Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
Ternana U19

Ternana U19 Pronosticuri, statistici și formă

Ponturi AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

11
Meciuri analizate
81.8%
Predictibilitate
DLLWLW
Forma recentă
1.67
Goluri / meci
Ternana U19 nu a câștigat în deplasare în ultimele 6 meciuri
Ternana U19 nu a primit cartonaș roșu în ultimele 40 meciuri
Încă nu avem pronosticuri

Calculăm pronosticurile cu aproximativ 4 zile înainte de meci, așa că meciurile următoare vor apărea aici în curând.

Meciuri recente

Ternana U19 vs Pescara U19, Campionato Primavera - 2, start la 14:00. Cote: 2.55 gazde, 3.60 egal, 2.43 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.61, încredere 6.5/10. Scor final 2–2, pontul a ieșit.
Final
Ternana U192
Pescara U192
▾2.55
▴3.60
▴2.43
2
▴2.43
O2.5
▾1.61
GG
▾1.52
O2.5
▾1.61
6.5
✓ O2.5
▾1.616.5
Spezia U19 vs Ternana U19, Campionato Primavera - 2, start la 14:00. Cote: 1.77 gazde, 3.75 egal, 3.65 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.55, încredere 4.5/10. Scor final 2–1, pontul a ieșit.
Final
Spezia U192
Ternana U191
▾1.77
▴3.75
▾3.65
1
▾1.77
O2.5
1.55
GG
▴1.56
O2.5
1.55
4.5
✓ O2.5
1.554.5
Ternana U19 vs Empoli U19, Campionato Primavera - 2, start la 10:30. Cote: 5.10 gazde, 4.55 egal, 1.55 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.55, încredere 2.7/10. Scor final 1–4, pontul a ieșit.
Final
Ternana U191
Empoli U194
▾5.10
▾4.55
▴1.55
2
▴1.55
O2.5
▾1.55
NG
▴2.17
O2.5
▾1.55
2.7
✓ O2.5
▾1.552.7
Ternana U19 vs Benevento U19, Campionato Primavera - 2, start la 10:30. Cote: 2.07 gazde, 3.75 egal, 3.15 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.62, încredere 6.6/10. Scor final 2–1, pontul a ieșit.
Final
Ternana U192
Benevento U191
▴2.07
▾3.75
▴3.15
1
▴2.07
O2.5
▴1.62
GG
1.57
O2.5
▴1.62
6.6
✓ O2.5
▴1.626.6
Palermo U19 vs Ternana U19, Campionato Primavera - 2, start la 13:00. Cote: 2.25 gazde, 3.90 egal, 3.30 oaspeți. Best Tip: victorie gazde sau egal, cotă 1.32, încredere 3.2/10. Scor final 1–0, pontul a ieșit.
Final
Palermo U191
Ternana U190
▾2.25
▴3.90
▴3.30
1
▾2.25
O2.5
▾1.68
GG
▴1.67
1X
▾1.32
3.2
✓ 1X
▾1.323.2
Ternana U19 vs Pisa U19, Campionato Primavera - 2, start la 10:00. Cote: 2.70 gazde, 3.50 egal, 2.55 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.58, încredere 2.4/10. Scor final 4–3, pontul a ieșit.
Final
Ternana U194
Pisa U193
▾2.70
▾3.50
▴2.55
X
▾3.50
O2.5
▾1.58
GG
▾1.51
O2.5
▾1.58
2.4
✓ O2.5
▾1.582.4
Salernitana U19 vs Ternana U19, Campionato Primavera - 2, start la 14:00. Cote: 2.38 gazde, 3.35 egal, 2.55 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.58, încredere 2.4/10. Scor final 2–2, pontul a ieșit.
Final
Salernitana U192
Ternana U192
2.38
3.35
2.55
X2
1.43
O2.5
1.58
GG
1.50
O2.5
1.58
2.4
✓ O2.5
1.582.4
Ternana U19 vs Crotone U19, Campionato Primavera - 2, start la 10:00. Cote: 1.67 gazde, 4.00 egal, 4.10 oaspeți. Best Tip: cel puțin 3 goluri, cotă 1.57, încredere 1.1/10. Scor final 1–1, pontul nu a ieșit.
Final
Ternana U191
Crotone U191
▴1.67
▴4.00
▾4.10
1X
▴1.20
O2.5
▾1.57
GG
▾1.57
O2.5
▾1.57
1.1
O2.5
▾1.571.1

Statistici sezon

Campionato Primavera - 2 Italia · Sezon 2025
29Meciuri Procent victorii 38%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri141529
Victorii8311
Egaluri448
Înfrângeri2810
Goluri marcate331649
Goluri primite242852
Medie goluri marcate2.41.11.7
Medie goluri primite1.71.91.8
Meciuri fără gol primit415
Meciuri fără gol marcat044
Recorduri și serii
Cea mai mare victorie
Acasă6-1
Deplasare1-3
Cea mai severă înfrângere
Acasă2-5
Deplasare5-0
Cele mai multe goluri marcate
Acasă6
Deplasare3
Cele mai multe goluri primite
Acasă5
Deplasare5
Serii
Victorii3
Înfrângeri2
Penalty-uri
1/ 1
100.00% Transformate
Minute goluri (marcate vs primite)
8–8
0-15
9–3
16-30
14–5
31-45
3–8
46-60
4–13
61-75
10–15
76-90
Marcate Primite
Tactică și disciplină
Minute cartonașe
0Galbene
0Roșii
Goluri marcate
Peste 0.586%
25 Meciuri
Peste 1.541%
12 Meciuri
Peste 2.521%
6 Meciuri
Peste 3.514%
4 Meciuri
Peste 4.53%
1 Meciuri

Jucători

Nu sunt disponibile date despre jucători

Pronosticuri și ponturi Ternana U19

Cauți pronosticuri pentru Ternana U19? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei Ternana U19 cu ajutorul modelului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 11 meciuri în care a evoluat Ternana U19, cu o acuratețe Best Tip de 81.8%. Pronosticurile acoperă rezultatul final, sub/peste goluri, GG, scorul corect, xG, cornerele și posesia.

În sezonul curent din Campionato Primavera - 2, Ternana U19 a înregistrat 11 victorii, 8 egaluri și 10 înfrângeri în 29 meciuri, marcând 49 goluri (1.7 pe meci) și primind 52, cu 5 meciuri fără gol primit.

NerdyTips se bazează pe transparență totală — toate pronosticurile pentru meciurile încheiate ale echipei Ternana U19 rămân vizibile, ca să ne poți verifica oricând rezultatele. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Ternana U19 este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.