1. Futbalové tipy
  2. Tipy podľa líg
  3. Friendlies Clubs
  4. Dukla Praha
Dukla Praha

Dukla Praha Tipy, štatistiky a forma

Trhová hodnota: €7.75m
KEY INSIGHT Dukla Praha mal v posledných 9 zápasoch over 1.5 gólu
TREND Dukla Praha dal 2+ góly v posledných 4 zápasoch

Aktuálna forma

DWDWD
96 Predikované zápasy
72.92% Miera úspešnosti

AI predikcie

Poháňané NerdyTips

13:00

Ukončené
Taborsko
Taborsko
2 : 2
Dukla Praha
Dukla Prague
3
3.3
2.27

2

2.27

U3.5

1.27

NO

1.9

X2

1.39
5.3/10

12:00

Ukončené
Dukla Prague
Dukla Praha
2 : 0
Arsenal C
Arsenal C
1.55
4.2
6.3

1X

1.16

U3.5

1.41

NO

1.92

U3.5

1.41
2/10

12:00

Ukončené
Usti n
Usti nad Labem
2 : 2
Dukla Praha
Dukla Prague
2.9
3.55
2.18

1

2.9

O2.5

1.47

NO

2.6

1X

1.65
7.4/10

05:00

Ukončené
Dukla Prague
Dukla Praha
4 : 2
Sparta Praha II
Sparta II
1.6
4.25
4.1

1X

1.2

U3.5

2.07

NO

2.5

U3.5

2.07
5.1/10

05:00

Ukončené
Slovan L
Slovan Liberec
2 : 2
Dukla Praha
Dukla Prague
1.63
4
4.6

1

1.63

U3.5

1.57

YES

1.65

1

1.63
4.3/10

11:45

Ukončené
Mlada B
Mlada Boleslav
2 : 0
Dukla Praha
Dukla Prague
2.05
3.8
3

1

2.05

U3.5

1.9

YES

1.32

1X

1.33
8/10

05:00

Ukončené
Vlasim
Vlasim
2 : 3
Dukla Praha
Dukla Prague
3.55
3.8
1.95

X

3.8

U3.5

1.63

NO

2.55

U3.5

1.63
5.2/10

08:00

Ukončené
Dukla Prague
Dukla Praha
0 : 3
Banik O
Banik O
3.95
4.2
1.98

X

4.2

U3.5

1.33

NO

1.95

U3.5

1.33
7.2/10

11:00

Ukončené
Teplice
Teplice
2 : 0
Dukla Praha
Dukla Prague red cardred card
3.1
3.2
2.75

1X

1.61

U2.5

1.73

YES

1.9

1X

1.61
2/10

09:00

Ukončené
red card Dukla Praha
Dukla Praha
1 : 1
Vyskov
Vyskov
1.4
4.75
7.25

2

7.25

U3.5

1.41

NO

1.8

U3.5

1.41
3.8/10

Dukla Praha tipy a predpovede

Hľadáte Dukla Praha tipy? NerdyTips poskytuje futbalové tipy pre Dukla Praha generované umelou inteligenciou pomocou nášho algoritmu NT Apex. Doteraz sme analyzovali 96 zápasov s účasťou Dukla Praha s presnosťou najlepšieho tipu 72.92%. Tipy pokrývajú Konečný výsledok, Under/Over, Oba tímy skórujú, Správne skóre, xG, Rohy a Držanie lopty.

V aktuálnej sezóne Friendlies Clubs má Dukla Praha na konte 4 výhier, 4 remíz a 3 prehier v 11 zápasoch, so 16 strelenými gólmi (1.5 na zápas) a 15 inkasovanými, s 3 čistými kontami.

Dukla Praha má v súčasnosti odhadovanú trhovú hodnotu €7.75m.

NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené Dukla Praha tipy zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.

Dukla Praha je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 160 líg.

Friendlies ClubsWorld • Sezóna 2026
Prehľad výkonov
StatDomaVonkuCelkom
Zápasy4711
Výhry224
Remízy134
Prehry123
Strelené góly61016
Inkasované góly41115
Priemer strelených gólov1.51.41.5
Priemer obdržených gólov1.01.61.4
Čisté kontá213
Bez streleného gólu112
Rekordy a série
Najvyššia výhra
Doma 4-2
Vonku 2-3
Najvyššia prehra
Doma 1-2
Vonku 2-0
Najviac strelených gólov
Doma 4
Vonku 3
Najviac inkasovaných gólov
Doma 2
Vonku 2
Série
Výhry 2
Prehry 2
Penalty
2 / 2
100.00% Premenené
Časovanie gólov (strelené vs inkasované)
Taktika a disciplína
Časovanie kariet
61-75 1
1 Žlté
0 Červené
Strelené góly
Over 0.5 82%
9 Zápasy
Over 1.5 36%
4 Zápasy
Over 2.5 18%
2 Zápasy
Over 3.5 9%
1 Zápasy
Over 4.5 0%
0 Zápasy
Hráč Vek Poz Hod
H. Bačkovský
H. Bačkovský
26 GK 7.15
A. Jágrik
A. Jágrik
25 GK 7.07
B. Unušić
B. Unušić
23 DEF 6.93
M. Traore
M. Traore
22 DEF 6.90
C. Emeka
C. Emeka
24 FWD 6.90
S. Isife
S. Isife
21 MID 6.86
Lukáš Penxa
Lukáš Penxa
21 DEF 6.84
R. Matrevics
R. Matrevics
26 GK 6.83
Z. Šehović
Z. Šehović
25 MID 6.82
S. Tijani
S. Tijani
23 MID 6.78
M. Čermák
M. Čermák
27 FWD 6.76
D. Kreiker
D. Kreiker
22 FWD 6.76
J. Svozil
J. Svozil
32 DEF 6.75
J. Peterka
J. Peterka
35 MID 6.75
D. Kozma
D. Kozma
30 MID 6.73
J. Fokam-Sandeu
J. Fokam-Sandeu
24 FWD 6.72
E. Hunál
E. Hunál
20 DEF 6.72
D. Hašek
D. Hašek
27 DEF 6.71
J. Kadák
J. Kadák
25 MID 6.71
F. Matoušek
F. Matoušek
24 DEF 6.70
R. Mikuš
R. Mikuš
30 MID 6.70
M. Pourzitídis
M. Pourzitídis
26 DEF 6.67
J. Hrubeš
J. Hrubeš
24 MID 6.67
M. Kroupa
M. Kroupa
18 FWD 6.67
M. Hanousek
M. Hanousek
34 MID 6.66
M. Žitný
M. Žitný
20 MID 6.60
Š. Šebrle
Š. Šebrle
23 FWD 6.56
D. Gilbert
D. Gilbert
21 MID 6.56
P. Gaszczyk
P. Gaszczyk
20 MID 6.54
D. Velasquez
D. Velasquez
19 MID 6.54
M. Ambler
M. Ambler
25 MID 6.53
N. Cissé
N. Cissé
22 FWD 6.44
M. Černák
M. Černák
22 MID 6.43
K. Milla
K. Milla
22 FWD 6.42
T. Jedlička
T. Jedlička
22 FWD 6.38
B. Diallo
B. Diallo
34 FWD 6.37
T. Pekhart
T. Pekhart
36 FWD 6.30
Seif  Ali Hindi
Seif Ali Hindi
20 FWD 6.30
L. Kostka
L. Kostka
18 MID -
D. Zamazal
D. Zamazal
18 MID -