Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
Teungueth

Teungueth Pronosticuri, statistici și formă

Ponturi AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

€3.19m Ø 21.6 Ligue 1
35
Meciuri analizate
80.0%
Predictibilitate
LLDWDW
Forma recentă
0.67
Goluri / meci
Teungueth a avut sub 2.5 goluri în 100% din ultimele 12 meciuri
Teungueth nu a primit cartonaș roșu în ultimele 40 meciuri
Cel puțin o echipă nu a marcat în ultimele 14 meciuri ale echipei Teungueth
Încă nu avem pronosticuri

Calculăm pronosticurile cu aproximativ 4 zile înainte de meci, așa că meciurile următoare vor apărea aici în curând.

Meciuri recente

DSC vs Teungueth, Ligue 1, start la 18:00. Cote: 3.20 gazde, 2.70 egal, 2.55 oaspeți. Best Tip: cel puțin o echipă nu marchează, cotă 1.43, încredere 5.0/10. Scor final 0–0, pontul a ieșit.
Final
DSC0
Teungueth0
▴3.20
2.70
▾2.55
2
▾2.55
U2.5
1.27
NG
▾1.43
NG
▾1.43
5.0
✓ NG
▾1.435.0
Wally Daan vs Teungueth, Ligue 1, start la 18:00. Cote: 2.82 gazde, 2.52 egal, 3.20 oaspeți. Best Tip: cel mult 2 goluri, cotă 1.26, încredere 5.0/10. Scor final 0–1, pontul a ieșit.
Final
Wally Daan0
Teungueth1
▾2.82
▾2.52
▴3.20
2
▴3.20
U2.5
1.26
NG
▾1.41
U2.5
1.26
5.0
✓ U2.5
1.265.0
Ouakam vs Teungueth, Ligue 1, start la 18:00. Cote: 3.30 gazde, 2.95 egal, 2.55 oaspeți. Best Tip: cel mult 1 gol, cotă 1.76, încredere 7.0/10. Scor final 0–0, pontul a ieșit.
Final
Ouakam0
Teungueth0
▴3.30
▾2.95
▴2.55
2
▴2.55
U1.5
1.76
NG
▴1.36
U1.5
1.76
7.0
✓ U1.5
1.767.0
Teungueth vs HLM, Ligue 1, start la 18:00. Cote: 2.10 gazde, 2.65 egal, 4.25 oaspeți. Best Tip: cel puțin o echipă nu marchează, cotă 1.37, încredere 5.0/10. Scor final 1–0, pontul a ieșit.
Final
Teungueth1
HLM0
▴2.10
▾2.65
▾4.25
1
▴2.10
U1.5
▾1.85
NG
▾1.37
NG
▾1.37
5.0
✓ NG
▾1.375.0
AS Camberene vs Teungueth, Ligue 1, start la 18:00. Cote: 3.70 gazde, 2.60 egal, 2.35 oaspeți. Best Tip: cel puțin o echipă nu marchează, cotă 1.37, încredere 5.0/10. Scor final 0–1, pontul a ieșit.
Final
AS Camberene0
Teungueth1
▾3.70
▾2.60
▴2.35
2
▴2.35
U1.5
▾1.82
NG
▾1.37
NG
▾1.37
5.0
✓ NG
▾1.375.0
Pikine vs Teungueth, Ligue 1, start la 16:30. Cote: 2.87 gazde, 2.42 egal, 3.20 oaspeți. Best Tip: cel puțin o echipă nu marchează, cotă 1.32, încredere 5.0/10. Scor final 0–2, pontul a ieșit.
Final
Pikine0
Teungueth2
2.87
2.42
3.20
2
3.20
U1.5
1.75
NG
1.32
NG
1.32
5.0
✓ NG
1.325.0
Teungueth vs DSC, Ligue 1, start la 16:30. Cote: 2.46 gazde, 2.60 egal, 3.75 oaspeți. Best Tip: cel mult 2 goluri, cotă 1.23, încredere 5.0/10. Scor final 2–0, pontul a ieșit.
Final
Teungueth2
DSC0
▾2.46
▾2.60
▴3.75
1
▾2.46
U2.5
1.23
NG
▴1.41
U2.5
1.23
5.0
✓ U2.5
1.235.0
Teungueth vs Wally Daan, Ligue 1, start la 16:30. Cote: 2.50 gazde, 2.95 egal, 3.55 oaspeți. Best Tip: cel puțin o echipă nu marchează, cotă 1.41, încredere 5.0/10. Scor final 0–0, pontul a ieșit.
Final
Teungueth0
Wally Daan0
▾2.50
▾2.95
▴3.55
1
▾2.50
U1.5
1.83
NG
▴1.41
NG
▴1.41
5.0
✓ NG
▴1.415.0
Teungueth vs Sonacos, Ligue 1, start la 18:00. Cote: 1.80 gazde, 3.00 egal, 4.50 oaspeți. Best Tip: cel mult 2 goluri, cotă 1.37, încredere 3.4/10. Scor final 1–0, pontul a ieșit.
Final
Teungueth1
Sonacos0
1.80
3.00
4.50
2
4.50
U2.5
1.37
NG
1.50
U2.5
1.37
3.4
✓ U2.5
1.373.4
Teungueth vs Diambars, Ligue 1, start la 17:30. Cote: 1.59 gazde, 3.00 egal, 7.00 oaspeți. Best Tip: victorie gazde, cotă 1.59, încredere 6.5/10. Scor final 2–1, pontul a ieșit.
Final
Teungueth2
Diambars1
1.59
3.00
7.00
1
1.59
U2.5
1.44
NG
1.45
1
1.59
6.5
✓ 1
1.596.5

Statistici sezon

CAF Champions League Lume · Sezon 2026
3Meciuri Procent victorii 67%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri213
Victorii112
Egaluri000
Înfrângeri101
Goluri marcate112
Goluri primite202
Medie goluri marcate0.51.00.7
Medie goluri primite1.00.00.7
Meciuri fără gol primit112
Meciuri fără gol marcat101
Recorduri și serii
Cea mai mare victorie
Acasă1-0
Deplasare0-1
Cea mai severă înfrângere
Acasă0-2
Deplasare-
Cele mai multe goluri marcate
Acasă1
Deplasare1
Cele mai multe goluri primite
Acasă2
Deplasare0
Serii
Victorii2
Înfrângeri0
Minute goluri (marcate vs primite)
0–1
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
1–1
46-60
0–0
61-75
1–0
76-90
Marcate Primite
Tactică și disciplină
Minute cartonașe
0Galbene
0Roșii
Goluri marcate
Peste 0.567%
2 Meciuri
Peste 1.50%
0 Meciuri
Peste 2.50%
0 Meciuri
Peste 3.50%
0 Meciuri
Peste 4.50%
0 Meciuri

Jucători

Nu sunt disponibile date despre jucători

Clasament

Senegal - Ligue 1
# Echipa M G P
1 Jaraaf 3 5-2 7
2 HLM 3 6-4 7
3 Génération Foot 3 3-0 5
4 Guédiawaye 3 2-1 5
5 Gorée 2 2-0 4
6 Wally Daan 3 2-1 4
7 Diambars 3 1-1 4
8 AJEL 3 1-1 3
9 Stade de Mbour 3 2-3 2
10 Casa Sport 3 2-4 2
11 Pikine 3 1-4 2
12 Teungueth 1 1-1 1
13 DSC 2 1-2 1
14 Essamaye 2 0-1 1
15 La Linguère 2 0-2 1
16 Ouakam 1 1-3 0
Promotion - CAF Champions League (Qualification) Relegation

Pronosticuri și ponturi Teungueth

Cauți pronosticuri pentru Teungueth? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei Teungueth cu ajutorul modelului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 35 meciuri în care a evoluat Teungueth, cu o acuratețe Best Tip de 80.0%. Pronosticurile acoperă rezultatul final, sub/peste goluri, GG, scorul corect, xG, cornerele și posesia.

În sezonul curent din CAF Champions League, Teungueth a înregistrat 2 victorii, 0 egaluri și 1 înfrângeri în 3 meciuri, marcând 2 goluri (0.7 pe meci) și primind 2, cu 2 meciuri fără gol primit.

Teungueth are în prezent o valoare de piață estimată de €3.19m.

NerdyTips se bazează pe transparență totală — toate pronosticurile pentru meciurile încheiate ale echipei Teungueth rămân vizibile, ca să ne poți verifica oricând rezultatele. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Teungueth este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.