1. Jalgpalli ennustused
  2. Liigad
  3. Friendlies Clubs
  4. Dukla Praha
Dukla Praha

Dukla Praha Ennustused, statistika ja vorm

Turuväärtus: €7.75m
KEY INSIGHT Dukla Praha mängudes löödi viimases 9 kohtumises üle 1.5 värava
TREND Dukla Praha lõi viimases 4 mängus 2+ väravat

Hiljutine vorm

LDWDW
96 Ennustatud mängud
72.92% Ennustatavuse määr

AI Ennustusi

Toob teieni NerdyTips

13:00

Tulekul
Taborsko
Taborsko
vs
Dukla Praha
Dukla Prague
3
3.4
2.22

?

?

?

?

?

?

?

?
padlock

12:00

Lõppenud
Dukla Prague
Dukla Praha
2 : 0
Arsenal C
Arsenal C
1.55
4.2
6.3

1X

1.16

U3.5

1.41

NO

1.92

U3.5

1.41
2/10

12:00

Lõppenud
Usti n
Usti nad Labem
2 : 2
Dukla Praha
Dukla Prague
2.9
3.55
2.18

1

2.9

O2.5

1.47

NO

2.6

1X

1.65
7.4/10

05:00

Lõppenud
Dukla Prague
Dukla Praha
4 : 2
Sparta Praha II
Sparta II
1.6
4.25
4.1

1X

1.2

U3.5

2.07

NO

2.5

U3.5

2.07
5.1/10

05:00

Lõppenud
Slovan L
Slovan Liberec
2 : 2
Dukla Praha
Dukla Prague
1.63
4
4.6

1

1.63

U3.5

1.57

YES

1.65

1

1.63
4.3/10

11:45

Lõppenud
Mlada B
Mlada Boleslav
2 : 0
Dukla Praha
Dukla Prague
2.05
3.8
3

1

2.05

U3.5

1.9

YES

1.32

1X

1.33
8/10

05:00

Lõppenud
Vlasim
Vlasim
2 : 3
Dukla Praha
Dukla Prague
3.55
3.8
1.95

X

3.8

U3.5

1.63

NO

2.55

U3.5

1.63
5.2/10

08:00

Lõppenud
Dukla Prague
Dukla Praha
0 : 3
Banik O
Banik O
3.95
4.2
1.98

X

4.2

U3.5

1.33

NO

1.95

U3.5

1.33
7.2/10

11:00

Lõppenud
Teplice
Teplice
2 : 0
Dukla Praha
Dukla Prague red cardred card
3.1
3.2
2.75

1X

1.61

U2.5

1.73

YES

1.9

1X

1.61
2/10

09:00

Lõppenud
red card Dukla Praha
Dukla Praha
1 : 1
Vyskov
Vyskov
1.4
4.75
7.25

2

7.25

U3.5

1.41

NO

1.8

U3.5

1.41
3.8/10

Dukla Praha ennustused ja panustamisvihjed

Otsid Dukla Praha ennustusi? NerdyTips pakub tehisintellektil põhinevaid jalgpallivihjeid meeskonnale Dukla Praha, kasutades meie algoritmi NT Apex. Tänaseks oleme analüüsinud 96 mängu, milles on osalenud Dukla Praha, parima vihje täpsusega 72.92%. Ennustused hõlmavad Lõpptulemust, Alla/Üle, Mõlemad meeskonnad löövad värava, Täpset skoori, xG, Nurgalööke ja Pallivaldamist.

Praegusel Friendlies Clubs hooajal on Dukla Praha saavutanud 4 võitu, 4 viiki ja 3 kaotust 11 mängus, lüües 16 väravat (1.5 mängu kohta) ja lubades lüüa 15, sealhulgas 3 mängu väravat sisse laskmata.

Dukla Praha hinnanguline turuväärtus on praegu €7.75m.

NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud Dukla Praha ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.

Dukla Praha on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 160 liigas.

Friendlies ClubsWorld • Hooaeg 2026
Esituse jaotus
StatistikaKoduVõõrsilKokku
Mängud4711
Võidud224
Viigid134
Kaotused123
Löödud väravad61016
Sisse lastud väravad41115
Keskm. löödud väravad1.51.41.5
Keskm. sisse lastud väravad1.01.61.4
Nullimängud213
Mängud väravata112
Rekordid & seeriad
Suurim võit
Kodu 4-2
Võõrsil 2-3
Suurim kaotus
Kodu 1-2
Võõrsil 2-0
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu 4
Võõrsil 3
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu 2
Võõrsil 2
Seeriad
Võit 2
Kaotus 2
Penaltid
2 / 2
100.00% Löödud
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
Taktika & distsipliin
Kaartide ajastus
61-75 1
1 Kollased
0 Punased
Löödud väravad
Üle 0.5 82%
9 Mängud
Üle 1.5 36%
4 Mängud
Üle 2.5 18%
2 Mängud
Üle 3.5 9%
1 Mängud
Üle 4.5 0%
0 Mängud
Mängija Vanus Pos Hin
H. Bačkovský
H. Bačkovský
26 GK 7.15
A. Jágrik
A. Jágrik
25 GK 7.07
B. Unušić
B. Unušić
23 DEF 6.93
M. Traore
M. Traore
22 DEF 6.90
C. Emeka
C. Emeka
24 FWD 6.90
S. Isife
S. Isife
21 MID 6.86
Lukáš Penxa
Lukáš Penxa
21 DEF 6.84
R. Matrevics
R. Matrevics
26 GK 6.83
Z. Šehović
Z. Šehović
25 MID 6.82
S. Tijani
S. Tijani
23 MID 6.78
M. Čermák
M. Čermák
27 FWD 6.76
D. Kreiker
D. Kreiker
22 FWD 6.76
J. Svozil
J. Svozil
32 DEF 6.75
J. Peterka
J. Peterka
35 MID 6.75
D. Kozma
D. Kozma
30 MID 6.73
J. Fokam-Sandeu
J. Fokam-Sandeu
24 FWD 6.72
E. Hunál
E. Hunál
20 DEF 6.72
D. Hašek
D. Hašek
27 DEF 6.71
J. Kadák
J. Kadák
25 MID 6.71
F. Matoušek
F. Matoušek
24 DEF 6.70
R. Mikuš
R. Mikuš
30 MID 6.70
M. Pourzitídis
M. Pourzitídis
26 DEF 6.67
J. Hrubeš
J. Hrubeš
24 MID 6.67
M. Kroupa
M. Kroupa
18 FWD 6.67
M. Hanousek
M. Hanousek
34 MID 6.66
M. Žitný
M. Žitný
20 MID 6.60
Š. Šebrle
Š. Šebrle
23 FWD 6.56
D. Gilbert
D. Gilbert
21 MID 6.56
P. Gaszczyk
P. Gaszczyk
20 MID 6.54
D. Velasquez
D. Velasquez
19 MID 6.54
M. Ambler
M. Ambler
25 MID 6.53
N. Cissé
N. Cissé
22 FWD 6.44
M. Černák
M. Černák
22 MID 6.43
K. Milla
K. Milla
22 FWD 6.42
T. Jedlička
T. Jedlička
22 FWD 6.38
B. Diallo
B. Diallo
34 FWD 6.37
T. Pekhart
T. Pekhart
36 FWD 6.30
Seif  Ali Hindi
Seif Ali Hindi
20 FWD 6.30
L. Kostka
L. Kostka
18 MID -
D. Zamazal
D. Zamazal
18 MID -