Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
UCV

UCV Pronosticuri, statistici și formă

Ponturi AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

€5.85m Ø 27.7 Primera División
106
Meciuri analizate
62.3%
Predictibilitate
WDLDWW
Forma recentă
1.33
Goluri / meci
UCV este neînvinsă pe teren propriu în ultimele 5 meciuri
Încă nu avem pronosticuri

Calculăm pronosticurile cu aproximativ 4 zile înainte de meci, așa că meciurile următoare vor apărea aici în curând.

Meciuri recente

UCV vs Portuguesa FC, Primera División, start la 20:30. Cote: 1.81 gazde, 3.50 egal, 4.80 oaspeți. Best Tip: cel mult 3 goluri, cotă 1.32, încredere 8.0/10. Scor final 0–0, pontul a ieșit.
Final
UCV0
Portuguesa (Ven)0
▾1.81
▴3.50
▴4.80
1
▾1.81
U3.5
▾1.32
NG
▾1.85
U3.5
▾1.32
8.0
✓ U3.5
▾1.328.0
Deportivo Tachira FC vs UCV, Primera División, start la 23:00. Cote: 1.61 gazde, 4.10 egal, 4.95 oaspeți. Best Tip: victorie gazde, cotă 1.61, încredere 7.8/10. Scor final 4–1, pontul a ieșit.
Final
Dep. Tachira4
UCV1
▾1.61
▴4.10
▴4.95
1
▾1.61
O1.5
▾1.21
GG
▾1.69
1
▾1.61
7.8
✓ 1
▾1.617.8
UCV vs Carabobo FC, Primera División, start la 21:00. Cote: 3.15 gazde, 3.20 egal, 2.25 oaspeți. Best Tip: cel mult 3 goluri, cotă 1.27, încredere 8.0/10. Scor final 1–1, pontul a ieșit.
Final
UCV1
Carabobo1
▾3.15
▴3.20
▴2.25
X2
▴1.33
U3.5
▾1.27
NG
▾1.95
U3.5
▴1.27
8.0
✓ U3.5
▴1.278.0
UCV vs Anzoategui FC, Primera División, start la 00:30. Cote: 1.60 gazde, 3.90 egal, 4.80 oaspeți. Best Tip: cel mult 3 goluri, cotă 1.42, încredere 6.0/10. Scor final 1–0, pontul a ieșit.
Final
UCV1
Anzoategui FC0
▾1.60
▴3.90
▴4.80
X2
▴2.25
U3.5
▾1.42
NG
▾2.00
U3.5
▴1.42
6.0
✓ U3.5
▴1.426.0
Deportivo La Guaira vs UCV, Primera División, start la 22:30. Cote: 1.90 gazde, 3.50 egal, 4.35 oaspeți. Best Tip: cel puțin 2 goluri, cotă 1.29, încredere 6.3/10. Scor final 0–2, pontul a ieșit.
Final
La Guaira0
UCV2
▴1.90
▾3.50
▾4.35
X2
1.93
O1.5
▴1.29
GG
▾1.78
O1.5
▾1.29
6.3
✓ O1.5
▾1.296.3
UCV vs Puerto Cabello, Primera División, start la 00:00. Cote: 3.10 gazde, 3.10 egal, 2.30 oaspeți. Best Tip: victorie oaspeți sau egal, cotă 1.31, încredere 7.8/10. Scor final 0–0, pontul a ieșit.
Final
UCV0
Puerto Cabello0
▴3.10
3.10
▾2.30
2
▾2.30
U3.5
▾1.26
NG
▾1.96
X2
▾1.31
7.8
✓ X2
▾1.317.8
Estudiantes de Merida FC vs UCV, Primera División, start la 23:00. Cote: 2.28 gazde, 3.15 egal, 3.05 oaspeți. Best Tip: cel mult 3 goluri, cotă 1.27, încredere 5.6/10. Scor final 1–1, pontul a ieșit.
Final
Est. de Merida1
UCV1
▾2.28
▾3.15
▴3.05
1
▾2.28
U3.5
▾1.27
NG
▾1.98
U3.5
▾1.27
5.6
✓ U3.5
▾1.275.6

Statistici sezon

Copa Venezuela Venezuela · Sezon 2025
8Meciuri Procent victorii 50%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri448
Victorii134
Egaluri314
Înfrângeri000
Goluri marcate5712
Goluri primite336
Medie goluri marcate1.31.81.5
Medie goluri primite0.80.80.8
Meciuri fără gol primit224
Meciuri fără gol marcat101
Recorduri și serii
Cea mai mare victorie
Acasă2-0
Deplasare2-4
Cele mai multe goluri marcate
Acasă2
Deplasare4
Cele mai multe goluri primite
Acasă2
Deplasare2
Serii
Victorii1
Înfrângeri0
Minute goluri (marcate vs primite)
0–3
0-15
0–1
16-30
2–0
31-45
1–1
46-60
4–0
61-75
4–1
76-90
Marcate Primite
Tactică și disciplină
Minute cartonașe
31-452
46-602
61-752
76-903
11Galbene
1Roșii
Goluri marcate
Peste 0.588%
7 Meciuri
Peste 1.538%
3 Meciuri
Peste 2.513%
1 Meciuri
Peste 3.513%
1 Meciuri
Peste 4.50%
0 Meciuri

Jucători

Jucător Vârstă Poz Rat
C. González C. González 26 GK -

Clasament

Venezuela - Primera División
# Echipa M G P
1 Metropolitanos FC 13 30-11 32
2 Deportivo Tachira FC 13 30-17 27
3 Puerto Cabello 13 19-12 23
4 Carabobo FC 13 15-10 22
5 Portuguesa FC 13 14-12 19
6 Monagas SC 13 17-17 18
7 Deportivo La Guaira 13 22-18 17
8 Caracas FC 13 15-16 17
9 Estudiantes de Merida FC 13 15-16 17
10 UCV 13 13-15 16
11 Trujillanos FC 13 14-20 14
12 Rayo Zuliano 13 18-29 11
13 Anzoátegui FC 13 8-22 8
14 Zamora FC 13 12-27 8
Promotion - Liga FUTVE (Clausura - Quadrangular)

Pronosticuri și ponturi UCV

Cauți pronosticuri pentru UCV? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei UCV cu ajutorul modelului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 106 meciuri în care a evoluat UCV, cu o acuratețe Best Tip de 62.3%. Pronosticurile acoperă rezultatul final, sub/peste goluri, GG, scorul corect, xG, cornerele și posesia.

În sezonul curent din Copa Venezuela, UCV a înregistrat 4 victorii, 4 egaluri și 0 înfrângeri în 8 meciuri, marcând 12 goluri (1.5 pe meci) și primind 6, cu 4 meciuri fără gol primit.

UCV are în prezent o valoare de piață estimată de €5.85m.

NerdyTips se bazează pe transparență totală — toate pronosticurile pentru meciurile încheiate ale echipei UCV rămân vizibile, ca să ne poți verifica oricând rezultatele. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

UCV este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.