Preskočiť na obsah
S AI modelom NT Apex
Real Madrid II

Real Madrid B Tipy, štatistiky a forma

AI tipy na stávky, štatistiky a forma — aktualizované denne.

58
Tipované zápasy
60.3%
Úspešnosť tipov
WLWDWL
Aktuálna forma
1.20
Góly / zápas
Real Madrid II je vonku v posledných 7 zápasoch bez výhry
Real Madrid II mal v posledných 7 zápasoch viac ako 1.5 gólu
Real Madrid II nemal v posledných 28 zápasoch žiadnu červenú kartu
Ďalší zápas Primera División RFEF - Group 2 · ne 8. novembra · 15:00
Real Madrid B
VS
Hercules CF
Best Tip
Kurz
Dôvera 8.0/10
Odomknúť tip

Posledné zápasy

Real Madrid II vs FC Cartagena, Primera División RFEF - Group 2, výkop 17:45. Kurzy: 2.02 domáci, 3.50 remíza, 3.50 hostia. Best Tip: aspoň 2 góly v zápase, kurz 1.23, dôvera 3.6/10. Konečný výsledok 2–0, tip trafený.
Kon.
Real Madrid B2
FC Cartagena0
▾2.02
▴3.50
▴3.50
1
▾2.02
O1.5
▾1.23
Áno
▾1.60
O1.5
▾1.23
3.6
✓ O1.5
▾1.233.6
Algeciras vs Real II, Primera División RFEF - Group 2, výkop 15:30. Kurzy: 2.50 domáci, 3.20 remíza, 2.77 hostia. Best Tip: aspoň 2 góly v zápase, kurz 1.31, dôvera 3.9/10. Konečný výsledok 2–0, tip trafený.
Kon.
Algeciras2
Real Madrid B0
▾2.50
▾3.20
▴2.77
X2
▴1.55
O1.5
1.31
Áno
▾1.73
O1.5
▴1.31
3.9
✓ O1.5
▴1.313.9
Real Madrid II vs Antequera, Primera División RFEF - Group 2, výkop 11:00. Kurzy: 1.76 domáci, 3.50 remíza, 4.45 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.80, dôvera 2.1/10. Konečný výsledok 3–2, tip trafený.
Kon.
Real Madrid B3
Antequera 2
▴1.76
▾3.50
▴4.45
X2
2.05
O2.5
▴1.80
Áno
▴1.75
O2.5
▾1.80
2.1
✓ O2.5
▾1.802.1
Ibiza vs Real Madrid II, Primera División RFEF - Group 2, výkop 20:00. Kurzy: 2.20 domáci, 3.25 remíza, 3.10 hostia. Best Tip: najviac 3 góly v zápase, kurz 1.34, dôvera 5.3/10. Konečný výsledok 1–1, tip trafený.
Kon.
Ibiza1
Real Madrid B1
2.20
3.25
3.10
1
2.20
U3.5
▴1.34
Áno
▾1.68
U3.5
▴1.34
5.3
✓ U3.5
▴1.345.3
Real Madrid II vs Atletico Madrid II, Primera División RFEF - Group 2, výkop 20:15. Kurzy: 1.87 domáci, 3.65 remíza, 3.95 hostia. Best Tip: najviac 3 góly v zápase, kurz 1.50, dôvera 5.5/10. Konečný výsledok 3–2, tip netrafený.
Kon.
Real Madrid B3
Atl. Madrid B2
1.87
▴3.65
▾3.95
X
▴3.65
U3.5
▴1.50
Nie
▴2.32
U3.5
▴1.50
5.5
U3.5
▴1.505.5
Real Madrid II vs Alcorcon, Primera División RFEF - Group 2, výkop 19:30. Kurzy: 2.22 domáci, 3.30 remíza, 3.20 hostia. Best Tip: najviac 3 góly v zápase, kurz 1.29, dôvera 4.7/10. Konečný výsledok 1–2, tip trafený.
Kon.
Real Madrid B1
Alcorcon2
▴2.22
▾3.30
▾3.20
1
▴2.22
U3.5
▴1.29
Áno
▾1.77
U3.5
▴1.29
4.7
✓ U3.5
▴1.294.7
Sant Andreu vs Real II, Primera División RFEF - Group 2, výkop 20:00. Kurzy: 3.10 domáci, 3.25 remíza, 2.18 hostia. Best Tip: aspoň jeden tím nedá gól, kurz 1.87, dôvera 6.3/10. Konečný výsledok 1–1, tip netrafený.
Kon.
Sant Andreu1
Real Madrid B1
▴3.10
▴3.25
▾2.18
1X
▴1.65
U2.5
▴1.69
Nie
▴1.87
ODG nie
▴1.87
6.3
ODG nie
▴1.876.3

Štatistiky sezóny

Primera División RFEF - Group 2 Španielsko · Sezóna 2026
10Zápasy Percento výhier 40%
Prehľad výkonov
Údaj Doma Vonku Celkom
Zápasy5510
Výhry404
Remízy033
Prehry123
Strelené góly11213
Inkasované góly6511
Priemer strelených gólov2.20.41.3
Priemer inkasovaných gólov1.21.01.1
Čisté kontá213
Bez streleného gólu033
Rekordy a série
Najvyššia výhra
Doma2-0
Vonku-
Najvyššia prehra
Doma1-2
Vonku2-0
Najviac strelených gólov
Doma3
Vonku1
Najviac inkasovaných gólov
Doma2
Vonku2
Série
Výhry1
Prehry1
Penalty
2/ 4
50.00% Premenené
Časovanie gólov (strelené vs inkasované)
3–2
0-15
3–1
16-30
2–4
31-45
1–0
46-60
3–2
61-75
2–1
76-90
Strelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časovanie kariet
0-153
16-301
31-451
46-603
61-753
76-907
20Žlté
0Červené
Strelené góly
Nad 0.570%
7 zápasov
Nad 1.540%
4 zápasov
Nad 2.520%
2 zápasov
Nad 3.50%
0 zápasov
Nad 4.50%
0 zápasov

Hráči

Nie sú k dispozícii žiadne dáta o hráčoch

Tabuľka

Španielsko - Primera División RFEF - Group 2
# Tím Z G B
1 Villarreal II 10 23-12 21
2 Zaragoza 10 19-12 21
3 Real Jaén 10 16-11 19
4 Real Murcia 10 12-8 19
5 Ibiza 10 17-13 17
6 Hércules 10 10-11 16
7 Alcorcon 10 18-10 15
8 FC Cartagena 10 14-11 15
9 Huesca 10 13-11 15
10 Real Madrid II 10 13-11 15
11 Gimnastic 10 15-16 14
12 Algeciras 10 15-16 13
13 Sant Andreu 10 12-12 12
14 Atlético Madrid II 10 18-16 11
15 Antequera 10 14-14 11
16 Águilas 10 9-15 8
17 Rayo Majadahonda 10 7-12 7
18 Juventud Torremolinos 10 11-20 7
19 Europa Fc 10 6-18 7
20 Teruel 10 4-17 6
Promotion - LaLiga2 Promotion - Primera RFEF - Promotion Play Offs Relegation

Tipy a predpovede na Real Madrid II

Hľadáte tipy na Real Madrid II? NerdyTips poskytuje futbalové tipy na Real Madrid II, ktoré generuje náš AI model NT Apex. Doteraz sme analyzovali 58 zápasov s účasťou Real Madrid II s úspešnosťou Best Tip 60.3%. Tipy pokrývajú konečný výsledok, viac/menej gólov, oba tímy dajú gól, presný výsledok, xG, rohy a držanie lopty.

V aktuálnej sezóne Primera División RFEF - Group 2 má Real Madrid II po 10 odohraných zápasoch bilanciu výhry: 4, remízy: 3, prehry: 3. Strelené góly: 13 (1.3 na zápas), inkasované: 11, čisté kontá: 3.

Za posledných 10 zápasov má Real Madrid II priemerne 56% držanie lopty, 1.37 xG a 3.6 rohov na zápas, s úspešnosťou výhier 40%.

Real Madrid II má v súčasnosti odhadovanú trhovú hodnotu €67.88m.

NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené tipy na Real Madrid II zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.

Real Madrid II je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 700 líg.