Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
Skála

Skála Pronosticuri, statistici și formă

Ponturi AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

€505.00Th. Ø 25.0 Meistaradeildin
41
Meciuri analizate
73.2%
Predictibilitate
WDDLDD
Forma recentă
1.33
Goluri / meci
Skála nu a câștigat în ultimele 6 meciuri
Skála a marcat în ultimele 8 meciuri
Ambele echipe au marcat în ultimele 6 meciuri ale echipei Skála
Încă nu avem pronosticuri

Calculăm pronosticurile cu aproximativ 4 zile înainte de meci, așa că meciurile următoare vor apărea aici în curând.

Meciuri recente

EB / Streymur vs Skala, Meistaradeildin, start la 15:00. Cote: 3.00 gazde, 3.00 egal, 2.25 oaspeți. Best Tip: victorie oaspeți sau egal, cotă 1.32, încredere 2.4/10. Scor final 0–2, pontul a ieșit.
Final
Streymur 0
Skala2
▴3.00
▾3.00
▴2.25
X2
▾1.32
O2.5
▴1.60
NG
▴2.40
X2
▾1.32
2.4
✓ X2
▾1.322.4
Skala vs AB, Meistaradeildin, start la 15:00. Cote: 2.35 gazde, 3.35 egal, 2.85 oaspeți. Best Tip: victorie gazde sau egal, cotă 1.40, încredere 8.0/10. Scor final 1–1, pontul a ieșit.
Final
Skala1
AB1
▴2.35
▾3.35
▾2.85
1
▴2.35
O2.5
▴1.66
NG
▾2.32
1X
▴1.40
8.0
✓ 1X
▴1.408.0
B36 Torshavn vs Skala, Meistaradeildin, start la 15:00. Cote: 1.67 gazde, 4.10 egal, 4.55 oaspeți. Best Tip: victorie gazde, cotă 1.67, încredere 6.0/10. Scor final 3–3, pontul nu a ieșit.
Final
B36 Torshavn3
Skala3
1.67
4.10
▴4.55
1
1.67
O2.5
1.60
GG
▴1.65
1
1.67
6.0
1
1.676.0
Skala vs NSI Runavik, Meistaradeildin, start la 15:00. Cote: 5.10 gazde, 4.30 egal, 1.50 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.42, încredere 8.0/10. Scor final 1–2, pontul a ieșit.
Final
Skala1
NSI Runavik2
▾5.10
▾4.30
▴1.50
2
▴1.50
O2.5
▾1.42
GG
▾1.55
O2.5
▾1.42
8.0
✓ O2.5
▾1.428.0
KI Klaksvik vs Skala, Meistaradeildin, start la 18:30. Cote: 1.17 gazde, 7.30 egal, 15.00 oaspeți. Best Tip: gazdele câștigă la cel puțin 2 goluri diferență, cotă 1.67, încredere 6.6/10. Scor final 2–2, pontul nu a ieșit.
Final
Klaksvik2
Skala2
▾1.17
▴7.30
▴15.00
1
▾1.17
O2.5
▴1.39
GG
▴2.22
H1
1.67
6.6
H1
1.676.6
Skala vs HB Torshavn, Meistaradeildin, start la 18:30. Cote: 4.60 gazde, 4.10 egal, 1.58 oaspeți. Best Tip: victorie oaspeți, cotă 1.58, încredere 8.0/10. Scor final 2–2, pontul nu a ieșit.
Final
Skala2
HB Torshavn 22
▴4.60
▴4.10
▾1.58
2
▾1.58
O2.5
▾1.55
GG
▾1.57
2
▾1.58
8.0
2
▾1.588.0
Skala vs 07 Vestur, Meistaradeildin, start la 17:15. Cote: 1.90 gazde, 3.50 egal, 3.70 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.74, încredere 3.3/10. Scor final 1–1, pontul nu a ieșit.
Final
Skala1
07 Vestur1
▴1.90
▾3.50
▾3.70
1
▴1.90
O2.5
▴1.74
NG
▴2.10
O2.5
▴1.74
3.3
O2.5
▴1.743.3
B68 vs Skala, Meistaradeildin, start la 17:15. Cote: 2.60 gazde, 3.50 egal, 2.32 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.65, încredere 3.9/10. Scor final 0–1, pontul nu a ieșit.
Final
B680
Skala1
▾2.60
3.50
▴2.32
2
▴2.32
O2.5
▴1.65
GG
▴1.57
O2.5
▴1.65
3.9
O2.5
▴1.653.9

Statistici sezon

Meistaradeildin Insulele Feroe · Sezon 2026
27Meciuri Procent victorii 22%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri141327
Victorii426
Egaluri5510
Înfrângeri5611
Goluri marcate181432
Goluri primite212243
Medie goluri marcate1.31.11.2
Medie goluri primite1.51.71.6
Meciuri fără gol primit347
Meciuri fără gol marcat145
Recorduri și serii
Cea mai mare victorie
Acasă2-1
Deplasare0-2
Cea mai severă înfrângere
Acasă1-4
Deplasare4-0
Cele mai multe goluri marcate
Acasă3
Deplasare3
Cele mai multe goluri primite
Acasă4
Deplasare4
Serii
Victorii2
Înfrângeri4
Penalty-uri
5/ 6
83.33% Transformate
Minute goluri (marcate vs primite)
4–9
0-15
3–7
16-30
5–9
31-45
2–7
46-60
10–2
61-75
10–7
76-90
Marcate Primite
Tactică și disciplină
Minute cartonașe
0-152
16-304
31-4510
46-6010
61-7513
76-9011
55Galbene
1Roșii
Goluri marcate
Peste 0.581%
22 Meciuri
Peste 1.530%
8 Meciuri
Peste 2.57%
2 Meciuri
Peste 3.50%
0 Meciuri
Peste 4.50%
0 Meciuri

Jucători

Nu sunt disponibile date despre jucători

Clasament

Insulele Feroe - Meistaradeildin
# Echipa M G P
1 NSI Runavik 27 54-28 58
2 KI Klaksvik 27 51-22 52
3 HB Torshavn 27 47-35 45
4 Vikingur Gota 27 38-28 43
5 B36 Torshavn 27 41-36 42
6 Skála 27 32-43 28
7 AB 27 34-47 28
8 EB / Streymur 27 30-44 27
9 07 Vestur 27 26-44 25
10 B68 27 27-53 20
Promotion - Champions League (Qualification) Promotion - Conference League (Qualification) Relegation - 1. Deild

Pronosticuri și ponturi Skála

Cauți pronosticuri pentru Skála? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei Skála cu ajutorul modelului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 41 meciuri în care a evoluat Skála, cu o acuratețe Best Tip de 73.2%. Pronosticurile acoperă rezultatul final, sub/peste goluri, GG, scorul corect, xG, cornerele și posesia.

În sezonul curent din Meistaradeildin, Skála a înregistrat 6 victorii, 10 egaluri și 11 înfrângeri în 27 meciuri, marcând 32 goluri (1.2 pe meci) și primind 43, cu 7 meciuri fără gol primit.

Skála are în prezent o valoare de piață estimată de €505.00Th..

NerdyTips se bazează pe transparență totală — toate pronosticurile pentru meciurile încheiate ale echipei Skála rămân vizibile, ca să ne poți verifica oricând rezultatele. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Skála este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.