Ethnikos Piraeus Tipy, štatistiky a forma
AI tipy na stávky, štatistiky a forma — aktualizované denne.
4
Tipované zápasy
–
Úspešnosť tipov
WLLD
Aktuálna forma
0.73
Góly / zápas
Ethnikos Piraeus mal menej ako 2.5 gólu v 83% z posledných 12 zápasov
Ethnikos Piraeus nemal v posledných 40 zápasoch žiadnu červenú kartu
Ďalší zápas
Gamma Ethniki - Group 8 · ne 8. novembra · 13:00
Ethnikos Piraeus
VS
Afantou
Best Tip
Kurz
Dôvera
5.0/10
Odomknúť tip
Posledné zápasy
Ethnikos Piraeus vs Ionikos, Gamma Ethniki - Group 8, výkop 13:00. Kurzy: 1.47 domáci, 3.70 remíza, 6.20 hostia. Best Tip: hostia neprehrajú, kurz 2.35, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 2–0, tip netrafený.
Ethnikos Piraeus2
Ionikos0Ethnikos Piraeus vs Vyrona, Gamma Ethniki - Group 8, výkop 14:00. Kurzy: 1.93 domáci, 3.15 remíza, 3.65 hostia. Best Tip: najviac 2 góly v zápase, kurz 1.52, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 0–1, tip trafený.
Ethnikos Piraeus0
Vyrona1
Kon.
▴1.47
▴3.70
▾6.20
2
U2.5
Nie
X2
5.0
X2
Kon.
▾1.93
▴3.15
▴3.65
X
U2.5
Nie
U2.5
5.0
✓ U2.5
Aris Petroupolis vs Ethnikos Piraeus, Gamma Ethniki - Promotion Group, výkop 14:00. Kurzy: 2.80 domáci, 2.87 remíza, 2.67 hostia. Best Tip: aspoň jeden tím nedá gól, kurz 1.66, dôvera 5.0/10. Konečný výsledok 1–0, tip trafený.
Aris P1
Ethnikos Piraeus0Ethnikos Piraeus vs Aris Petroupolis, Gamma Ethniki - Promotion Group, výkop 14:00. Kurzy: 1.60 domáci, 3.60 remíza, 5.10 hostia. Best Tip: najviac 3 góly v zápase, kurz 1.27, dôvera 1.5/10. Konečný výsledok 0–0, tip trafený.
Ethnikos Piraeus0
Aris P0
Kon.
▴2.80
2.87
▾2.67
1
U2.5
Nie
ODG nie
5.0
✓ ODG nie
Kon.
1.60
3.60
5.10
X2
U3.5
Nie
U3.5
1.5
✓ U3.5
Štatistiky sezóny
Gamma Ethniki - Group 8
6Zápasy
Percento výhier 33%
Prehľad výkonov
| Údaj | Doma | Vonku | Celkom |
|---|---|---|---|
| Zápasy | 3 | 3 | 6 |
| Výhry | 1 | 1 | 2 |
| Remízy | 1 | 0 | 1 |
| Prehry | 1 | 2 | 3 |
| Strelené góly | 3 | 3 | 6 |
| Inkasované góly | 2 | 4 | 6 |
| Priemer strelených gólov | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
| Priemer inkasovaných gólov | 0.7 | 1.3 | 1.0 |
| Čisté kontá | 1 | 1 | 2 |
| Bez streleného gólu | 1 | 1 | 2 |
Rekordy a série
Najvyššia výhra
Doma2-0
Vonku0-1
Najvyššia prehra
Doma0-1
Vonku3-2
Najviac strelených gólov
Doma2
Vonku2
Najviac inkasovaných gólov
Doma1
Vonku3
Série
Výhry1
Prehry3
Časovanie gólov (strelené vs inkasované)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Strelené
Inkasované
Taktika a disciplína
Časovanie kariet
0Žlté
0Červené
Strelené góly
Nad 0.567%
4 zápasov
Nad 1.533%
2 zápasov
Nad 2.50%
0 zápasov
Nad 3.50%
0 zápasov
Nad 4.50%
0 zápasov
Hráči
Nie sú k dispozícii žiadne dáta o hráčoch
Tabuľka
Grécko - Gamma Ethniki - Group 8
| # | Tím | Z | G | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
6 | 12-3 | 16 |
| 2 |
|
6 | 9-2 | 16 |
| 3 |
|
6 | 12-5 | 15 |
| 4 |
|
6 | 5-0 | 14 |
| 5 |
|
6 | 7-3 | 10 |
| 6 |
|
6 | 6-6 | 7 |
| 7 |
|
6 | 4-6 | 7 |
| 8 |
|
7 | 3-10 | 6 |
| 9 |
|
6 | 2-6 | 4 |
| 10 |
|
7 | 2-7 | 4 |
| 11 |
|
6 | 3-12 | 4 |
| 12 |
|
6 | 2-7 | 3 |
V aktuálnej sezóne Gamma Ethniki - Group 8 má Ethnikos Piraeus po 6 odohraných zápasoch bilanciu výhry: 2, remízy: 1, prehry: 3. Strelené góly: 6 (1.0 na zápas), inkasované: 6, čisté kontá: 2.
NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené tipy na Ethnikos Piraeus zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.
Ethnikos Piraeus je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 700 líg.