Ugrás a tartalomra
Az NT Apex AI-modellel
Ternana U19

Ternana U19 Tippek, statisztikák és forma

AI-alapú fogadási tippek, statisztikák és forma — naponta frissítve.

11
Elemzett mérkőzések
81.8%
Kiszámíthatóság
DLLWLW
Legutóbbi forma
1.67
Gólok / mérkőzés
Ternana U19 idegenben nyeretlen az utóbbi 6 mérkőzésen
Ternana U19 nem kapott piros lapot az utóbbi 40 mérkőzésen
Még nincsenek tippek

A tippeket nagyjából 4 nappal a kezdés előtt számoljuk ki, így a következő meccsek hamarosan itt lesznek.

Legutóbbi meccsek

Ternana U19 vs Pescara U19, Campionato Primavera - 2, kezdés 14:00. Odds: hazai 2.55, döntetlen 3.60, vendég 2.43. Best Tip: legalább 3 gól a meccsen, odds 1.61, megbízhatóság 6.5/10. Végeredmény 2–2, a tipp bejött.
Vége
Ternana U192
Pescara U192
▾2.55
▴3.60
▴2.43
2
▴2.43
O2.5
▾1.61
Igen
▾1.52
O2.5
▾1.61
6.5
✓ O2.5
▾1.616.5
Spezia U19 vs Ternana U19, Campionato Primavera - 2, kezdés 14:00. Odds: hazai 1.77, döntetlen 3.75, vendég 3.65. Best Tip: legalább 3 gól a meccsen, odds 1.55, megbízhatóság 4.5/10. Végeredmény 2–1, a tipp bejött.
Vége
Spezia U192
Ternana U191
▾1.77
▴3.75
▾3.65
1
▾1.77
O2.5
1.55
Igen
▴1.56
O2.5
1.55
4.5
✓ O2.5
1.554.5
Ternana U19 vs Empoli U19, Campionato Primavera - 2, kezdés 10:30. Odds: hazai 5.10, döntetlen 4.55, vendég 1.55. Best Tip: legalább 3 gól a meccsen, odds 1.55, megbízhatóság 2.7/10. Végeredmény 1–4, a tipp bejött.
Vége
Ternana U191
Empoli U194
▾5.10
▾4.55
▴1.55
2
▴1.55
O2.5
▾1.55
Nem
▴2.17
O2.5
▾1.55
2.7
✓ O2.5
▾1.552.7
Ternana U19 vs Benevento U19, Campionato Primavera - 2, kezdés 10:30. Odds: hazai 2.07, döntetlen 3.75, vendég 3.15. Best Tip: legalább 3 gól a meccsen, odds 1.62, megbízhatóság 6.6/10. Végeredmény 2–1, a tipp bejött.
Vége
Ternana U192
Benevento U191
▴2.07
▾3.75
▴3.15
1
▴2.07
O2.5
▴1.62
Igen
1.57
O2.5
▴1.62
6.6
✓ O2.5
▴1.626.6
Palermo U19 vs Ternana U19, Campionato Primavera - 2, kezdés 13:00. Odds: hazai 2.25, döntetlen 3.90, vendég 3.30. Best Tip: hazai vagy döntetlen, odds 1.32, megbízhatóság 3.2/10. Végeredmény 1–0, a tipp bejött.
Vége
Palermo U191
Ternana U190
▾2.25
▴3.90
▴3.30
1
▾2.25
O2.5
▾1.68
Igen
▴1.67
1X
▾1.32
3.2
✓ 1X
▾1.323.2
Ternana U19 vs Pisa U19, Campionato Primavera - 2, kezdés 10:00. Odds: hazai 2.70, döntetlen 3.50, vendég 2.55. Best Tip: legalább 3 gól a meccsen, odds 1.58, megbízhatóság 2.4/10. Végeredmény 4–3, a tipp bejött.
Vége
Ternana U194
Pisa U193
▾2.70
▾3.50
▴2.55
X
▾3.50
O2.5
▾1.58
Igen
▾1.51
O2.5
▾1.58
2.4
✓ O2.5
▾1.582.4
Salernitana U19 vs Ternana U19, Campionato Primavera - 2, kezdés 14:00. Odds: hazai 2.38, döntetlen 3.35, vendég 2.55. Best Tip: legalább 3 gól a meccsen, odds 1.58, megbízhatóság 2.4/10. Végeredmény 2–2, a tipp bejött.
Vége
Salernitana U192
Ternana U192
2.38
3.35
2.55
X2
1.43
O2.5
1.58
Igen
1.50
O2.5
1.58
2.4
✓ O2.5
1.582.4
Ternana U19 vs Crotone U19, Campionato Primavera - 2, kezdés 10:00. Odds: hazai 1.67, döntetlen 4.00, vendég 4.10. Best Tip: legalább 3 gól a meccsen, odds 1.57, megbízhatóság 1.1/10. Végeredmény 1–1, a tipp nem jött be.
Vége
Ternana U191
Crotone U191
▴1.67
▴4.00
▾4.10
1X
▴1.20
O2.5
▾1.57
Igen
▾1.57
O2.5
▾1.57
1.1
O2.5
▾1.571.1

Szezonstatisztikák

Campionato Primavera - 2 Olaszország · Szezon 2025
29Mérkőzések Győzelmi arány 38%
Teljesítmény elemzése
Statisztika Hazai Vendég Összesen
Mérkőzések141529
Győzelmek8311
Döntetlenek448
Vereségek2810
Lőtt gólok331649
Kapott gólok242852
Lőtt gólok átlaga2.41.11.7
Kapott gólok átlaga1.71.91.8
Kapott gól nélküli mérkőzések415
Gól nélküli mérkőzések044
Rekordok és sorozatok
Legnagyobb győzelem
Hazai6-1
Vendég1-3
Legnagyobb vereség
Hazai2-5
Vendég5-0
Legtöbb lőtt gól
Hazai6
Vendég3
Legtöbb kapott gól
Hazai5
Vendég5
Sorozatok
Győzelmek3
Vereségek2
Tizenegyesek
1/ 1
100.00% Értékesített
Gólok időpontja (lőtt vs kapott)
8–8
0-15
9–3
16-30
14–5
31-45
3–8
46-60
4–13
61-75
10–15
76-90
Lőtt Kapott
Taktika és fegyelem
Lapok időpontja
0Sárga
0Piros
Lőtt gólok
Több mint 0.586%
25 Mérkőzések
Több mint 1.541%
12 Mérkőzések
Több mint 2.521%
6 Mérkőzések
Több mint 3.514%
4 Mérkőzések
Több mint 4.53%
1 Mérkőzések

Játékosok

Nincsenek elérhető játékosadatok

Ternana U19 – tippek és fogadási előrejelzések

Ternana U19 tippeket keresel? A NerdyTips AI-alapú foci tippeket kínál Ternana U19-mérkőzésekre, saját modellünk, az NT Apex segítségével. Eddig 11 Ternana U19-mérkőzést elemeztünk, a Best Tip találati aránya 81.8%. A tippek a következő fogadástípusokat fedik le: végeredmény, több/kevesebb gól, mindkét csapat gólt szerez, pontos eredmény, xG, szögletek és labdabirtoklás.

Az aktuális Campionato Primavera - 2 idényben Ternana U19 mérlege 29 mérkőzés után 11 győzelem, 8 döntetlen és 10 vereség; 49 lőtt gól (meccsenként 1.7), 52 kapott gól és 5 kapott gól nélküli mérkőzés.

A NerdyTips a teljes átláthatóság elvére épül — minden lezárt Ternana U19-tipp látható marad, így bármikor ellenőrizheted korábbi eredményeinket. A közelgő mérkőzések tippjeihez előfizetés szükséges.

Ternana U19 csak egy a több ezer csapat közül, amelyeket naponta elemzünk — fedezd fel a több mint 700 ligát lefedő foci tippjeinket.