Preskočiť na obsah
S AI modelom NT Apex
Europa Fc

CE Europa Tipy, štatistiky a forma

AI tipy na stávky, štatistiky a forma — aktualizované denne.

51
Tipované zápasy
64.7%
Úspešnosť tipov
LWLLWL
Aktuálna forma
1
Góly / zápas
Europa Fc nemal v posledných 22 zápasoch žiadnu červenú kartu
Ďalší zápas Primera División RFEF - Group 2 · ne 8. novembra · 11:00
CE Europa
VS
Atl. Madrid B
Best Tip
Kurz
Dôvera 3.7/10
Odomknúť tip

Posledné zápasy

Europa Fc vs Zaragoza, Primera División RFEF - Group 2, výkop 20:15. Kurzy: 4.25 domáci, 3.45 remíza, 1.88 hostia. Best Tip: výhra hostí, kurz 1.88, dôvera 7.8/10. Konečný výsledok 0–1, tip trafený.
Kon.
CE Europa0
Zaragoza1
▾4.25
▾3.45
▴1.88
2
▴1.88
O1.5
▾1.27
Áno
▾1.80
2
▴1.88
7.8
✓ 2
▴1.887.8
FC Cartagena vs Europa Fc, Primera División RFEF - Group 2, výkop 18:00. Kurzy: 1.62 domáci, 3.70 remíza, 5.30 hostia. Best Tip: výhra domácich, kurz 1.62, dôvera 8.0/10. Konečný výsledok 3–0, tip trafený.
Kon.
FC Cartagena3
CE Europa0
▾1.62
▴3.70
▴5.30
1
▾1.62
U3.5
▴1.30
Nie
1.85
1
▾1.62
8.0
✓ 1
▾1.628.0
Europa Fc vs Algeciras, Primera División RFEF - Group 2, výkop 17:15. Kurzy: 2.55 domáci, 3.05 remíza, 2.72 hostia. Best Tip: aspoň 2 góly v zápase, kurz 1.39, dôvera 3.1/10. Konečný výsledok 2–1, tip trafený.
Kon.
CE Europa2
Algeciras1
▴2.55
3.05
▾2.72
X2
▴1.50
O1.5
1.39
Nie
1.88
O1.5
▾1.39
3.1
✓ O1.5
▾1.393.1
Huesca vs Europa Fc, Primera División RFEF - Group 2, výkop 13:15. Kurzy: 1.65 domáci, 3.70 remíza, 5.60 hostia. Best Tip: najviac 3 góly v zápase, kurz 1.28, dôvera 8.0/10. Konečný výsledok 3–1, tip netrafený.
Kon.
Huesca 3
CE Europa1
▴1.65
▾3.70
▾5.60
X2
▴2.18
U3.5
▾1.28
Nie
1.76
U3.5
▾1.28
8.0
U3.5
▾1.288.0
Europa Fc vs Rayo Majadahonda, Primera División RFEF - Group 2, výkop 15:00. Kurzy: 2.20 domáci, 3.15 remíza, 3.30 hostia. Best Tip: najviac 2 góly v zápase, kurz 1.62, dôvera 1.9/10. Konečný výsledok 1–0, tip trafený.
Kon.
CE Europa1
Rayo Majadahonda0
2.20
▾3.15
3.30
X2
▴1.67
U2.5
▾1.62
Nie
▴1.83
U2.5
1.62
1.9
✓ U2.5
1.621.9

Štatistiky sezóny

Primera División RFEF - Group 2 Španielsko · Sezóna 2026
10Zápasy Percento výhier 20%
Prehľad výkonov
Údaj Doma Vonku Celkom
Zápasy5510
Výhry202
Remízy011
Prehry347
Strelené góly426
Inkasované góly71118
Priemer strelených gólov0.80.40.6
Priemer inkasovaných gólov1.42.21.8
Čisté kontá112
Bez streleného gólu235
Rekordy a série
Najvyššia výhra
Doma2-1
Vonku-
Najvyššia prehra
Doma0-3
Vonku3-0
Najviac strelených gólov
Doma2
Vonku1
Najviac inkasovaných gólov
Doma3
Vonku3
Série
Výhry1
Prehry2
Penalty
1/ 1
100.00% Premenené
Časovanie gólov (strelené vs inkasované)
0–3
0-15
1–2
16-30
1–1
31-45
1–3
46-60
1–2
61-75
2–7
76-90
Strelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časovanie kariet
0-152
16-302
31-451
46-601
61-755
76-905
21Žlté
0Červené
Strelené góly
Nad 0.550%
5 zápasov
Nad 1.510%
1 zápasov
Nad 2.50%
0 zápasov
Nad 3.50%
0 zápasov
Nad 4.50%
0 zápasov

Hráči

Nie sú k dispozícii žiadne dáta o hráčoch

Tabuľka

Španielsko - Primera División RFEF - Group 2
# Tím Z G B
1 Villarreal II 10 23-12 21
2 Zaragoza 10 19-12 21
3 Real Jaén 10 16-11 19
4 Real Murcia 10 12-8 19
5 Ibiza 10 17-13 17
6 Hércules 10 10-11 16
7 Alcorcon 10 18-10 15
8 FC Cartagena 10 14-11 15
9 Huesca 10 13-11 15
10 Real Madrid II 10 13-11 15
11 Gimnastic 10 15-16 14
12 Algeciras 10 15-16 13
13 Sant Andreu 10 12-12 12
14 Atlético Madrid II 10 18-16 11
15 Antequera 10 14-14 11
16 Águilas 10 9-15 8
17 Rayo Majadahonda 10 7-12 7
18 Juventud Torremolinos 10 11-20 7
19 Europa Fc 10 6-18 7
20 Teruel 10 4-17 6
Promotion - LaLiga2 Promotion - Primera RFEF - Promotion Play Offs Relegation

Tipy a predpovede na Europa Fc

Hľadáte tipy na Europa Fc? NerdyTips poskytuje futbalové tipy na Europa Fc, ktoré generuje náš AI model NT Apex. Doteraz sme analyzovali 51 zápasov s účasťou Europa Fc s úspešnosťou Best Tip 64.7%. Tipy pokrývajú konečný výsledok, viac/menej gólov, oba tímy dajú gól, presný výsledok, xG, rohy a držanie lopty.

V aktuálnej sezóne Primera División RFEF - Group 2 má Europa Fc po 10 odohraných zápasoch bilanciu výhry: 2, remízy: 1, prehry: 7. Strelené góly: 6 (0.6 na zápas), inkasované: 18, čisté kontá: 2.

Za posledných 10 zápasov má Europa Fc priemerne 46% držanie lopty, 1.00 xG a 3.6 rohov na zápas, s úspešnosťou výhier 30%.

Europa Fc má v súčasnosti odhadovanú trhovú hodnotu €2.20m.

NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené tipy na Europa Fc zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.

Europa Fc je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 700 líg.