 26 35-40 26
13 Western United II 26 46-72 25
14 Port Melbourne 26 14-58 17

Pronosticuri North Geelong Warriors – Ponturi Pariuri și Statistici

Cauți pronosticuri pentru North Geelong Warriors? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei North Geelong Warriors cu ajutorul algoritmului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 21 meciuri în care a evoluat North Geelong Warriors, cu o acuratețe a celui mai bun pont de 57.1%. Pronosticurile acoperă Rezultat Final, Sub/Peste, Ambele Echipe Marchează, Scor Corect, xG, Cornere și Posesie.

În sezonul curent din Victoria NPL 2, North Geelong Warriors a înregistrat 9 victorii, 2 egaluri și 14 înfrângeri în 25 meciuri, marcând 34 goluri (1.4 pe meci) și primind 52, cu 4 meciuri fără gol primit.

NerdyTips este construit pe baza transparenței totale — toate pronosticurile finalizate pentru North Geelong Warriors rămân vizibile, astfel încât poți verifica oricând rezultatele noastre. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

North Geelong Warriors este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.