Ethnikos Piraeus Προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα
AI προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα — ενημερώνονται καθημερινά.
4
Αγώνες με προγνωστικά
–
Δείκτης προβλεψιμότητας
WLLD
Πρόσφατη φόρμα
0.73
Γκολ / αγώνα
Ethnikos Piraeus είχε under 2.5 γκολ στο 83% των τελευταίων 12 αγώνων
Ethnikos Piraeus δεν είχε κόκκινες κάρτες στους τελευταίους 40 αγώνες
Επόμενος αγώνας
Gamma Ethniki - Group 8 · Κυρ 8 Νοε · 13:00
Ethnikos Piraeus
VS
Afantou
Best Tip
Απόδοση
Εμπιστοσύνη
5.0/10
Ξεκλείδωσε το προγνωστικό
Πρόσφατοι αγώνες
Ethnikos Piraeus vs Ionikos, Gamma Ethniki - Group 8, έναρξη στις 13:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 1.47, ισοπαλία 3.70, φιλοξενούμενη 6.20. Best Tip: νίκη φιλοξενούμενης ή ισοπαλία, απόδοση 2.35, εμπιστοσύνη 5.0/10. Τελικό σκορ 2–0, χαμένο προγνωστικό.
Ethnikos Piraeus2
Ionikos0Ethnikos Piraeus vs Vyrona, Gamma Ethniki - Group 8, έναρξη στις 14:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 1.93, ισοπαλία 3.15, φιλοξενούμενη 3.65. Best Tip: το πολύ 2 γκολ, απόδοση 1.52, εμπιστοσύνη 5.0/10. Τελικό σκορ 0–1, κερδισμένο προγνωστικό.
Ethnikos Piraeus0
Vyrona1
Τέλος
▴1.47
▴3.70
▾6.20
2
U2.5
NG
X2
5.0
X2
Τέλος
▾1.93
▴3.15
▴3.65
X
U2.5
NG
U2.5
5.0
✓ U2.5
Aris Petroupolis vs Ethnikos Piraeus, Gamma Ethniki - Promotion Group, έναρξη στις 14:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 2.80, ισοπαλία 2.87, φιλοξενούμενη 2.67. Best Tip: να μη σκοράρει τουλάχιστον μία ομάδα, απόδοση 1.66, εμπιστοσύνη 5.0/10. Τελικό σκορ 1–0, κερδισμένο προγνωστικό.
Aris P1
Ethnikos Piraeus0Ethnikos Piraeus vs Aris Petroupolis, Gamma Ethniki - Promotion Group, έναρξη στις 14:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 1.60, ισοπαλία 3.60, φιλοξενούμενη 5.10. Best Tip: το πολύ 3 γκολ, απόδοση 1.27, εμπιστοσύνη 1.5/10. Τελικό σκορ 0–0, κερδισμένο προγνωστικό.
Ethnikos Piraeus0
Aris P0
Τέλος
▴2.80
2.87
▾2.67
1
U2.5
NG
NG
5.0
✓ NG
Τέλος
1.60
3.60
5.10
X2
U3.5
NG
U3.5
1.5
✓ U3.5
Στατιστικά σεζόν
Gamma Ethniki - Group 8
6Αγώνες
Ποσοστό νικών 33%
Ανάλυση απόδοσης
| Στατιστικό | Εντός έδρας | Εκτός έδρας | Σύνολο |
|---|---|---|---|
| Αγώνες | 3 | 3 | 6 |
| Νίκες | 1 | 1 | 2 |
| Ισοπαλίες | 1 | 0 | 1 |
| Ήττες | 1 | 2 | 3 |
| Γκολ υπέρ | 3 | 3 | 6 |
| Γκολ κατά | 2 | 4 | 6 |
| Μ.Ο. γκολ υπέρ | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
| Μ.Ο. γκολ κατά | 0.7 | 1.3 | 1.0 |
| Χωρίς παθητικό | 1 | 1 | 2 |
| Αγώνες χωρίς γκολ | 1 | 1 | 2 |
Ρεκόρ & σερί
Μεγαλύτερη νίκη
Εντός έδρας2-0
Εκτός έδρας0-1
Βαρύτερη ήττα
Εντός έδρας0-1
Εκτός έδρας3-2
Περισσότερα γκολ υπέρ
Εντός έδρας2
Εκτός έδρας2
Περισσότερα γκολ κατά
Εντός έδρας1
Εκτός έδρας3
Σερί
Νίκες1
Ήττες3
Χρονισμός γκολ (υπέρ vs κατά)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Υπέρ
Κατά
Τακτική & πειθαρχία
Χρονισμός καρτών
0Κίτρινες
0Κόκκινες
Γκολ που σημειώθηκαν
Over 0.567%
4 Αγώνες
Over 1.533%
2 Αγώνες
Over 2.50%
0 Αγώνες
Over 3.50%
0 Αγώνες
Over 4.50%
0 Αγώνες
Παίκτες
Δεν υπάρχουν διαθέσιμα δεδομένα παικτών
Βαθμολογία
Ελλάδα - Gamma Ethniki - Group 8
| # | Ομάδα | Α | Γ | Β |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
6 | 12-3 | 16 |
| 2 |
|
6 | 9-2 | 16 |
| 3 |
|
6 | 12-5 | 15 |
| 4 |
|
6 | 5-0 | 14 |
| 5 |
|
6 | 7-3 | 10 |
| 6 |
|
6 | 6-6 | 7 |
| 7 |
|
6 | 4-6 | 7 |
| 8 |
|
7 | 3-10 | 6 |
| 9 |
|
6 | 2-6 | 4 |
| 10 |
|
7 | 2-7 | 4 |
| 11 |
|
6 | 3-12 | 4 |
| 12 |
|
6 | 2-7 | 3 |
Στη φετινή σεζόν της Gamma Ethniki - Group 8, η Ethnikos Piraeus κατέγραψε 2 νίκες, 1 ισοπαλίες και 3 ήττες σε 6 αγώνες, σκοράροντας 6 γκολ (1.0 ανά αγώνα) με 6 κατά και 2 αγώνες χωρίς παθητικό.
Το NerdyTips βασίζεται στην πλήρη διαφάνεια — όλα τα ολοκληρωμένα προγνωστικά για Ethnikos Piraeus παραμένουν ορατά, ώστε να μπορείς να επαληθεύσεις το ιστορικό μας ανά πάσα στιγμή. Τα προγνωστικά για επερχόμενους αγώνες απαιτούν συνδρομή.
Η ομάδα Ethnikos Piraeus είναι μόνο μία από τις χιλιάδες ομάδες που αναλύουμε καθημερινά — εξερεύνησε τα προγνωστικά ποδοσφαίρου μας για περισσότερα από 700 πρωταθλήματα.