Preskočiť na obsah
S AI modelom NT Apex
Ansan Greeners

Ansan Greeners Tipy, štatistiky a forma

AI tipy na stávky, štatistiky a forma — aktualizované denne.

€3.23m Ø 25.9 K League 2
105
Tipované zápasy
74.3%
Úspešnosť tipov
DLLWLL
Aktuálna forma
1.20
Góly / zápas
Zatiaľ žiadne tipy

Tipy počítame zhruba 4 dni pred výkopom, takže nadchádzajúce zápasy sa tu čoskoro objavia.

Posledné zápasy

Gimpo Citizen vs Ansan Greeners, K League 2, výkop 07:30. Kurzy: 1.72 domáci, 3.80 remíza, 4.70 hostia. Best Tip: aspoň 2 góly v zápase, kurz 1.27, dôvera 6.0/10. Konečný výsledok 2–2, tip trafený.
Kon.
Gimpo FC2
Ansan Greeners2
▴1.72
▾3.80
4.70
1X
▴1.23
O1.5
▴1.27
Áno
▴1.78
O1.5
▴1.27
6.0
✓ O1.5
▴1.276.0
Suwon City FC vs Ansan Greeners, K League 2, výkop 05:00. Kurzy: 1.32 domáci, 5.60 remíza, 9.25 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.47, dôvera 1.8/10. Konečný výsledok 1–0, tip netrafený.
Kon.
Suwon FC1
Ansan Greeners0
▴1.32
▾5.60
▴9.25
1X
1.08
O2.5
1.47
Áno
▾1.85
O2.5
1.47
1.8
O2.5
1.471.8
Cheonan City vs Ansan Greeners, K League 2, výkop 07:30. Kurzy: 1.95 domáci, 3.45 remíza, 3.70 hostia. Best Tip: aspoň 2 góly v zápase, kurz 1.28, dôvera 3.0/10. Konečný výsledok 3–1, tip trafený.
Kon.
Cheonan City3
Ansan Greeners1
▴1.95
▾3.45
▾3.70
1X
▴1.29
O1.5
▴1.28
Áno
▾1.71
O1.5
▴1.28
3.0
✓ O1.5
▴1.283.0
Yongin City vs Ansan Greeners, K League 2, výkop 08:30. Kurzy: 1.93 domáci, 3.45 remíza, 3.80 hostia. Best Tip: aspoň 2 góly v zápase, kurz 1.31, dôvera 4.9/10. Konečný výsledok 0–4, tip trafený.
Kon.
Yongin0
Ansan Greeners4
▴1.93
▾3.45
▾3.80
1
▴1.93
O1.5
1.31
Áno
▾1.77
O1.5
1.31
4.9
✓ O1.5
1.314.9
Suwon Bluewings vs Ansan Greeners, K League 2, výkop 06:00. Kurzy: 1.23 domáci, 6.20 remíza, 10.75 hostia. Best Tip: výhra domácich, kurz 1.23, dôvera 10/10. Konečný výsledok 4–1, tip trafený.
Kon.
Suwon Bluewings4
Ansan Greeners1
▾1.23
▴6.20
▴10.75
1
▾1.23
O2.5
▾1.50
Áno
2.02
1
▾1.23
10
✓ 1
▾1.2310
Ansan Greeners vs Cheongju, K League 2, výkop 08:30. Kurzy: 3.40 domáci, 3.30 remíza, 2.12 hostia. Best Tip: hostia neprehrajú, kurz 1.34, dôvera 6.9/10. Konečný výsledok 2–3, tip trafený.
Kon.
Ansan Greeners2
Cheongju3
▾3.40
▾3.30
▴2.12
2
▴2.12
O1.5
▴1.33
Áno
▾1.78
X2
▴1.34
6.9
✓ X2
▴1.346.9
Ansan Greeners vs Hwaseong, K League 2, výkop 11:00. Kurzy: 5.10 domáci, 4.00 remíza, 1.60 hostia. Best Tip: výhra hostí, kurz 1.60, dôvera 7.3/10. Konečný výsledok 0–2, tip trafený.
Kon.
Ansan Greeners0
Hwaseong2
▴5.10
4.00
▴1.60
2
▴1.60
U3.5
▴1.45
Áno
▾1.74
2
▴1.60
7.3
✓ 2
▴1.607.3
Busan I Park vs Ansan Greeners, K League 2, výkop 11:00. Kurzy: 1.49 domáci, 4.55 remíza, 6.20 hostia. Best Tip: výhra domácich, kurz 1.49, dôvera 3.7/10. Konečný výsledok 0–1, tip netrafený.
Kon.
Busan0
Ansan Greeners1
▾1.49
▴4.55
▴6.20
1
▾1.49
U3.5
▴1.52
Nie
▾2.02
1
▾1.49
3.7
1
▾1.493.7
Ansan Greeners vs Daegu FC, K League 2, výkop 11:30. Kurzy: 6.25 domáci, 4.80 remíza, 1.44 hostia. Best Tip: výhra hostí, kurz 1.44, dôvera 8.8/10. Konečný výsledok 1–2, tip trafený.
Kon.
Ansan Greeners1
Daegu2
▾6.25
▾4.80
▴1.44
2
▴1.44
O2.5
▾1.47
Áno
▾1.63
2
▴1.44
8.8
✓ 2
▴1.448.8

Štatistiky sezóny

K League 2 Južná Kórea · Sezóna 2026
30Zápasy Percento výhier 23%
Prehľad výkonov
Údaj Doma Vonku Celkom
Zápasy161430
Výhry257
Remízy224
Prehry12719
Strelené góly171633
Inkasované góly332457
Priemer strelených gólov1.11.11.1
Priemer inkasovaných gólov2.11.71.9
Čisté kontá044
Bez streleného gólu347
Rekordy a série
Najvyššia výhra
Doma2-1
Vonku0-4
Najvyššia prehra
Doma1-3
Vonku5-0
Najviac strelených gólov
Doma2
Vonku4
Najviac inkasovaných gólov
Doma3
Vonku5
Série
Výhry1
Prehry6
Penalty
1/ 1
100.00% Premenené
Časovanie gólov (strelené vs inkasované)
5–8
0-15
5–4
16-30
5–10
31-45
5–10
46-60
8–6
61-75
9–15
76-90
Strelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časovanie kariet
0-153
16-303
31-452
46-6011
61-759
76-9011
44Žlté
1Červené
Strelené góly
Nad 0.577%
23 zápasov
Nad 1.520%
6 zápasov
Nad 2.57%
2 zápasov
Nad 3.57%
2 zápasov
Nad 4.50%
0 zápasov

Hráči

Hráč Vek Poz Hod
Cho Ji-Hun Cho Ji-Hun 35 MID 7.47
Son Jun-Seok Son Jun-Seok 25 MID 7.23
Soo-Il Kang Soo-Il Kang 38 FWD 7.15
Park Jeong-Woo Park Jeong-Woo 19 DEF 7.15
Lee Pung-Yeon Lee Pung-Yeon 25 DEF 7.09
Kim Hyun-Tae Kim Hyun-Tae 31 MID 7.08
Seo Myeong-Sik Seo Myeong-Sik 19 MID 7.08
Park Si-Hwa Park Si-Hwa 21 DEF 6.96
Song Tae-Seong Song Tae-Seong 25 FWD 6.93
Ferreirinha Ferreirinha 24 MID 6.89
Im Ji-Min Im Ji-Min 23 DEF 6.84
Jung Sung-Ho Jung Sung-Ho 24 FWD 6.83
Cho Sung-Hoon Cho Sung-Hoon 27 GK 6.82
Min-Jun Jang Min-Jun Jang 23 DEF 6.77
Lee Gyu-Bin Lee Gyu-Bin 25 MID 6.62
Kim Woo-Bin Kim Woo-Bin 22 FWD 6.48
Bae Soo-Min Bae Soo-Min 23 MID 6.45
Park Hyeong-Woo Park Hyeong-Woo 21 FWD 6.42
Bruno Lapa Bruno Lapa 28 MID 6.34
Kim Geon-Oh Kim Geon-Oh 24 MID 6.31
Jeong Yong-Hee Jeong Yong-Hee 23 DEF 6.27
Yang Se-Young Yang Se-Young 23 MID 6.26
Ji-Seong Lee Ji-Seong Lee 26 FWD 6.10
Kim Ri-Gwan Kim Ri-Gwan 22 - 6.09
Ryu Seung-Wan Ryu Seung-Wan 22 MID 6.09
Park Chae-Jun Park Chae-Jun 22 MID 6.06
Lee Seung-Bin Lee Seung-Bin 35 GK -
Felipe Saraiva Felipe Saraiva 27 FWD -

Tabuľka

Južná Kórea - K League 2
# Tím Z G B
1 Suwon Bluewings 29 50-25 63
2 Suwon City FC 30 57-31 60
3 Seoul E-Land FC 30 57-38 57
4 Daegu FC 30 58-40 56
5 Busan I Park 29 47-37 48
6 Hwaseong 31 45-33 48
7 Asan Mugunghwa 29 41-33 42
8 Gimpo Citizen 30 39-41 39
9 Gyeongnam FC 30 33-37 38
10 Paju Citizen 29 29-35 34
11 Yongin City 29 38-43 33
12 Cheongju 30 36-49 32
13 Seongnam FC 30 32-40 32
14 Cheonan City 29 37-41 30
15 Ansan Greeners 31 35-59 26
16 Jeonnam Dragons 30 37-55 25
17 Gimhae City 30 27-61 18
Promotion - K League 1 Promotion - K League 2 (Play Offs) K League 2 (Relegation)

Tipy a predpovede na Ansan Greeners

Hľadáte tipy na Ansan Greeners? NerdyTips poskytuje futbalové tipy na Ansan Greeners, ktoré generuje náš AI model NT Apex. Doteraz sme analyzovali 105 zápasov s účasťou Ansan Greeners s úspešnosťou Best Tip 74.3%. Tipy pokrývajú konečný výsledok, viac/menej gólov, oba tímy dajú gól, presný výsledok, xG, rohy a držanie lopty.

V aktuálnej sezóne K League 2 má Ansan Greeners po 30 odohraných zápasoch bilanciu výhry: 7, remízy: 4, prehry: 19. Strelené góly: 33 (1.1 na zápas), inkasované: 57, čisté kontá: 4.

Ansan Greeners má v súčasnosti odhadovanú trhovú hodnotu €3.23m.

NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené tipy na Ansan Greeners zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.

Ansan Greeners je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 700 líg.