Langkau ke kandungan
Dikuasakan oleh NT Apex AI
Vancouver FC

Vancouver FC Ramalan, statistik & prestasi

Tip pertaruhan AI, statistik & prestasi — dikemas kini setiap hari.

€60.90m Ø 25.7 Canadian Premier League
91
Perlawanan diramal
61.5%
Kadar kebolehramalan
LWLDDD
Prestasi terkini
1.13
Gol / perlawanan
Vancouver FC tidak tewas di tempat sendiri dalam 7 perlawanan terakhir
Vancouver FC menjaringkan gol dalam 7 perlawanan terakhir
Vancouver FC dibolosi sekurang-kurangnya 1 gol dalam 11 perlawanan terakhir
Belum ada ramalan

Kami mengira ramalan kira-kira 4 hari sebelum sepak mula, jadi perlawanan akan datang akan muncul di sini tidak lama lagi.

Perlawanan terkini

Cavalry FC vs Vancouver FC, Canadian Premier League, sepak mula 20:00. Odds: 1.65 tuan rumah, 4.10 seri, 4.90 pelawat. Best Tip: sekurang-kurangnya 3 gol dijaringkan, odds 1.55, keyakinan 7.3/10. Keputusan akhir 1–0, ramalan meleset.
Tamat
Cavalry1
Vancouver FC 0
▴1.65
▾4.10
▾4.90
1X
▴1.22
O2.5
▴1.55
Ya
1.61
O2.5
▴1.55
7.3
O2.5
▴1.557.3
Vancouver FC vs HFX Wanderers FC, Canadian Premier League, sepak mula 03:00. Odds: 1.98 tuan rumah, 3.65 seri, 3.70 pelawat. Best Tip: kedua-dua pasukan akan menjaringkan gol, odds 1.57, keyakinan 10/10. Keputusan akhir 2–1, ramalan tepat.
Tamat
Vancouver FC2
HFX Wanderers1
▾1.98
▴3.65
▴3.70
X2
▴1.91
O2.5
▾1.65
Ya
▴1.57
BTTS
▴1.57
10
✓ BTTS
▴1.5710
Supra du Quebec vs Vancouver FC, Canadian Premier League, sepak mula 21:00. Odds: 2.10 tuan rumah, 3.65 seri, 3.30 pelawat. Best Tip: pasukan tuan rumah menang atau seri, odds 1.38, keyakinan 7.8/10. Keputusan akhir 2–1, ramalan tepat.
Tamat
Supra du Quebec2
Vancouver FC1
▴2.10
▾3.65
▾3.30
1
▴2.10
O2.5
▴1.60
Ya
1.52
1X
▴1.38
7.8
✓ 1X
▴1.387.8
Vancouver FC vs Forge, Canadian Premier League, sepak mula 00:00. Odds: 3.95 tuan rumah, 3.65 seri, 2.05 pelawat. Best Tip: sekurang-kurangnya 2 gol dijaringkan, odds 1.25, keyakinan 3.9/10. Keputusan akhir 1–1, ramalan tepat.
Tamat
Vancouver FC1
Forge1
▴3.95
▴3.65
▾2.05
2
▾2.05
O1.5
▾1.25
Ya
▾1.65
O1.5
▾1.25
3.9
✓ O1.5
▾1.253.9
Vancouver FC vs York United, Canadian Premier League, sepak mula 03:00. Odds: 2.57 tuan rumah, 3.75 seri, 2.45 pelawat. Best Tip: kedua-dua pasukan akan menjaringkan gol, odds 1.47, keyakinan 6.2/10. Keputusan akhir 3–3, ramalan tepat.
Tamat
Vancouver FC3
Inter Toronto3
▴2.57
▾3.75
▾2.45
1
▴2.57
O2.5
1.55
Ya
▾1.47
BTTS
▾1.47
6.2
✓ BTTS
▾1.476.2
Pacific FC vs Vancouver FC, Canadian Premier League, sepak mula 01:00. Odds: 3.15 tuan rumah, 3.70 seri, 2.10 pelawat. Best Tip: sekurang-kurangnya 3 gol dijaringkan, odds 1.60, keyakinan 2.1/10. Keputusan akhir 1–1, ramalan meleset.
Tamat
Pacific FC1
Vancouver FC1
▾3.15
▾3.70
▴2.10
X
▾3.70
O2.5
▴1.60
Ya
▾1.53
O2.5
▴1.60
2.1
O2.5
▴1.602.1
York United vs Vancouver FC, Canadian Premier League, sepak mula 20:00. Odds: 2.75 tuan rumah, 3.60 seri, 2.40 pelawat. Best Tip: pasukan pelawat menang atau seri, odds 1.50, keyakinan 3.6/10. Keputusan akhir 3–1, ramalan meleset.
Tamat
Inter Toronto3
Vancouver FC1
▾2.75
▾3.60
▴2.40
2
▴2.40
O2.5
▴1.70
Ya
▴1.57
X2
▴1.50
3.6
X2
▴1.503.6
Vancouver FC vs Supra du Quebec, Canadian Premier League, sepak mula 23:00. Odds: 2.07 tuan rumah, 3.95 seri, 3.25 pelawat. Best Tip: pasukan tuan rumah menang atau seri, odds 1.38, keyakinan 2.6/10. Keputusan akhir 3–2, ramalan tepat.
Tamat
Vancouver FC3
Supra du Quebec2
▾2.07
▴3.95
▴3.25
1
▾2.07
O2.5
▾1.55
Ya
▾1.52
1X
1.38
2.6
✓ 1X
1.382.6
Vancouver vs Valour, Canadian Premier League, sepak mula 03:30. Odds: 2.05 tuan rumah, 3.50 seri, 3.00 pelawat. Best Tip: sekurang-kurangnya 2 gol dijaringkan, odds 1.25, keyakinan 7.5/10. Keputusan akhir 2–5, ramalan tepat.
Tamat
Vancouver FC2
Valour5
2.05
3.50
3.00
1
2.05
O1.5
1.25
Ya
1.80
O1.5
1.25
7.5
✓ O1.5
1.257.5

Statistik musim

Canadian Premier League Kanada · Musim 2026
27Perlawanan Kadar kemenangan 37%
Perincian prestasi
Statistik Tuan rumah Pelawat Jumlah
Perlawanan141327
Menang7310
Seri437
Kalah3710
Gol dijaringkan231639
Gol dibolosi162036
Purata gol dijaringkan1.61.21.4
Purata gol dibolosi1.11.51.3
Tanpa bolos213
Gagal menjaringkan gol358
Rekod & rentetan
Kemenangan terbesar
Tuan rumah4-0
Pelawat1-5
Kekalahan terbesar
Tuan rumah0-2
Pelawat4-0
Gol terbanyak dijaringkan
Tuan rumah4
Pelawat5
Gol terbanyak dibolosi
Tuan rumah3
Pelawat4
Rentetan
Menang5
Kalah3
Sepakan penalti
2/ 2
100.00% Disempurnakan
Masa gol (dijaringkan vs dibolosi)
8–5
0-15
2–3
16-30
9–7
31-45
6–5
46-60
5–8
61-75
9–8
76-90
Dijaringkan Dibolosi
Taktik & disiplin
4-2-3-111 G
4-3-32 G
4-4-22 G
3-4-31 G
46Kuning
0Merah
Gol dijaringkan
Lebih 0.570%
19 Perlawanan
Lebih 1.541%
11 Perlawanan
Lebih 2.522%
6 Perlawanan
Lebih 3.57%
2 Perlawanan
Lebih 4.54%
1 Perlawanan

Pemain

Pemain Umur Pos Nil
M. Doner M. Doner 31 DEF 7.08
M. Campagna M. Campagna 21 DEF 6.97
D. Pecile D. Pecile 23 MID 6.94
M. Amissi M. Amissi 25 FWD 6.91
T. Bah T. Bah 21 FWD 6.86
Thomas Geoffrey Field T. Geoffrey Field 28 DEF 6.79
T. Campbell T. Campbell 27 FWD 6.77
I. Ssewankambo I. Ssewankambo 29 - 6.77
L. Mousset L. Mousset 29 - 6.74
M. Polisi M. Polisi 28 MID 6.64
C. Rassak C. Rassak 17 MID 6.60
Emrick Fotsing Emrick Fotsing 18 MID 6.57
K. Proctor K. Proctor 20 - 6.53
Benjamin Lee Benjamin Lee 19 MID 6.37
A. Traore A. Traore 23 - 6.35
N. Mezquida N. Mezquida 33 MID 6.32
Matheus de Souza Matheus de Souza 20 GK 6.30
L. Toomey L. Toomey 24 FWD 6.30
H. Godbout H. Godbout 20 FWD 6.25
C. Irving C. Irving 32 - 6.21
P. Gee P. Gee 31 DEF 5.64
H. Godbout H. Godbout 20 - 5.20
Abdoulaye Ouattara A. Ouattara 23 MID 5.16
T. Crawford T. Crawford 21 MID 4.25
Vitor Lucas Vitor Lucas 20 MID 3.35
T. Powell T. Powell 24 MID 2.22
Henrik Regitnig Henrik Regitnig 28 - 1.35

Kedudukan

Kanada - Canadian Premier League
# Pasukan P G M
1 Cavalry FC 28 58-23 60
2 Forge 28 49-22 58
3 Atlético Ottawa 28 42-45 43
4 Supra du Quebec 28 47-50 38
5 Vancouver FC 28 39-37 37
6 York United 28 42-65 30
7 HFX Wanderers FC 28 44-50 28
8 Pacific FC 28 33-62 15

Ramalan & tip pertaruhan Vancouver FC

Mencari ramalan Vancouver FC? NerdyTips menyediakan tip bola sepak janaan AI untuk Vancouver FC daripada model kami, NT Apex. Sehingga kini, kami telah menganalisis 91 perlawanan melibatkan Vancouver FC dengan ketepatan Best Tip sebanyak 61.5%. Ramalan merangkumi keputusan akhir, lebih/kurang gol, kedua-dua pasukan jaring, skor tepat, xG, sepakan penjuru & penguasaan bola.

Dalam musim Canadian Premier League semasa, Vancouver FC mencatatkan 10 kemenangan, 7 seri dan 10 kekalahan dalam 27 perlawanan, menjaringkan 39 gol (1.4 setiap perlawanan) dan dibolosi 36 gol, dengan 3 perlawanan tanpa kemasukan gol.

Dalam 10 perlawanan terakhir, Vancouver FC mencatatkan purata 46% penguasaan bola, 0.78 xG dan 4.8 sepakan penjuru setiap perlawanan, dengan kadar kemenangan 20%.

Vancouver FC kini mempunyai anggaran nilai pasaran sebanyak €60.90m.

NerdyTips dibina atas prinsip ketelusan penuh — semua ramalan Vancouver FC yang telah selesai kekal dipaparkan supaya anda boleh mengesahkan rekod prestasi kami pada bila-bila masa. Ramalan perlawanan akan datang memerlukan langganan.

Vancouver FC hanyalah satu daripada ribuan pasukan yang kami analisis setiap hari — terokai ramalan bola sepak kami untuk lebih 700 liga.