1. Domů
  2. Ligy
  3. Steve Biko
Steve Biko

Steve Biko Tipy, statistiky a forma

Tržní hodnota: -
KEY INSIGHT Steve Biko měl v posledních 12 zápasech under 3.5 gólu
TREND Steve Biko neměl v posledních 24 zápasech žádnou červenou kartu

Aktuální forma

WWLWL
7 Predikované zápasy
57.14% Míra úspěšnosti

AI predikce

Poháněno NerdyTips

12:30

Ukončeno
GPA
GPA
1 : 0
Steve Biko
Steve Biko
2.45
2.7
3.1

X2

1.45

U2.5

1.41

NO

1.47

U2.5

1.41
5/10

12:30

Ukončeno
Steve Biko
Steve Biko
2 : 1
Hawks
Hawks
2.4
2.7
3.3

1

2.4

U1.5

2.02

NO

1.48

U1.5

2.02
5/10

12:30

Ukončeno
Hart Acedemy
Hart Acedemy
1 : 0
Steve Biko
Steve Biko
2.15
2.88
3.65

X

2.88

U2.5

1.47

NO

1.5

U2.5

1.47
3.7/10

11:30

Ukončeno
Steve Biko
Steve Biko
1 : 0
Greater Tomorrow
Greater T
2.4
2.7
3.4

1

2.4

U2.5

1.34

NO

1.5

U2.5

1.34
3.2/10

11:30

Ukončeno
Steve Biko
Steve Biko
1 : 0
Team Rhino
Team Rhino red card
2.48
2.72
2.95

X

2.72

U1.5

2.04

NO

1.52

U1.5

2.04
5/10

11:30

Ukončeno
Real B
Real de Banjul
2 : 1
Steve Biko
Steve Biko
1.85
3
4.6

1

1.85

U2.5

1.38

NO

1.5

U2.5

1.38
2.1/10

11:00

Ukončeno
Steve Biko
Steve Biko
0 : 0
BST Galaxy
BST Galaxy
2.38
2.9
3.05

X

2.9

U2.5

1.41

NO

1.52

U2.5

1.41
3.5/10

11:00

Ukončeno
Brikama U
Brikama United
2 : 1
Steve Biko
Steve Biko
2.57
2.8
2.95

2

2.95

U2.5

1.36

NO

1.54

U2.5

1.36
4.3/10

Tipy a předpovědi pro Steve Biko

Hledáte tipy na Steve Biko? NerdyTips nabízí fotbalové tipy pro Steve Biko generované umělou inteligencí pomocí našeho algoritmu NT Apex. Dosud jsme analyzovali 7 zápasů s účastí Steve Biko s úspěšností nejlepšího tipu 57.14%. Tipy zahrnují Konečný výsledek, Under/Over, Oba týmy skórují, Správné skóre, xG, Rohy a Držení míče.

V aktuální sezóně GFA League zaznamenal Steve Biko 4 výher, 10 remíz a 8 proher v 22 zápasech, vstřelil 16 gólů (0.7 na zápas) a inkasoval 20, přičemž udržel 8 čistých kont.

Aktuální odhadovaná tržní hodnota Steve Biko činí -.

NerdyTips staví na plné transparentnosti — všechny dokončené tipy na Steve Biko zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii výsledků. Tipy na nadcházející zápasy vyžadují předplatné.

GFA LeagueGambia • Sezóna 2025
Přehled výkonů
StatDomácíHostéCelkem
Zápasy111122
Výhry314
Remízy4610
Prohry448
Vstřelené góly8816
Obdržené góly101020
Průměr vstřelených gólů0.70.70.7
Průměr obdržených gólů0.90.90.9
Čistá konta448
Bez vstřeleného gólu459
Rekordy a série
Nejvyšší výhra
Domácí 2-1
Hosté 0-2
Nejtěžší porážka
Domácí 0-2
Hosté 2-1
Nejvíce vstřelených gólů
Domácí 2
Hosté 2
Nejvíce inkasovaných gólů
Domácí 2
Hosté 2
Série
Výhry 2
Prohry 3
Penalty
3 / 3
100.00% Proměněné
Časování gólů (vstřelené vs inkasované)
Taktika a disciplína
Časování karet
0 Žluté
0 Červené
Sázky Over / Under
Over 0.5 59%
13 Zápasy
Over 1.5 14%
3 Zápasy
Over 2.5 0%
0 Zápasy
Over 3.5 0%
0 Zápasy
Over 4.5 0%
0 Zápasy
Nejsou k dispozici žádná data o hráčích