Prijeđi na sadržaj
Pokreće NT Apex AI
Skála

Skála Prognoze, statistike i forma

AI tipovi za klađenje, statistika i forma — ažurira se svakodnevno.

€505.00Th. Ø 25.0 Meistaradeildin
41
Broj prognoza
73.2%
Predvidljivost
WDDLDD
Nedavna forma
1.33
Prosjek golova
Skála je bez pobjede u 6 susreta zaredom
Skála zabija u 8 susreta zaredom
Skála: oba tima daju gol u 6 susreta zaredom
Još nema prognoza

Prognoze izračunavamo otprilike 4 dana prije početka utakmice, pa će se nadolazeće utakmice uskoro pojaviti ovdje.

Zadnje utakmice

EB / Streymur vs Skala, Meistaradeildin, početak u 15:00. Kvote: 3.00 domaćin, 3.00 neriješeno, 2.25 gost. Best Tip: gost ne gubi, kvota 1.32, povjerenje 2.4/10. Konačni rezultat 0–2, tip pogođen.
Kraj
Streymur 0
Skala2
▴3.00
▾3.00
▴2.25
X2
▾1.32
O2.5
▴1.60
NG
▴2.40
X2
▾1.32
2.4
✓ X2
▾1.322.4
Skala vs AB, Meistaradeildin, početak u 15:00. Kvote: 2.35 domaćin, 3.35 neriješeno, 2.85 gost. Best Tip: domaćin ne gubi, kvota 1.40, povjerenje 8.0/10. Konačni rezultat 1–1, tip pogođen.
Kraj
Skala1
AB1
▴2.35
▾3.35
▾2.85
1
▴2.35
O2.5
▴1.66
NG
▾2.32
1X
▴1.40
8.0
✓ 1X
▴1.408.0
B36 Torshavn vs Skala, Meistaradeildin, početak u 15:00. Kvote: 1.67 domaćin, 4.10 neriješeno, 4.55 gost. Best Tip: pobjeda domaćina, kvota 1.67, povjerenje 6.0/10. Konačni rezultat 3–3, tip promašen.
Kraj
B36 Torshavn3
Skala3
1.67
4.10
▴4.55
1
1.67
O2.5
1.60
GG
▴1.65
1
1.67
6.0
1
1.676.0
Skala vs NSI Runavik, Meistaradeildin, početak u 15:00. Kvote: 5.10 domaćin, 4.30 neriješeno, 1.50 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u utakmici, kvota 1.42, povjerenje 8.0/10. Konačni rezultat 1–2, tip pogođen.
Kraj
Skala1
NSI Runavik2
▾5.10
▾4.30
▴1.50
2
▴1.50
O2.5
▾1.42
GG
▾1.55
O2.5
▾1.42
8.0
✓ O2.5
▾1.428.0
KI Klaksvik vs Skala, Meistaradeildin, početak u 18:30. Kvote: 1.17 domaćin, 7.30 neriješeno, 15.00 gost. Best Tip: domaćin pobjeđuje s najmanje 2 gola razlike, kvota 1.67, povjerenje 6.6/10. Konačni rezultat 2–2, tip promašen.
Kraj
Klaksvik2
Skala2
▾1.17
▴7.30
▴15.00
1
▾1.17
O2.5
▴1.39
GG
▴2.22
H1
1.67
6.6
H1
1.676.6
Skala vs HB Torshavn, Meistaradeildin, početak u 18:30. Kvote: 4.60 domaćin, 4.10 neriješeno, 1.58 gost. Best Tip: pobjeda gostiju, kvota 1.58, povjerenje 8.0/10. Konačni rezultat 2–2, tip promašen.
Kraj
Skala2
HB Torshavn 22
▴4.60
▴4.10
▾1.58
2
▾1.58
O2.5
▾1.55
GG
▾1.57
2
▾1.58
8.0
2
▾1.588.0
Skala vs 07 Vestur, Meistaradeildin, početak u 17:15. Kvote: 1.90 domaćin, 3.50 neriješeno, 3.70 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u utakmici, kvota 1.74, povjerenje 3.3/10. Konačni rezultat 1–1, tip promašen.
Kraj
Skala1
07 Vestur1
▴1.90
▾3.50
▾3.70
1
▴1.90
O2.5
▴1.74
NG
▴2.10
O2.5
▴1.74
3.3
O2.5
▴1.743.3
B68 vs Skala, Meistaradeildin, početak u 17:15. Kvote: 2.60 domaćin, 3.50 neriješeno, 2.32 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u utakmici, kvota 1.65, povjerenje 3.9/10. Konačni rezultat 0–1, tip promašen.
Kraj
B680
Skala1
▾2.60
3.50
▴2.32
2
▴2.32
O2.5
▴1.65
GG
▴1.57
O2.5
▴1.65
3.9
O2.5
▴1.653.9

Statistika sezone

Meistaradeildin Farski Otoci · Sezona 2026
27Utakmice Postotak pobjeda 22%
Pregled učinka
Statistika Domaćin Gost Ukupno
Utakmice141327
Pobjede426
Remiji5510
Porazi5611
Postignuti golovi181432
Primljeni golovi212243
Prosjek postignutih golova1.31.11.2
Prosjek primljenih golova1.51.71.6
Čiste mreže347
Bez postignutog gola145
Rekordi i nizovi
Najveća pobjeda
Domaćin2-1
Gost0-2
Najteži poraz
Domaćin1-4
Gost4-0
Najviše postignutih golova
Domaćin3
Gost3
Najviše primljenih golova
Domaćin4
Gost4
Nizovi
Pobjede2
Porazi4
Jedanaesterci
5/ 6
83.33% realiziranih
Vrijeme golova (postignuti vs primljeni)
4–9
0-15
3–7
16-30
5–9
31-45
2–7
46-60
10–2
61-75
10–7
76-90
Postignuti Primljeni
Taktika i disciplina
Vrijeme kartona
0-152
16-304
31-4510
46-6010
61-7513
76-9011
55Žuti
1Crveni
Postignuti golovi
Više od 0.581%
22 utakmica
Više od 1.530%
8 utakmica
Više od 2.57%
2 utakmica
Više od 3.50%
0 utakmica
Više od 4.50%
0 utakmica

Igrači

Nema dostupnih podataka o igračima

Tablica

Farski Otoci - Meistaradeildin
# Momčad U G B
1 NSI Runavik 27 54-28 58
2 KI Klaksvik 27 51-22 52
3 HB Torshavn 27 47-35 45
4 Vikingur Gota 27 38-28 43
5 B36 Torshavn 27 41-36 42
6 Skála 27 32-43 28
7 AB 27 34-47 28
8 EB / Streymur 27 30-44 27
9 07 Vestur 27 26-44 25
10 B68 27 27-53 20
Promotion - Champions League (Qualification) Promotion - Conference League (Qualification) Relegation - 1. Deild

Skála — prognoze i tipovi za klađenje

Tražiš prognoze za Skála? NerdyTips nudi nogometne tipove za Skála koje generira naš AI model NT Apex. Do sada smo analizirali 41 utakmica u kojima je igrala momčad Skála, uz točnost Best Tip prognoza od 73.2%. Prognoze pokrivaju konačni ishod, više/manje golova, oba tima daju gol, točan rezultat, xG, kornere i posjed lopte.

U tekućoj sezoni Meistaradeildin, Skála bilježi 6 pobjeda, 10 remija i 11 poraza u 27 utakmica, uz 32 postignutih golova (1.2 po utakmici) i 43 primljenih, te 7 utakmica bez primljenog gola.

Skála trenutno ima procijenjenu tržišnu vrijednost od €505.00Th..

NerdyTips se temelji na potpunoj transparentnosti — sve završene prognoze za Skála ostaju vidljive, pa u svakom trenutku možeš provjeriti naš učinak. Za prognoze nadolazećih utakmica potrebna je pretplata.

Skála je tek jedna od tisuća momčadi koje svakodnevno analiziramo — istraži naše nogometne prognoze za više od 700 liga.