Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
UCV

UCV Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

€5.85m Ø 27.7 Primera División
106
Ennustetut ottelut
62.3%
Ennustettavuusaste
WDLDWW
Viimeaikainen vire
1.33
Maalit / ottelu
UCV on ollut kotona tappiotta viimeiset 5 ottelua
Ei vielä ennusteita

Laskemme ennusteet noin 4 päivää ennen ottelun alkua, joten tulevat ottelut ilmestyvät tänne pian.

Viimeisimmät ottelut

UCV vs Portuguesa FC, Primera División, alkaa klo 20:30. Kertoimet: 1.81 koti, 3.50 tasapeli, 4.80 vieras. Best Tip: enintään 3 maalia, kerroin 1.32, luottamus 8.0/10. Lopputulos 0–0, vihje osui.
Loppu
UCV0
Portuguesa (Ven)0
▾1.81
▴3.50
▴4.80
1
▾1.81
U3.5
▾1.32
Ei
▾1.85
U3.5
▾1.32
8.0
✓ U3.5
▾1.328.0
Deportivo Tachira FC vs UCV, Primera División, alkaa klo 23:00. Kertoimet: 1.61 koti, 4.10 tasapeli, 4.95 vieras. Best Tip: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.61, luottamus 7.8/10. Lopputulos 4–1, vihje osui.
Loppu
Dep. Tachira4
UCV1
▾1.61
▴4.10
▴4.95
1
▾1.61
O1.5
▾1.21
Kyllä
▾1.69
1
▾1.61
7.8
✓ 1
▾1.617.8
UCV vs Carabobo FC, Primera División, alkaa klo 21:00. Kertoimet: 3.15 koti, 3.20 tasapeli, 2.25 vieras. Best Tip: enintään 3 maalia, kerroin 1.27, luottamus 8.0/10. Lopputulos 1–1, vihje osui.
Loppu
UCV1
Carabobo1
▾3.15
▴3.20
▴2.25
X2
▴1.33
U3.5
▾1.27
Ei
▾1.95
U3.5
▴1.27
8.0
✓ U3.5
▴1.278.0
UCV vs Anzoategui FC, Primera División, alkaa klo 00:30. Kertoimet: 1.60 koti, 3.90 tasapeli, 4.80 vieras. Best Tip: enintään 3 maalia, kerroin 1.42, luottamus 6.0/10. Lopputulos 1–0, vihje osui.
Loppu
UCV1
Anzoategui FC0
▾1.60
▴3.90
▴4.80
X2
▴2.25
U3.5
▾1.42
Ei
▾2.00
U3.5
▴1.42
6.0
✓ U3.5
▴1.426.0
Deportivo La Guaira vs UCV, Primera División, alkaa klo 22:30. Kertoimet: 1.90 koti, 3.50 tasapeli, 4.35 vieras. Best Tip: vähintään 2 maalia, kerroin 1.29, luottamus 6.3/10. Lopputulos 0–2, vihje osui.
Loppu
La Guaira0
UCV2
▴1.90
▾3.50
▾4.35
X2
1.93
O1.5
▴1.29
Kyllä
▾1.78
O1.5
▾1.29
6.3
✓ O1.5
▾1.296.3
UCV vs Puerto Cabello, Primera División, alkaa klo 00:00. Kertoimet: 3.10 koti, 3.10 tasapeli, 2.30 vieras. Best Tip: vierasvoitto tai tasapeli, kerroin 1.31, luottamus 7.8/10. Lopputulos 0–0, vihje osui.
Loppu
UCV0
Puerto Cabello0
▴3.10
3.10
▾2.30
2
▾2.30
U3.5
▾1.26
Ei
▾1.96
X2
▾1.31
7.8
✓ X2
▾1.317.8
Estudiantes de Merida FC vs UCV, Primera División, alkaa klo 23:00. Kertoimet: 2.28 koti, 3.15 tasapeli, 3.05 vieras. Best Tip: enintään 3 maalia, kerroin 1.27, luottamus 5.6/10. Lopputulos 1–1, vihje osui.
Loppu
Est. de Merida1
UCV1
▾2.28
▾3.15
▴3.05
1
▾2.28
U3.5
▾1.27
Ei
▾1.98
U3.5
▾1.27
5.6
✓ U3.5
▾1.275.6

Kauden tilastot

Copa Venezuela Venezuela · Kausi 2025
8Ottelut Voittoprosentti 50%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut448
Voitot134
Tasapelit314
Tappiot000
Tehdyt maalit5712
Päästetyt maalit336
Tehtyjen maalien keskiarvo1.31.81.5
Päästettyjen maalien keskiarvo0.80.80.8
Nollapelit224
Ottelut ilman maalia101
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti2-0
Vieras2-4
Eniten tehtyjä maaleja
Koti2
Vieras4
Eniten päästettyjä maaleja
Koti2
Vieras2
Putket
Voitot1
Tappiot0
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
0–3
0-15
0–1
16-30
2–0
31-45
1–1
46-60
4–0
61-75
4–1
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
31-452
46-602
61-752
76-903
11Keltaiset
1Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.588%
7 ottelua
Yli 1.538%
3 ottelua
Yli 2.513%
1 ottelua
Yli 3.513%
1 ottelua
Yli 4.50%
0 ottelua

Pelaajat

Pelaaja Ikä Pel Arv
C. González C. González 26 GK -

Sarjataulukko

Venezuela - Primera División
# Joukkue O M P
1 Metropolitanos FC 13 30-11 32
2 Deportivo Tachira FC 13 30-17 27
3 Puerto Cabello 13 19-12 23
4 Carabobo FC 13 15-10 22
5 Portuguesa FC 13 14-12 19
6 Monagas SC 13 17-17 18
7 Deportivo La Guaira 13 22-18 17
8 Caracas FC 13 15-16 17
9 Estudiantes de Merida FC 13 15-16 17
10 UCV 13 13-15 16
11 Trujillanos FC 13 14-20 14
12 Rayo Zuliano 13 18-29 11
13 Anzoátegui FC 13 8-22 8
14 Zamora FC 13 12-27 8
Promotion - Liga FUTVE (Clausura - Quadrangular)

UCV – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle UCV? NerdyTips tuottaa joukkueen UCV otteluihin tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä NT Apex -mallillamme. Tähän mennessä olemme analysoineet 106 ottelua, joissa UCV on pelannut, ja Best Tip -vihjeiden osumatarkkuus on 62.3%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molempien joukkueiden maalit, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Tällä Copa Venezuela -kaudella UCV on pelannut 8 ottelua: 4 voittoa, 4 tasapeliä ja 0 tappiota. Se on tehnyt 12 maalia (1.5 per ottelu), päästänyt 6 ja pitänyt 4 nollapeliä.

Joukkueen UCV arvioitu markkina-arvo on tällä hetkellä €5.85m.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki joukkueen UCV päättyneiden otteluiden ennusteet pysyvät näkyvissä, joten voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

UCV on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.