Μετάβαση στο περιεχόμενο
Με την υποστήριξη του NT Apex AI
Teungueth

Teungueth Προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα

AI προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα — ενημερώνονται καθημερινά.

€3.19m Ø 21.6 Ligue 1
35
Αγώνες με προγνωστικά
80.0%
Δείκτης προβλεψιμότητας
LLDWDW
Πρόσφατη φόρμα
0.67
Γκολ / αγώνα
Teungueth είχε under 2.5 γκολ στο 100% των τελευταίων 12 αγώνων
Teungueth δεν είχε κόκκινες κάρτες στους τελευταίους 40 αγώνες
Teungueth: τουλάχιστον μία ομάδα δεν σκόραρε στους τελευταίους 14 αγώνες
Δεν υπάρχουν ακόμη προγνωστικά

Υπολογίζουμε τα προγνωστικά περίπου 4 ημέρες πριν από τη σέντρα, οπότε οι επόμενοι αγώνες θα εμφανιστούν εδώ σύντομα.

Πρόσφατοι αγώνες

DSC vs Teungueth, Ligue 1, έναρξη στις 18:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 3.20, ισοπαλία 2.70, φιλοξενούμενη 2.55. Best Tip: να μη σκοράρει τουλάχιστον μία ομάδα, απόδοση 1.43, εμπιστοσύνη 5.0/10. Τελικό σκορ 0–0, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
DSC0
Teungueth0
▴3.20
2.70
▾2.55
2
▾2.55
U2.5
1.27
NG
▾1.43
NG
▾1.43
5.0
✓ NG
▾1.435.0
Wally Daan vs Teungueth, Ligue 1, έναρξη στις 18:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 2.82, ισοπαλία 2.52, φιλοξενούμενη 3.20. Best Tip: το πολύ 2 γκολ, απόδοση 1.26, εμπιστοσύνη 5.0/10. Τελικό σκορ 0–1, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Wally Daan0
Teungueth1
▾2.82
▾2.52
▴3.20
2
▴3.20
U2.5
1.26
NG
▾1.41
U2.5
1.26
5.0
✓ U2.5
1.265.0
Ouakam vs Teungueth, Ligue 1, έναρξη στις 18:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 3.30, ισοπαλία 2.95, φιλοξενούμενη 2.55. Best Tip: το πολύ 1 γκολ, απόδοση 1.76, εμπιστοσύνη 7.0/10. Τελικό σκορ 0–0, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Ouakam0
Teungueth0
▴3.30
▾2.95
▴2.55
2
▴2.55
U1.5
1.76
NG
▴1.36
U1.5
1.76
7.0
✓ U1.5
1.767.0
Teungueth vs HLM, Ligue 1, έναρξη στις 18:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 2.10, ισοπαλία 2.65, φιλοξενούμενη 4.25. Best Tip: να μη σκοράρει τουλάχιστον μία ομάδα, απόδοση 1.37, εμπιστοσύνη 5.0/10. Τελικό σκορ 1–0, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Teungueth1
HLM0
▴2.10
▾2.65
▾4.25
1
▴2.10
U1.5
▾1.85
NG
▾1.37
NG
▾1.37
5.0
✓ NG
▾1.375.0
AS Camberene vs Teungueth, Ligue 1, έναρξη στις 18:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 3.70, ισοπαλία 2.60, φιλοξενούμενη 2.35. Best Tip: να μη σκοράρει τουλάχιστον μία ομάδα, απόδοση 1.37, εμπιστοσύνη 5.0/10. Τελικό σκορ 0–1, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
AS Camberene0
Teungueth1
▾3.70
▾2.60
▴2.35
2
▴2.35
U1.5
▾1.82
NG
▾1.37
NG
▾1.37
5.0
✓ NG
▾1.375.0
Pikine vs Teungueth, Ligue 1, έναρξη στις 16:30. Αποδόσεις: γηπεδούχος 2.87, ισοπαλία 2.42, φιλοξενούμενη 3.20. Best Tip: να μη σκοράρει τουλάχιστον μία ομάδα, απόδοση 1.32, εμπιστοσύνη 5.0/10. Τελικό σκορ 0–2, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Pikine0
Teungueth2
2.87
2.42
3.20
2
3.20
U1.5
1.75
NG
1.32
NG
1.32
5.0
✓ NG
1.325.0
Teungueth vs DSC, Ligue 1, έναρξη στις 16:30. Αποδόσεις: γηπεδούχος 2.46, ισοπαλία 2.60, φιλοξενούμενη 3.75. Best Tip: το πολύ 2 γκολ, απόδοση 1.23, εμπιστοσύνη 5.0/10. Τελικό σκορ 2–0, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Teungueth2
DSC0
▾2.46
▾2.60
▴3.75
1
▾2.46
U2.5
1.23
NG
▴1.41
U2.5
1.23
5.0
✓ U2.5
1.235.0
Teungueth vs Wally Daan, Ligue 1, έναρξη στις 16:30. Αποδόσεις: γηπεδούχος 2.50, ισοπαλία 2.95, φιλοξενούμενη 3.55. Best Tip: να μη σκοράρει τουλάχιστον μία ομάδα, απόδοση 1.41, εμπιστοσύνη 5.0/10. Τελικό σκορ 0–0, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Teungueth0
Wally Daan0
▾2.50
▾2.95
▴3.55
1
▾2.50
U1.5
1.83
NG
▴1.41
NG
▴1.41
5.0
✓ NG
▴1.415.0
Teungueth vs Sonacos, Ligue 1, έναρξη στις 18:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 1.80, ισοπαλία 3.00, φιλοξενούμενη 4.50. Best Tip: το πολύ 2 γκολ, απόδοση 1.37, εμπιστοσύνη 3.4/10. Τελικό σκορ 1–0, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Teungueth1
Sonacos0
1.80
3.00
4.50
2
4.50
U2.5
1.37
NG
1.50
U2.5
1.37
3.4
✓ U2.5
1.373.4
Teungueth vs Diambars, Ligue 1, έναρξη στις 17:30. Αποδόσεις: γηπεδούχος 1.59, ισοπαλία 3.00, φιλοξενούμενη 7.00. Best Tip: νίκη γηπεδούχου, απόδοση 1.59, εμπιστοσύνη 6.5/10. Τελικό σκορ 2–1, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Teungueth2
Diambars1
1.59
3.00
7.00
1
1.59
U2.5
1.44
NG
1.45
1
1.59
6.5
✓ 1
1.596.5

Στατιστικά σεζόν

CAF Champions League Κόσμος · Σεζόν 2026
3Αγώνες Ποσοστό νικών 67%
Ανάλυση απόδοσης
Στατιστικό Εντός έδρας Εκτός έδρας Σύνολο
Αγώνες213
Νίκες112
Ισοπαλίες000
Ήττες101
Γκολ υπέρ112
Γκολ κατά202
Μ.Ο. γκολ υπέρ0.51.00.7
Μ.Ο. γκολ κατά1.00.00.7
Χωρίς παθητικό112
Αγώνες χωρίς γκολ101
Ρεκόρ & σερί
Μεγαλύτερη νίκη
Εντός έδρας1-0
Εκτός έδρας0-1
Βαρύτερη ήττα
Εντός έδρας0-2
Εκτός έδρας-
Περισσότερα γκολ υπέρ
Εντός έδρας1
Εκτός έδρας1
Περισσότερα γκολ κατά
Εντός έδρας2
Εκτός έδρας0
Σερί
Νίκες2
Ήττες0
Χρονισμός γκολ (υπέρ vs κατά)
0–1
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
1–1
46-60
0–0
61-75
1–0
76-90
Υπέρ Κατά
Τακτική & πειθαρχία
Χρονισμός καρτών
0Κίτρινες
0Κόκκινες
Γκολ που σημειώθηκαν
Over 0.567%
2 Αγώνες
Over 1.50%
0 Αγώνες
Over 2.50%
0 Αγώνες
Over 3.50%
0 Αγώνες
Over 4.50%
0 Αγώνες

Παίκτες

Δεν υπάρχουν διαθέσιμα δεδομένα παικτών

Βαθμολογία

Σενεγάλη - Ligue 1
# Ομάδα Α Γ Β
1 Jaraaf 3 5-2 7
2 HLM 3 6-4 7
3 Génération Foot 3 3-0 5
4 Guédiawaye 3 2-1 5
5 Gorée 2 2-0 4
6 Wally Daan 3 2-1 4
7 Diambars 3 1-1 4
8 AJEL 3 1-1 3
9 Stade de Mbour 3 2-3 2
10 Casa Sport 3 2-4 2
11 Pikine 3 1-4 2
12 Teungueth 1 1-1 1
13 DSC 2 1-2 1
14 Essamaye 2 0-1 1
15 La Linguère 2 0-2 1
16 Ouakam 1 1-3 0
Promotion - CAF Champions League (Qualification) Relegation

Teungueth: προγνωστικά και αναλύσεις

Ψάχνεις προγνωστικά για Teungueth; Το NerdyTips δίνει AI προγνωστικά ποδοσφαίρου για την ομάδα Teungueth μέσα από το μοντέλο μας, το NT Apex. Μέχρι σήμερα έχουμε αναλύσει 35 αγώνες της ομάδας Teungueth, με ευστοχία στο Best Tip 80.0%. Τα προγνωστικά καλύπτουν τελικό αποτέλεσμα, Under/Over, GG/NG, ακριβές σκορ, xG, κόρνερ & κατοχή μπάλας.

Στη φετινή σεζόν της CAF Champions League, η Teungueth κατέγραψε 2 νίκες, 0 ισοπαλίες και 1 ήττες σε 3 αγώνες, σκοράροντας 2 γκολ (0.7 ανά αγώνα) με 2 κατά και 2 αγώνες χωρίς παθητικό.

Η Teungueth έχει αυτή τη στιγμή εκτιμώμενη αγοραία αξία €3.19m.

Το NerdyTips βασίζεται στην πλήρη διαφάνεια — όλα τα ολοκληρωμένα προγνωστικά για Teungueth παραμένουν ορατά, ώστε να μπορείς να επαληθεύσεις το ιστορικό μας ανά πάσα στιγμή. Τα προγνωστικά για επερχόμενους αγώνες απαιτούν συνδρομή.

Η ομάδα Teungueth είναι μόνο μία από τις χιλιάδες ομάδες που αναλύουμε καθημερινά — εξερεύνησε τα προγνωστικά ποδοσφαίρου μας για περισσότερα από 700 πρωταθλήματα.