Ethnikos Piraeus Voorspellingen, statistieken & vorm
AI-wedtips, statistieken & vorm — dagelijks bijgewerkt.
4
Voorspelde wedstrijden
–
Voorspelbaarheid
WLLD
Recente vorm
0.73
Goals / wedstrijd
Ethnikos Piraeus had minder dan 2,5 doelpunten in 83% van de laatste 12 wedstrijden
Ethnikos Piraeus kreeg geen rode kaarten in de laatste 40 wedstrijden
Volgende wedstrijd
Gamma Ethniki - Group 8 · zo 8 nov · 13:00
Ethnikos Piraeus
VS
Afantou
Best Tip
Quotering
Vertrouwen
5.0/10
Voorspelling ontgrendelen
Recente wedstrijden
Ethnikos Piraeus vs Ionikos, Gamma Ethniki - Group 8, aftrap 13:00. Quoteringen: 1.47 thuis, 3.70 gelijkspel, 6.20 uit. Best Tip: uitploeg wint of gelijkspel, quotering 2.35, vertrouwen 5.0/10. Eindstand 2–0, tip niet uitgekomen.
Ethnikos Piraeus2
Ionikos0Ethnikos Piraeus vs Vyrona, Gamma Ethniki - Group 8, aftrap 14:00. Quoteringen: 1.93 thuis, 3.15 gelijkspel, 3.65 uit. Best Tip: maximaal 2 doelpunten totaal, quotering 1.52, vertrouwen 5.0/10. Eindstand 0–1, tip uitgekomen.
Ethnikos Piraeus0
Vyrona1
Eind
▴1.47
▴3.70
▾6.20
2
U2.5
Nee
X2
5.0
X2
Eind
▾1.93
▴3.15
▴3.65
X
U2.5
Nee
U2.5
5.0
✓ U2.5
Aris Petroupolis vs Ethnikos Piraeus, Gamma Ethniki - Promotion Group, aftrap 14:00. Quoteringen: 2.80 thuis, 2.87 gelijkspel, 2.67 uit. Best Tip: niet beide teams scoren, quotering 1.66, vertrouwen 5.0/10. Eindstand 1–0, tip uitgekomen.
Aris P1
Ethnikos Piraeus0Ethnikos Piraeus vs Aris Petroupolis, Gamma Ethniki - Promotion Group, aftrap 14:00. Quoteringen: 1.60 thuis, 3.60 gelijkspel, 5.10 uit. Best Tip: maximaal 3 doelpunten totaal, quotering 1.27, vertrouwen 1.5/10. Eindstand 0–0, tip uitgekomen.
Ethnikos Piraeus0
Aris P0
Eind
▴2.80
2.87
▾2.67
1
U2.5
Nee
No BTTS
5.0
✓ No BTTS
Eind
1.60
3.60
5.10
X2
U3.5
Nee
U3.5
1.5
✓ U3.5
Seizoensstatistieken
Gamma Ethniki - Group 8
6Wedstrijden
Winpercentage 33%
Prestatieoverzicht
| Statistiek | Thuis | Uit | Totaal |
|---|---|---|---|
| Wedstrijden | 3 | 3 | 6 |
| Overwinningen | 1 | 1 | 2 |
| Gelijkspelen | 1 | 0 | 1 |
| Nederlagen | 1 | 2 | 3 |
| Doelpunten voor | 3 | 3 | 6 |
| Doelpunten tegen | 2 | 4 | 6 |
| Gem. doelpunten voor | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
| Gem. doelpunten tegen | 0.7 | 1.3 | 1.0 |
| Clean sheets | 1 | 1 | 2 |
| Niet gescoord | 1 | 1 | 2 |
Records en reeksen
Grootste overwinning
Thuis2-0
Uit0-1
Zwaarste nederlaag
Thuis0-1
Uit3-2
Meeste gescoorde doelpunten
Thuis2
Uit2
Meeste tegendoelpunten
Thuis1
Uit3
Reeksen
Winst1
Verlies3
Tijdstip doelpunten (voor vs tegen)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Gescoord
Tegen
Tactiek en discipline
Tijdstip van kaarten
0Geel
0Rood
Gescoorde doelpunten
Over 0.567%
4 Wedstrijden
Over 1.533%
2 Wedstrijden
Over 2.50%
0 Wedstrijden
Over 3.50%
0 Wedstrijden
Over 4.50%
0 Wedstrijden
Spelers
Geen spelersgegevens beschikbaar
Stand
Griekenland - Gamma Ethniki - Group 8
| # | Team | G | D | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
6 | 12-3 | 16 |
| 2 |
|
6 | 9-2 | 16 |
| 3 |
|
6 | 12-5 | 15 |
| 4 |
|
6 | 5-0 | 14 |
| 5 |
|
6 | 7-3 | 10 |
| 6 |
|
6 | 6-6 | 7 |
| 7 |
|
6 | 4-6 | 7 |
| 8 |
|
7 | 3-10 | 6 |
| 9 |
|
6 | 2-6 | 4 |
| 10 |
|
7 | 2-7 | 4 |
| 11 |
|
6 | 3-12 | 4 |
| 12 |
|
6 | 2-7 | 3 |
In het huidige Gamma Ethniki - Group 8-seizoen speelde Ethnikos Piraeus 6 wedstrijden, met 2 overwinningen, 1 gelijkspelen en 3 nederlagen. De ploeg scoorde 6 doelpunten (1.0 per wedstrijd), kreeg er 6 tegen en hield 2 keer de nul.
NerdyTips is gebouwd op volledige transparantie — alle afgeronde voorspellingen voor Ethnikos Piraeus blijven zichtbaar, zodat je ons trackrecord op elk moment kunt controleren. Voorspellingen voor komende wedstrijden vereisen een abonnement.
Ethnikos Piraeus is slechts een van de duizenden teams die we dagelijks analyseren — bekijk onze voetbalvoorspellingen voor ruim 700 competities.