Prijeđi na sadržaj
Pokreće NT Apex AI
Ternana U19

Ternana U19 Prognoze, statistike i forma

AI tipovi za klađenje, statistika i forma — ažurira se svakodnevno.

11
Broj prognoza
81.8%
Predvidljivost
DLLWLW
Nedavna forma
1.67
Prosjek golova
Ternana U19 je bez pobjede u gostima u 6 susreta zaredom
Ternana U19 ne dobiva crveni karton u 40 susreta zaredom
Još nema prognoza

Prognoze izračunavamo otprilike 4 dana prije početka utakmice, pa će se nadolazeće utakmice uskoro pojaviti ovdje.

Zadnje utakmice

Ternana U19 vs Pescara U19, Campionato Primavera - 2, početak u 14:00. Kvote: 2.55 domaćin, 3.60 neriješeno, 2.43 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u utakmici, kvota 1.61, povjerenje 6.5/10. Konačni rezultat 2–2, tip pogođen.
Kraj
Ternana U192
Pescara U192
▾2.55
▴3.60
▴2.43
2
▴2.43
O2.5
▾1.61
GG
▾1.52
O2.5
▾1.61
6.5
✓ O2.5
▾1.616.5
Spezia U19 vs Ternana U19, Campionato Primavera - 2, početak u 14:00. Kvote: 1.77 domaćin, 3.75 neriješeno, 3.65 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u utakmici, kvota 1.55, povjerenje 4.5/10. Konačni rezultat 2–1, tip pogođen.
Kraj
Spezia U192
Ternana U191
▾1.77
▴3.75
▾3.65
1
▾1.77
O2.5
1.55
GG
▴1.56
O2.5
1.55
4.5
✓ O2.5
1.554.5
Ternana U19 vs Empoli U19, Campionato Primavera - 2, početak u 10:30. Kvote: 5.10 domaćin, 4.55 neriješeno, 1.55 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u utakmici, kvota 1.55, povjerenje 2.7/10. Konačni rezultat 1–4, tip pogođen.
Kraj
Ternana U191
Empoli U194
▾5.10
▾4.55
▴1.55
2
▴1.55
O2.5
▾1.55
NG
▴2.17
O2.5
▾1.55
2.7
✓ O2.5
▾1.552.7
Ternana U19 vs Benevento U19, Campionato Primavera - 2, početak u 10:30. Kvote: 2.07 domaćin, 3.75 neriješeno, 3.15 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u utakmici, kvota 1.62, povjerenje 6.6/10. Konačni rezultat 2–1, tip pogođen.
Kraj
Ternana U192
Benevento U191
▴2.07
▾3.75
▴3.15
1
▴2.07
O2.5
▴1.62
GG
1.57
O2.5
▴1.62
6.6
✓ O2.5
▴1.626.6
Palermo U19 vs Ternana U19, Campionato Primavera - 2, početak u 13:00. Kvote: 2.25 domaćin, 3.90 neriješeno, 3.30 gost. Best Tip: domaćin ne gubi, kvota 1.32, povjerenje 3.2/10. Konačni rezultat 1–0, tip pogođen.
Kraj
Palermo U191
Ternana U190
▾2.25
▴3.90
▴3.30
1
▾2.25
O2.5
▾1.68
GG
▴1.67
1X
▾1.32
3.2
✓ 1X
▾1.323.2
Ternana U19 vs Pisa U19, Campionato Primavera - 2, početak u 10:00. Kvote: 2.70 domaćin, 3.50 neriješeno, 2.55 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u utakmici, kvota 1.58, povjerenje 2.4/10. Konačni rezultat 4–3, tip pogođen.
Kraj
Ternana U194
Pisa U193
▾2.70
▾3.50
▴2.55
X
▾3.50
O2.5
▾1.58
GG
▾1.51
O2.5
▾1.58
2.4
✓ O2.5
▾1.582.4
Salernitana U19 vs Ternana U19, Campionato Primavera - 2, početak u 14:00. Kvote: 2.38 domaćin, 3.35 neriješeno, 2.55 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u utakmici, kvota 1.58, povjerenje 2.4/10. Konačni rezultat 2–2, tip pogođen.
Kraj
Salernitana U192
Ternana U192
2.38
3.35
2.55
X2
1.43
O2.5
1.58
GG
1.50
O2.5
1.58
2.4
✓ O2.5
1.582.4
Ternana U19 vs Crotone U19, Campionato Primavera - 2, početak u 10:00. Kvote: 1.67 domaćin, 4.00 neriješeno, 4.10 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u utakmici, kvota 1.57, povjerenje 1.1/10. Konačni rezultat 1–1, tip promašen.
Kraj
Ternana U191
Crotone U191
▴1.67
▴4.00
▾4.10
1X
▴1.20
O2.5
▾1.57
GG
▾1.57
O2.5
▾1.57
1.1
O2.5
▾1.571.1

Statistika sezone

Campionato Primavera - 2 Italija · Sezona 2025
29Utakmice Postotak pobjeda 38%
Pregled učinka
Statistika Domaćin Gost Ukupno
Utakmice141529
Pobjede8311
Remiji448
Porazi2810
Postignuti golovi331649
Primljeni golovi242852
Prosjek postignutih golova2.41.11.7
Prosjek primljenih golova1.71.91.8
Čiste mreže415
Bez postignutog gola044
Rekordi i nizovi
Najveća pobjeda
Domaćin6-1
Gost1-3
Najteži poraz
Domaćin2-5
Gost5-0
Najviše postignutih golova
Domaćin6
Gost3
Najviše primljenih golova
Domaćin5
Gost5
Nizovi
Pobjede3
Porazi2
Jedanaesterci
1/ 1
100.00% realiziranih
Vrijeme golova (postignuti vs primljeni)
8–8
0-15
9–3
16-30
14–5
31-45
3–8
46-60
4–13
61-75
10–15
76-90
Postignuti Primljeni
Taktika i disciplina
Vrijeme kartona
0Žuti
0Crveni
Postignuti golovi
Više od 0.586%
25 utakmica
Više od 1.541%
12 utakmica
Više od 2.521%
6 utakmica
Više od 3.514%
4 utakmica
Više od 4.53%
1 utakmica

Igrači

Nema dostupnih podataka o igračima

Ternana U19 — prognoze i tipovi za klađenje

Tražiš prognoze za Ternana U19? NerdyTips nudi nogometne tipove za Ternana U19 koje generira naš AI model NT Apex. Do sada smo analizirali 11 utakmica u kojima je igrala momčad Ternana U19, uz točnost Best Tip prognoza od 81.8%. Prognoze pokrivaju konačni ishod, više/manje golova, oba tima daju gol, točan rezultat, xG, kornere i posjed lopte.

U tekućoj sezoni Campionato Primavera - 2, Ternana U19 bilježi 11 pobjeda, 8 remija i 10 poraza u 29 utakmica, uz 49 postignutih golova (1.7 po utakmici) i 52 primljenih, te 5 utakmica bez primljenog gola.

NerdyTips se temelji na potpunoj transparentnosti — sve završene prognoze za Ternana U19 ostaju vidljive, pa u svakom trenutku možeš provjeriti naš učinak. Za prognoze nadolazećih utakmica potrebna je pretplata.

Ternana U19 je tek jedna od tisuća momčadi koje svakodnevno analiziramo — istraži naše nogometne prognoze za više od 700 liga.