Przejdź do treści
Oparte na NT Apex AI
Teungueth

Teungueth Typy, statystyki i forma

Typy bukmacherskie AI, statystyki i forma — aktualizowane codziennie.

€3.19m Ø 21.6 Ligue 1
35
Mecze z typem
80.0%
Skuteczność typów
LLDWDW
Ostatnia forma
0.67
Gole / mecz
Teungueth: poniżej 2,5 gola w 100% z ostatnich 12 meczów
Teungueth bez czerwonej kartki w ostatnich 40 meczach
Teungueth: co najmniej jedna drużyna bez gola od 14 meczów
Na razie brak typów

Typy obliczamy mniej więcej 4 dni przed meczem, więc nadchodzące mecze wkrótce pojawią się tutaj.

Ostatnie mecze

DSC vs Teungueth, Ligue 1, początek o 18:00. Kursy: 3.20 gospodarze, 2.70 remis, 2.55 goście. Best Tip: przynajmniej jedna drużyna nie strzeli gola, kurs 1.43, pewność 5.0/10. Wynik końcowy 0–0, typ trafiony.
Koniec
DSC0
Teungueth0
▴3.20
2.70
▾2.55
2
▾2.55
U2.5
1.27
Nie
▾1.43
No BTTS
▾1.43
5.0
✓ No BTTS
▾1.435.0
Wally Daan vs Teungueth, Ligue 1, początek o 18:00. Kursy: 2.82 gospodarze, 2.52 remis, 3.20 goście. Best Tip: maksymalnie 2 gole w meczu, kurs 1.26, pewność 5.0/10. Wynik końcowy 0–1, typ trafiony.
Koniec
Wally Daan0
Teungueth1
▾2.82
▾2.52
▴3.20
2
▴3.20
U2.5
1.26
Nie
▾1.41
U2.5
1.26
5.0
✓ U2.5
1.265.0
Ouakam vs Teungueth, Ligue 1, początek o 18:00. Kursy: 3.30 gospodarze, 2.95 remis, 2.55 goście. Best Tip: maksymalnie 1 gol w meczu, kurs 1.76, pewność 7.0/10. Wynik końcowy 0–0, typ trafiony.
Koniec
Ouakam0
Teungueth0
▴3.30
▾2.95
▴2.55
2
▴2.55
U1.5
1.76
Nie
▴1.36
U1.5
1.76
7.0
✓ U1.5
1.767.0
Teungueth vs HLM, Ligue 1, początek o 18:00. Kursy: 2.10 gospodarze, 2.65 remis, 4.25 goście. Best Tip: przynajmniej jedna drużyna nie strzeli gola, kurs 1.37, pewność 5.0/10. Wynik końcowy 1–0, typ trafiony.
Koniec
Teungueth1
HLM0
▴2.10
▾2.65
▾4.25
1
▴2.10
U1.5
▾1.85
Nie
▾1.37
No BTTS
▾1.37
5.0
✓ No BTTS
▾1.375.0
AS Camberene vs Teungueth, Ligue 1, początek o 18:00. Kursy: 3.70 gospodarze, 2.60 remis, 2.35 goście. Best Tip: przynajmniej jedna drużyna nie strzeli gola, kurs 1.37, pewność 5.0/10. Wynik końcowy 0–1, typ trafiony.
Koniec
AS Camberene0
Teungueth1
▾3.70
▾2.60
▴2.35
2
▴2.35
U1.5
▾1.82
Nie
▾1.37
No BTTS
▾1.37
5.0
✓ No BTTS
▾1.375.0
Pikine vs Teungueth, Ligue 1, początek o 16:30. Kursy: 2.87 gospodarze, 2.42 remis, 3.20 goście. Best Tip: przynajmniej jedna drużyna nie strzeli gola, kurs 1.32, pewność 5.0/10. Wynik końcowy 0–2, typ trafiony.
Koniec
Pikine0
Teungueth2
2.87
2.42
3.20
2
3.20
U1.5
1.75
Nie
1.32
No BTTS
1.32
5.0
✓ No BTTS
1.325.0
Teungueth vs DSC, Ligue 1, początek o 16:30. Kursy: 2.46 gospodarze, 2.60 remis, 3.75 goście. Best Tip: maksymalnie 2 gole w meczu, kurs 1.23, pewność 5.0/10. Wynik końcowy 2–0, typ trafiony.
Koniec
Teungueth2
DSC0
▾2.46
▾2.60
▴3.75
1
▾2.46
U2.5
1.23
Nie
▴1.41
U2.5
1.23
5.0
✓ U2.5
1.235.0
Teungueth vs Wally Daan, Ligue 1, początek o 16:30. Kursy: 2.50 gospodarze, 2.95 remis, 3.55 goście. Best Tip: przynajmniej jedna drużyna nie strzeli gola, kurs 1.41, pewność 5.0/10. Wynik końcowy 0–0, typ trafiony.
Koniec
Teungueth0
Wally Daan0
▾2.50
▾2.95
▴3.55
1
▾2.50
U1.5
1.83
Nie
▴1.41
No BTTS
▴1.41
5.0
✓ No BTTS
▴1.415.0
Teungueth vs Sonacos, Ligue 1, początek o 18:00. Kursy: 1.80 gospodarze, 3.00 remis, 4.50 goście. Best Tip: maksymalnie 2 gole w meczu, kurs 1.37, pewność 3.4/10. Wynik końcowy 1–0, typ trafiony.
Koniec
Teungueth1
Sonacos0
1.80
3.00
4.50
2
4.50
U2.5
1.37
Nie
1.50
U2.5
1.37
3.4
✓ U2.5
1.373.4
Teungueth vs Diambars, Ligue 1, początek o 17:30. Kursy: 1.59 gospodarze, 3.00 remis, 7.00 goście. Best Tip: wygrana gospodarzy, kurs 1.59, pewność 6.5/10. Wynik końcowy 2–1, typ trafiony.
Koniec
Teungueth2
Diambars1
1.59
3.00
7.00
1
1.59
U2.5
1.44
Nie
1.45
1
1.59
6.5
✓ 1
1.596.5

Statystyki sezonu

CAF Champions League Świat · Sezon 2026
3Mecze Procent zwycięstw 67%
Analiza formy
Statystyka U siebie Na wyjeździe Łącznie
Mecze213
Zwycięstwa112
Remisy000
Porażki101
Gole strzelone112
Gole stracone202
Średnia goli strzelonych0.51.00.7
Średnia goli straconych1.00.00.7
Mecze bez straty gola112
Mecze bez strzelonego gola101
Rekordy i serie
Najwyższe zwycięstwo
U siebie1-0
Na wyjeździe0-1
Najwyższa porażka
U siebie0-2
Na wyjeździe-
Najwięcej strzelonych goli
U siebie1
Na wyjeździe1
Najwięcej straconych goli
U siebie2
Na wyjeździe0
Serie
Zwycięstwa2
Porażki0
Minuty goli (strzelone vs stracone)
0–1
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
1–1
46-60
0–0
61-75
1–0
76-90
Strzelone Stracone
Taktyka i dyscyplina
Minuty kartek
0Żółte
0Czerwone
Gole strzelone
Powyżej 0.567%
2 meczów
Powyżej 1.50%
0 meczów
Powyżej 2.50%
0 meczów
Powyżej 3.50%
0 meczów
Powyżej 4.50%
0 meczów

Zawodnicy

Brak dostępnych danych o zawodnikach

Tabela

Senegal - Ligue 1
# Drużyna M G P
1 Jaraaf 3 5-2 7
2 HLM 3 6-4 7
3 Génération Foot 3 3-0 5
4 Guédiawaye 3 2-1 5
5 Gorée 2 2-0 4
6 Wally Daan 3 2-1 4
7 Diambars 3 1-1 4
8 AJEL 3 1-1 3
9 Stade de Mbour 3 2-3 2
10 Casa Sport 3 2-4 2
11 Pikine 3 1-4 2
12 Teungueth 1 1-1 1
13 DSC 2 1-2 1
14 Essamaye 2 0-1 1
15 La Linguère 2 0-2 1
16 Ouakam 1 1-3 0
Promotion - CAF Champions League (Qualification) Relegation

Typy bukmacherskie i prognozy na Teungueth

Szukasz typów na Teungueth? NerdyTips oferuje generowane przez AI typy piłkarskie na Teungueth – tworzy je nasz model NT Apex. Mamy już za sobą analizę 35 meczów z udziałem Teungueth, a skuteczność Best Tip wynosi 80.0%. Typy obejmują wynik końcowy, powyżej/poniżej, obie drużyny strzelą gola, dokładny wynik, xG, rzuty rożne i posiadanie piłki.

W bieżącym sezonie CAF Champions League Teungueth ma bilans 2-0-1 (zwycięstwa – remisy – porażki) w 3 meczach, przy 2 golach strzelonych (0.7 na mecz) i 2 straconych oraz 2 czystych kontach.

Szacunkowa aktualna wartość rynkowa Teungueth wynosi €3.19m.

NerdyTips opiera się na pełnej przejrzystości — wszystkie zakończone typy na Teungueth pozostają widoczne, dzięki czemu możesz w każdej chwili zweryfikować nasze wyniki. Typy na nadchodzące mecze wymagają subskrypcji.

Teungueth to tylko jedna z tysięcy drużyn, które codziennie analizujemy — sprawdź nasze typy piłkarskie z ponad 700 lig.